Skocz do zawartości

oznaczenie zestawu


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej jestem w przyslowiowej kropce. I tu zwracam sie do MarcinaT.. Marcin, masz tam u siebie policjantow ktorzy w wspanialy i przede wszystkim dokladny sposob odpowiedzieli na pytanie czy z kat. "B" mozna ...

Moze zapytaj ich o tablice :-]

Maciej, rozmow z funkcjonariuszami z KW bylo ze trzy i trwaly lacznie chyba z godzine, wertowali przepisy i potwierdzili obowiazek. To byli Ci sami ludzie, ktorzy w tak obszerny sposob odpowiedzieli na moje pytania odnoscie uprawnien do kierowania i przyczep specjalnych i poznali mnie nawet :), teraz wiem, ze moge sie do nich zwrocic w kazdej sprawie telefonicznie tak aby bylo na szybko .

Jako, ze notka w tej sprawie ukaze sie w najblizszym PC informacje ta a zarazem obowiazek pstrokacenia przyczep skonsultowano jeszcze w Komendzie na Pomorzu i tam tez z pozoru bylo to banalne ale kiedy wnikliwie zapoznano sie z KDR otrzymalismy potwierdzenie brzmiace identycznie jak z KW w Katowicach.

 

ps.

Macku, ja jeszcze nie kupilem i udaje, ze nie widze tego sklepu gdzie leza na polce :-]

ale sezon tuz tuz i tu z kolega zastanawiamy sie czy nie kupic sobie na spolke zestawu czterech tych mniejszych tablic i podzielic na dwie cycepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj [you]

 

Odrabiajac zalegla "lekture" w temacie oznaczenie zestawu chce krotko zabrac glos...

W dniu dzisiejszym mialem okazje rozmawiac z kilkoma policjantami z SRD w Poznaniu ( mieli znowu jakas akcje na drodze i byla taka mozliwosc ) i kazdy z nich potwierdzil, ze obowiazkiem kierujacego samochodem lub zespolem pojazdow powyżej 8 metrow dlugosci lub 12 T DMC jest oznakowanie tegoz tablicami odblaskowymi. Przywolywali na potwierdzenie swoich slow te same rozporzadzenie o jakim ja pisalem kilka dni wczesniej w tym temacie. Tak wiec dla mnie temat jest juz zamkniety i wiem, ze bede musial jakos swoj zestaw oznakowac. Ma on 9,45 mb.

MarcinT! jak sprawdzilem najtaniej odblaski mozna kupic w internecie ( ktos tutaj podawal linki do tej strony, ale nie pamietam ktory z userow ).

 

Proponuje tym, ktorzy sie zdecyduja na oznakowanie, wykorzystac odblaskowe folie samoprzylepne w odpowiednich kolorach, wydaje mi sie ze jest to najtansze rozwiazanie, w kazdej agencji reklamowej mozna zamowic wykonanie takiej tablicy lub zakupic folie!

 

 

Osobiście to już jest dla mnie dość przekonujące. Chyba jednak Pan zza lady nie miał pojęcia o czym mowa, albo nie zrozumieliśmy się z nim. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Effendi użył mojej sztuczki z tagiem, ale widzę że zostałem wywołany do tablicy - tylko nie wiem dlaczego :-] , ale witaj Effendi

 

[OT] Tam został użyty tag 'you' :-] [/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastawia to co Marcin napisał ,że jeśli nie obowiązku to mając je łamiemy prawo :banned:

 

Marek, wracasz do początku - jest obowiązek - niestety dla nas wszystkich. Ja już się przełamałem i olewam, że brzydko wygląda, właściwie tego miejsca z przyczepy ze środka nie widać :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wczesniej po zmianie przyczepy przekraczam DMC zestawu 3,5t o 45kg :banned:

Właśnie zapisałem się na kurs na B+E. W piątek zaczynam zajęcia. Mimo, że już ustaliliśmy co i jak, będę miał okazję zapytać samych najlepszych :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to i ja sobie zmierzę zestaw

 

Marek, nie musisz mieć tych tablic.

Felicja 3,86m+n126e 3,78m=7,64m

 

Nawet jak dodasz długość haka w aucie to nie przekraczasz.

 

Dane o holowniku wziąłem stąd:

http://www.motofakty.pl/artykul/skoda_felicia_opis.html

 

a przyczepy z książki E.Klimek "Jeżdżę z przyczepą"

 

:banned::banned::biwak::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.