Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

A, to się tyczy wielu maszyn.. Czasem cos jest tak fatalnie zaprojektowane, ze najchętniej skazałbym projektanta na dożywocie.. Przymusowego używania swojego produktu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.09.2020 o 20:48, Zulos napisał:

Bo w Knausie BoxStar Solution kumpla (wysoki, z łóżkiem opuszczanym), który właśnie jest zamknięty tą lodówką klaustrofobia.

No i muszę to odszczekać (choć to co napisałem to oczywiście prawda), bo samochód stoi już pod wiatą obok cepki i czeka na formalności:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zulos napisał:

No i muszę to odszczekać (choć to co napisałem to oczywiście prawda), bo samochód stoi już pod wiatą obok cepki i czeka na formalności:D

Pokazuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:

Ładna wiata ;)

Hak widzę jest, to będziesz i przyczepę mógł ciągać 

Dzięki! Na wiatę rzeczywiście poświęciłem trochę czasu i pieniędzy, a właściwie ja pieniądze, a czas somsiad, któremu ją zawdzięczam, ale trochę jeszcze nie wykończona. Po pierwsze kolory mi się trochę rozjechały na poszczególnych etapach, a po drugie jeszcze jeden etap ze ściankami bocznymi czeka...

Hak jest, więc cepka zostaje...:D

Nie no oczywiście żartuję - cepka odjeżdża...:(

A jak mi odbije i jakiegoś RIBa kupię, to hak będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie chciałem takiego, przez klaustrofobiczne zamknięcie przestrzeni pomiędzy łazienką, a lodówką, ale przekonało mnie ostatecznie łóżko.

Knaus oferuje dwa rodzaje łóżka:

- jedno większe, które ma niby ten plus, że nie zasłania całego dużego okna w dachu, ale za to po pierwsze schodzi nisko, opiera się na kuchni, zamyka całkowicie jadalnię i uniemożliwia komunikację, a poza tym sposób rozkładania jest skomplikowany i wymusza rozścielanie łóżka za każdym razem,

- drugie tylko ociupinkę mniejsze, zapewniające mniej miejsca nad łóżkiem, zasłaniające wprawdzie całkowicie okno dachowe, ale za to rozkładane jednym ruchem i rozścielone na stałe, no i przede wszystkim po rozłożeniu zapewniające swobodę korzystania z jadalni - nie trzeba nawet składać foteli i komunikacji na zewnątrz (pod warunkiem kłaniania się).

W tym jest to drugie, a że ja mam zestaw 2+2 to nie było innej lepszej opcji.

No i zawsze to łóżko jest w samochodzie, a nie w namiocie na dachu...

Na prawdę to łóżko jest mega wygodne i obszerne jak dla dwójki dzieci. Nawet moja MałaŻonka się wyspindrała na nie i zawyrokowała, że jest super;)

A tu masz porówn anie złożonego i rozłożonego:

20201020_170547.jpg

20201020_170724.jpg

20201020_170801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Benior napisał:

Gratki  :yes:

 

Dzięks - ale jak zauważyłeś, cycepa jeszcze nie zniknęła...:D

W obecnej sytuacji znikania wszystkich sprzętów na pniu z placów i praktycznie braku dostępnych nowych, mam na placu chyba więcej sprzętu niż jakikolwiek dealer Knausa:lol:

29 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Spoko rozwiązanie. Jak dla mnie te rozkładane dacho-namioty to jakaś pomyłka ewolucji ;)

No tak. I ta łatwość rozkładania - jeden ruch, dzieci wskakują i już.

Jeden w zasadzie tylko minus - zasłonięcie okna i przez to nie tylko ciemno, ale też zaburzona cyrkulacja, co zapewne będzie się odczuwało w upał. Te dwie małe kratki wentylacyjne w łóżku nie załatwią wiele, skoro i tak przykryte są materacem i pościelą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.