Skocz do zawartości

Chorwacja powoli szykuje się na przyjazd turystów


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale ten płot...


... o to nowość, Pineta nie miała płotu można było iść od Fazany na spacer i wejść nagle na camping. Może chcieli, żeby bezpieczniej było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Przypadkiem trafiłem na wpis, może komuś się przyda. W temacie kulinarnego zapoznania się przed wyjazdem...


Opinie są ważne, ale wpadki są też.
W zeszłym roku byliśmy w polecanej knajpie. Polecanej na forum, na Google, na tripadv.... Trzeba dzień wcześniej zamówić....
I co z tego skoro dostaliśmy byle jakie ochłapy w tłuszczu z kawałkiem ziemniaka i marchewki . Do tego właściciel namolnie namawiał do wypicia gorzałki przy powitaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chris_66 napisał:


 

 


Opinie są ważne, ale wpadki są też.
W zeszłym roku byliśmy w polecanej knajpie. Polecanej na forum, na Google, na tripadv.... Trzeba dzień wcześniej zamówić....
I co z tego skoro dostaliśmy byle jakie ochłapy w tłuszczu z kawałkiem ziemniaka i marchewki emoji2961.png. Do tego właściciel namolnie namawiał do wypicia gorzałki przy powitaniu emoji31.png

 

Paskudztwo. Gorzałka na siłę plus paskudne ochłapy. Mam nadzieję, że napisałeś mu opinię. Dla odmiany fotka z Vrsaru. Chętnie wrócę, być może znówu zimą.

IMG_20200103_144252.jpg

IMG_20200103_142600.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmiornica czy ostrygi w chorwie też wymiatają ? to bałkańska kraina i trzeba się wczuć w klimat ? niektórym nie leży - tak bywa ??‍♀️ I dobrze , ze jest inaczej tu, inaczej tam. Bo wtedy jest ciekawiej ? Ten zapach sośniny schodzącej prosto do morza po skałach - tego nie ma nigdzie indziej . Jedyne co mają to najładniejsze w Europie wybrzeże .  A ceny? Ludzie, przestańmy sępić na każdym kroku ? oni podobno tutaj nierzadko cały rok żyją z sezonu ?  Odrobina empatii nie zaszkodzi . Tak mi się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmiornica czy ostrygi w chorwie też wymiatają  to bałkańska kraina i trzeba się wczuć w klimat niektórym nie leży - tak bywa I dobrze , ze jest inaczej tu, inaczej tam. Bo wtedy jest ciekawiej Ten zapach sośniny schodzącej prosto do morza po skałach - tego nie ma nigdzie indziej . Jedyne co mają to najładniejsze w Europie wybrzeże .  A ceny? Ludzie, przestańmy sępić na każdym kroku oni podobno tutaj nierzadko cały rok żyją z sezonu  Odrobina empatii nie zaszkodzi . Tak mi się wydaje 
Mam podobne odczucia ...
Choć faktycznie któregoś roku nastąpił przesyt i Cro została zastąpiona Grecją przynajmniej jeśli chodzi o żagle.
Ale CRO ma swój klimat, a jeśli chodzi o kuchnie to nie mam zastrzeżeń.
Lignie z żaru, mule z buzaru czu oktopusa mogę pochłaniać kilogramami.
Świniaczkiem pieczonym tez nie pogardzę.
Mi tam żarcie w CRo odpowiada ;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Mam podobne odczucia ...
Choć faktycznie któregoś roku nastąpił przesyt i Cro została zastąpiona Grecją przynajmniej jeśli chodzi o żagle.
Ale CRO ma swój klimat, a jeśli chodzi o kuchnie to nie mam zastrzeżeń.
Lignie z żaru, mule z buzaru czu oktopusa mogę pochłaniać kilogramami.
Świniaczkiem pieczonym tez nie pogardzę.
Mi tam żarcie w CRo odpowiada ;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Dobrze, że mi przypomniałeś o prosiaku. Muszę jechać na Simuni :)

IMAG5065.jpg

IMAG4388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi ? najbardziej lubię małe kampy gdzie sami gospodarze łowią i przyrządzają -  rodzinne zajęcie . Wkładają w to dużo pracy i serducha . Czasem rano zbierają zamówienia na obiad i można być pewnym dobrej świeżej ryby lub owoców morza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zastanawiam się czy jechać na początku sierpnia do Chorwacji, czytam Wasze wypowiedzi i troszkę skołowany jestem. Możecie powiedzieć czy jest tłoczno czy nie, bo jedni mówią że straszny tłok inni, że pusto. Widziałem filmik z granicy 18.07 że korek na granicy do wjazdu na kilka godzin. Napiszcie proszę jak jest bo się wacham czy jechać do Cro, nic nie mam zarezerwowane, wybór czy przyczepą czy do apartmani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, roadwarrior23 napisał:

Witajcie, zastanawiam się czy jechać na początku sierpnia do Chorwacji, czytam Wasze wypowiedzi i troszkę skołowany jestem. Możecie powiedzieć czy jest tłoczno czy nie, bo jedni mówią że straszny tłok inni, że pusto. Widziałem filmik z granicy 18.07 że korek na granicy do wjazdu na kilka godzin. Napiszcie proszę jak jest bo się wacham czy jechać do Cro, nic nie mam zarezerwowane, wybór czy przyczepą czy do apartmani.

Czytaj konkrety poparte najlepiej zdjęciami z aktualnych pobytów. My tak zdecydowaliśmy się na Strasko, bo ludziska wrzucali tutaj i na FB zdjęcia pustych plaży i pustego kempingu.

 

Jak ktoś pisze "Ale tłok!", to nie wiesz co on rozumie przez tłok, wiec lepiej na fotkę rzucić okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.