Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, portier napisał:

Nikomu ani nie bronię, ani też nie każę nic kupować, przedstawiam mój punkt widzenia tak samo jak ten, który próbuje mi wcisnąć że na zbiorniku wody 4 dni przetrwa

Jeden tu już był co uważał że zbiornik nie starczy na 4-5 dni , został uświadomiony jak się korzysta z wody ,nie tylko w karawaningu , dziś mu wystarcza. Ja osobiście jeżdżę we dwójkę , co dziennie prysznic biorę , naczynia też myjemy i starcza nam wody na tydzień . Jak bym nie musiał pozbyć się kota mógłbym się nie ruszać przez tydzień z miejsca .Przewodu do prądu też nie wożę , a lodówkę mam kompresorową . Zimą też jeżdżę i też bez kabla . Wszystko zależy od sposobu korzystania z posiadanych zasobów .

 

2 godziny temu, portier napisał:

Choć jest tu naprawdę kilku fajnych użytkowników, ale jest też zgraja takich, do których poprostu tekst nie dociera (ceny używanych, itp.) i będą pisać, aby tylko pisać, czy to sens ma, czy też nie.

Zgadzam się że jest tu kilku wszystko wiedzących , ale widzę że Ty też chcesz wstąpić do tego grona .

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

38 minut temu, peja76 napisał:

Tylko pozazdrościć

A Michał widział dlaczego tak jest . Do grilowania używam wysezowanego drewna olchowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że cham o prostak jesteś

Co Ty. On prawdopodobnie chciałby kampera ale ma "tylko" budę , może z powodów finansowych. I zwyczajnie mu gul skacze na sam widok kamperów czy myśl, że innym to może pasować, albo że ich zwyczajnie stać Stąd na forum ta ciągła krucjata przeciwko kamperowcom  To taki syndrom zazdrosnego sąsiada...

 

Innego wytłumaczenia jego chamskiego i agresywnego zachowania nie widzę

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat

Z uwagi, że temat stracił już i swój humorystyczny aspekt (merytoryczne argumenty chyba też się zakończyły) nie będziemy go kontynuowali głupimi przepychankami.

Ogłaszam werdykt po przeczytaniu całego wątku: 1:1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.