Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Maras

  Przedsionki Reda

  Zapodaj jakiś link do tych przedsionków.
 3. Przemysław

  Majówka 2021- dokąd?

  Tyle nowych przyczep i kamperów i nie będzie gdzie pojechać na majówkę - niebywałe co się wyprawia w tej PL. Fakt, my w tym roku bez przyczepy, jednak może to i dobrze bo już w tamtym roku było słabo z miejscem, o tym co będzie w tym roku to nawet nie chcę myśleć.
 4. jacek00

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  Wagą. Ja mam taką:
 5. jacek00

  Wypadki

  Ale tak trudno spojrzeć w tym temacie wyżej i zobaczyć o czym już sobie rozmawiamy od jakiegoś czasu?
 6. michalnap

  Wypadki

  https://epoznan.pl/news-news-116866-kamper_nie_zmiescil_sie_w_tunelu_pod_niestachowska A tak dziś ktoś się pozbył kampera w Poznaniu.... A taki ładny był.
 7. Dzięki za przypomnienie
 8. Malinki

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  Zerknij na kawałek:
 9. kit

  Fajny kamper do kupienia

  W temacie "wypadki" jest juz dawno dyskusja 😏
 10. Piotrekm13

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  Tak, ale wtedy rynienki są mocowane do dolnej rurki, a tutaj ktoś bezpośrednio zamocował na dyszlu. Nie wiem czy to jakaś radosna twórczość, czy jest jakiś patent, którego nie znam na zamocowanie rowerów. Jak bym otworzył przednie okno, to mogę przywiązać rowery do stolika 😉
 11. Voku

  Wypadki

  Prawie mu się udało😄
 12. Malinki

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  Ewidentnie brakuje dolnej rurki i pałąka pionowego z wieloklinem do kątowego ustawienie rowerów. Miałem takie rozwiązanie jednak wszystkie zdjęcia mam z oddali.
 13. Rbaggio10

  Przedsionki Reda

  Ja chce postawić na pół roku, więc mi będzie potrzebny Pytam o doświadczenia z firmą Reda. Ktoś coś?
 14. Today
 15. janm

  Przedsionki Reda

  Przedsionki są fajne lub mniej fajne 😀 , trzeba patrzeć gdzie się stawia ; na 10 dni pełnych słońca wystarczyła jedna burza którą dzielnie wytrzymał ani kropelki przecieków . Generalnie na 1 - 3 dni nie opłaca się targać i męczyć lepszy daszek rozstawiany w 3 minuty.
 16. danielpoz

  Wypadki

  To droga dla kibców na kompleks sportowy Olimpia.
 17. Zybex

  Fajny kamper do kupienia

  Gdzie to w Poznaniu ? Sródka?
 18. Piotrekm13

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  Może to wprowadzać w błąd, ale najczęściej dopuszczalny nacisk podawany jest w jednostkach masy. Można sprawdzać więc przyrządem pomiarowym do mierzenia masy (wagą).
 19. tomallo

  Problem z układem jezdnym

  Zwarzyłem przyczepę, wyszło 1360 kg (DMC przyczepy 1500 kg) z prawie wszystkim w środku, nawet woda zatankowana do pełna, brakowało tylko pościeli, jedzenia i ubrań. Także przekroczenie DMC raczej nie powinno się zdarzyć. Opony dopompowane zgodnie z instrukcją do 4,5 bara. Zobaczymy co się będzie działo, chyba że koś jeszcze ma jakieś sugestie?
 20. DarekSłupsk

  Bagażnik rowerowy a wyważenie

  W jaki sposób sprawdzacie jaki jest nacisk na hak ?
 21. pawel1966

  Majówka 2021- dokąd?

  No ja właśnie rozmawiałem z właścicielem Łęgu ( bo też chcemy tam zrobić porządny serwis dla camperów - ale camping będzie całkowicie zamknięty podczas majówki. Ale za trwają prace przy modernizacji - równanie terenu i budowa sanitariatów w głębi - co pewnie wszystkich bywalców ucieszy. Obdzwoniłem też inne miejsca, z którymi cośtam działamy ale campingi jako takie będą zamknięte. Może ktoś się zdecyduje na udostępnienie parkingu - ale lepiej zadzwonić i się dowiedzieć tak jak napisał @Voku
 22. Piotrekm13

  Butla 5kg propan - Poznań

  Dzięki. Tak przypuszczałem, ale wolałem się upewnić.
 23. pawel1966

  Camping ALEXA Chłapowo

  Potwierdzam:) Camper System postawił porządny słupek przy nowiutkiej zlewni...Nie pomylicie jej ze zlewniami ITD na pewno...:)
 24. pawel1966

  Wegry czekaja na nas.

  no to jak będziesz miał jakieś info to daj znać, bo też mi się już za nimi zatęskniło...ale gdybyśmy jechali z Grecji to jak zwykle zatrzymamy się tam na 100 % jesli tylko będzie to możliwe.... Ostatnio byłem tam na postoju po złapaniu gumy w Serbii.a to było już prawie dwa lata temu..i w Tiszkaecske na basenach czekałem na nowe opony przez cały weekend. warto...trzeba tylko pamiętać, żeby się porządnie zaopatrzyć w jakiś spray przeciw komarom...są dni że deptakiem nad Cisą nie da się pospacerować czy pojeździć na rowerze:):)
 25. DarekSłupsk

  Wypadki

  A wracają do wypadku w którym zginęła matka i niemowlę. Wyjaśnili przyczynę tej tragedii ?
 26. szablasty

  Fajny kamper do kupienia

  Witam. Szykuje się niezła okazja dla majsterkowiczów. Gość się nie zmieścił pod wiaduktem.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...