Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Effendi ma tu dużo racji, nic nowego, tyczącego się naszych doświadczeń i oczekiwań karawaningowych z gazety się nie dowiemy.

 

Ale jednak, jest co poczytać, trendy, nowości, podróże, przeróbki i naprawy, nawet ogłoszenia choć z sufitu wzięte - gazeta idzie w dobrym kierunku, któryś to już interesujący w pewnych względach numer

 

Ale ja lubię czytać w wannie i w kiblu. :niewiem:

 

Z laptokiem do kibla, a tym bardziej do wanny nie chodzę hehe%281%29.gif:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszak - ja zawsze jak słucham Nickta to inaczej patrzę na świat :-) Ale z innych względów :-)

Ankietkę wypełniłem. Naprawdę mam nadzieję, że PC zacznie ewoluować w polskim kierunku. Jeżeli tak będzie - chętnie zaprenumeruję.

 

Przy okazji - moje propozycja do Wydawcy jest taka, żeby informować na PW, że będzie się cytowanym. Myślę, że wtedy autor cytatu - chętnie zakupi egzemplarz w którym został zacytowany. Na pewno koledzy się zgodzą. W końcu - być sławnym na całą Polskę i pochwalić się tym przed rodziną - to jest coś .... :swiety::palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zarejestrowana osoba z PC wypowiedziała by się tutaj w temacie jak oni do tego podchodzą? Każdy z nas może gdybać a jest tu osoba moim zdaniem na tyle kompetentna, że chyba powinna się ustosunkować do różnych "podejrzeń" forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, brak odpowiedzi na nasze, zamieszczone tu, uwagi jest jednoznacznie lekceważeniem potencjalnych czytelników, a nawet czytelników "aktywnych". Nie świadczy to dobrze o pracownikach/wydawcach pisma. :niewiem:

 

 

O tym, ( delikatnie mówiąc ) lekceważeniu wielu z forumowiczów pisało tutaj otwartym tekstem.

Póki co wydawca woli chwalić się kolejnym numerem ze starymi dodatkami niż wyciągnąć wnioski ze wszelkiej maści sugestii, propozycji, itp. ( albo to nie dociera, albo jest to celowe działanie )

Zatem należy przyjąć, że pc ma za zadanie służyć jako maszynka do robienia pieniążków niż propagowanie karawaningu w interesującej Nas formule z wszelkimi pochodnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako osoba współtworząca "PC" miałabym wiele do powiedzenia w ramach tej dyskusji, ale jest to temat naprawde obszerny i, jak dla mnie, lepiej takie sprawy omawiać przy spotkaniach, nie na forum czy w mailach... Jeśli chodzi o ankiety - piszecie w nich, że za dużo jest reklam (!), to my odpowiadamy, że raptem kilkanaście... na 80 stron magazynu! - to naprawdę niewiele. Proszę przyjrzeć się innym magazynom branżowym. Przecież dzięki reklamom w ogóle takie pisma istnieją... A poza tym chcemy, aby te reklamy dawały wam przegląd firm - kto i co oferuje, gdzie można spotkać pewne firmy...

W Polsce caravaning jest wciąż trudną branżą, nawet dla polskich firm, dlatego MUSIMY wspomagać się zagranicą.

Bardzo chcielibyśmy z naszymi artykułami docierać do waszych potrzeb, ale popieram tutaj użytkownika Nickt - skąd mamy brać takie teksty jak nie od czynnych caravaningowców? Współpracujemy już z wieloma forumowiczami, ale nigdy relacji z podróży czy technicznych opisów pojazdów kempingowych nie będzie za dużo. Dlatego też, może zamiast tylko wytykać braki, wspólnie popracujemy nad retoryką pisma? Zachęcam do kontaktu z redakcją, podsyłania pomysłów, sugestii czy materiałów.

 

Pozdrawiam,

pracując cały czas nad tym, aby "Polski Caravaning" był dla Was najważniejszym i najlepszym czasopismem, który trzeba mieć zawsze pod ręką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako osoba współtworząca "PC" miałabym wiele do powiedzenia w ramach tej dyskusji, ale jest to temat naprawde obszerny i, jak dla mnie, lepiej takie sprawy omawiać przy spotkaniach, nie na forum czy w mailach...

(..)

 

 

 

Hmmm, :hmm: czy forum jest złym miejscem do wymiany uwag, poglądów i sugerowaniu redakcji/właścicielowi co mogłoby i powinno się znaleźć w pc ? Wg mnie nie. Kolejne pytanie jakie się nasuwa to kwestia jak widziałbyś takie spotkanie w realu?

 

 

Dlatego też, może zamiast tylko wytykać braki, wspólnie popracujemy nad retoryką pisma? Zachęcam do kontaktu z redakcją, podsyłania pomysłów, sugestii czy materiałów.

 

 

 

Jeśli tak bardzo zachęcasz do kontaktu z redakcją to bardzo proszę o odpowiedź na zadane do was pytania jakie onegdaj wysłałem ( vide post # 477 tego wątku ).

Jak dostanę odpowiedź będę miał pewność, że Twoje słowa nie są czczym gadaniem/pisaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi - widzę, że Pan jest wyjątkowo negatywnie nastawiony do tego czasopisma i ludzi, którzy go tworzą...

 

 

Ustosunkowując się do tego:

a pozwolę sobie na pytanie: " czy wcześniejsze uwagi jakie można znaleźć nawet w tym wątku weźmiecie pod uwagę czy nie " ??

 

odpowiem - tak, weźmiemy pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość wynika z tego, że konto tutaj zakładałam już dosyć dawno - jak widać - i dopiero teraz, po dłuższym czasie, chciałabym zacząć udzielać się na forum (w miarę możliwości czasowych), ponieważ jestem redaktorem prowadzącym "Polski Caravaning". Niebawem pewnie wrzucę jakiegoś avatara i uzupełnię profil, aby ludzie mogli mnie skojarzyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi widzę, że Pan jest wyjątkowo negatywnie nastawiony do tego czasopisma i ludzi, którzy go tworzą...

(... )

 

błędne rozumowanie

 

 

( ... )

Ustosunkowując się do tego:

a pozwolę sobie na pytanie: " czy wcześniejsze uwagi jakie można znaleźć nawet w tym wątku weźmiecie pod uwagę czy nie " ??

 

odpowiem - tak, weźmiemy pod uwagę

 

to weźcie szczególnie te uwagi zawarte w moich e-mailach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny "k"

Ten negatywny stosunek nie bierze się z niczego. Odpowiem bazując na swoim przykładzie. Trzy lata temu kupowałem PC ale ponieważ nie znalazłem tam prawie nic z tego co mnie interesowało - zrezygnowałem. Dwa miesiące temu znajomy podrzucił mi PC i moje wrażenia po obejrzeniu dalej są takie jak przed laty. Czy to jest uprzedzenie, nie tylko chciałbym swoje pieniądze wydawać z sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.