Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ukasz6 napisał(a):

Stobrec jest całkiem ok. Miejsc sporo, znajomi teraz stamtąd wracają i mówią, że nie było problemu z parcelami. W razie czego obok Trogiru masz Belvedere camping lub jeszcze bliżej Rozac camping. Obie miejscówki mam sprawdzone i mogę je polecić. 

Co do Omisiu to jest tam camp Galeb. Byliśmy na nim 2 noce. Fajne położenie, blisko do centrum, przy samej wodzie. 

Ogólnie w tej części Chorwacji jest w czym wybierać więc coś na pewno znajdziesz.

 

Rowniez polecam Galeb w Omisu: baseniki + piaszczysta plaza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 godzin temu, Wilk530 napisał(a):

Czy orientuje się ktoś jak jest z obłożeniem w okolicach Splitu?? Stawiam na stobrec aczkolwiek rezerwacja min 5 nocy wiec jadę w ciemno a za wiele campingów w okolicy nie ma chyba że Trogir. A może bliżej Makarskiej czy Omis coś polecacie ?? Wyjeżdżam w niedziele i fajnie jakby jakiś basen był dla dzieci bo woda na razie jak w Bałtyku za pewne .

Ja właśnie wróciłem z kolejnego wypadu do Chorwacji. Kąpałem się w morzu kilka razy. 1x woda całkiem ciepła, 1x lodowata i 2x znośna.

Przy okazji Diesel 1,24 eur, czyli jakieś 5,70 zł…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Niemożliwe. Wójt Pcimia mówi cały czas, że u nas najtaniej:lol:

Faktycznie - niemożliwe... Muszę opierniczyć mojego okulistę i optyka, że niedawno wcisnęli mi jakieś trefne okulary...:D

Zwłaszcza, że Mateuszek też straszył, jak to wejście do strefy euro Chorwacji spowodowało horrendalne podwyżki rzędu 40% i dantejskie sceny na ulicach...

Przepraszam za pomyłkę:mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zulos napisał(a):

Zwłaszcza, że Mateuszek też straszył, jak to wejście do strefy euro Chorwacji spowodowało horrendalne podwyżki rzędu 40% i dantejskie sceny na ulicach...

Dokładnie, też mam wrażenie, że te słupki poparcia opierają się mocno na straszeniu. Kiedyś imigranci, teraz szalenie ze wschodu itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

Dokładnie, też mam wrażenie, że te słupki poparcia opierają się mocno na straszeniu. Kiedyś imigranci, teraz szalenie ze wschodu itp. 

Ale jeśli byśmy byli w EUR nie dało by się wydrukować brakującej kasy … a tak problem z głowy :) … już nawet bankomaty 500 wypłacają :) 

Mamy Japonię a Wy się przejmujecie ceną paliwa … o darmowych autostradach zapominacie …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

Ale jeśli byśmy byli w EUR nie dało by się wydrukować brakującej kasy

W rękach mądrych ludzi własna waluta to duży plus zwłaszcza w trudnych czasach. W rękach głupców niestety nie i wolałbym aby to ktoś mądrzejszy decydował o tym nawet kosztem braku własnej waluty :(.

4 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

o darmowych autostradach zapominacie …

Dla dużej grupy z nas (>3,5t pod kątem karawaningu i tak niewiele się zmieni ( dla pozostałych zresztą też). Co innego jakby ogłosili darmowe autostrady i drogi ekspresowe dla braci karawaningowej :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coxWlkp napisał(a):

Ale jeśli byśmy byli w EUR nie dało by się wydrukować brakującej kasy … a tak problem z głowy :) … już nawet bankomaty 500 wypłacają :) 

Mamy Japonię a Wy się przejmujecie ceną paliwa … o darmowych autostradach zapominacie …

O kurcze sami ekonomiści z pomysłem na dobrobyt w Polsce. Ciekawe jak wam domowe budżety funkcjonują skoro taka panika w liczeniu. Śmiem twierdzić, że na krawędzi. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Zagrzebia deszcz i temp 9stopni przed godziną .Za Sveti rok 21??.Dizelek  1.24 wszędzie ale w Austrii mega różnice.Blizej Słowenia na trasie ponad 2euro. Za Wiedniem zjechałem 3km to 1.54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wilk530 napisał(a):

Od Zagrzebia deszcz i temp 9stopni przed godziną .Za Sveti rok 21??.Dizelek  1.24 wszędzie ale w Austrii mega różnice.Blizej Słowenia na trasie ponad 2euro. Za Wiedniem zjechałem 3km to 1.54.

Zgadza się - w Austrii przy autostradach to koszmar - ponad 2 euro, ale wystarczy zjechać i można zejść do 1,5.

W Słowenii mniejsze różnice, ale też spore - 1,7 autostrada i 1,45 poza.

W Chorwacji początkiem maja było 1,31, teraz 1,24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grzerog napisał(a):

O kurcze sami ekonomiści z pomysłem na dobrobyt w Polsce. Ciekawe jak wam domowe budżety funkcjonują skoro taka panika w liczeniu. Śmiem twierdzić, że na krawędzi. :hehe:

A już myślałem, że będziesz zachwycony opcją darmowych autostrad :) …  w moim wpisie niewiedzę analizy ekonomicznej z wpływem na wzrost PKB oraz zasobność portfeli rodaków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2023 o 08:45, ukasz6 napisał(a):

Stobrec jest całkiem ok. Miejsc sporo, znajomi teraz stamtąd wracają i mówią, że nie było problemu z parcelami.

Właśnie jestem i bardzo klimatyczny kemping ale od ręki ostatnia parcela z Acsi.Kilka nadmorskich po cenach normalnych .Za Dwójkę plus 6 latek z klimatycznymi wyszło ok 34 euro. Nadmorskie 50-53 aczkolwiek nie widzieliśmy sensu bo z parceli widać trochę plażę i jest blisko wszędzie.Bardzo fajny nowy budynek spa z saunami i jacuzzi i masażami.Ogolnie parcela jak z dobrej kuchni żywopłot z liści laurowych z dodatkami rozmarynu??tylko drobiu brakuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 czerwca jedziemy na Straśko (PAG) i jest pomysł przeprawić się promem, zupełnie nie mam doświadczenia w tym temacie.

Czy wcześniej trzeba wykupić bilet, rezerwację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Robert77 napisał(a):

24 czerwca jedziemy na Straśko (PAG) i jest pomysł przeprawić się promem, zupełnie nie mam doświadczenia w tym temacie.

Czy wcześniej trzeba wykupić bilet, rezerwację ?

Nie trzeba, przyjezdzasz, ustawiasz sie w kolejce i idziesz kupić bilet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.