Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się osaczony . Szczerze jesli PC bedzie na prawdę o Nas to ja biorę 2 letnią prenumeratę ale jesli będzie dalej tak jak jest to slicznie podziękuję i będę dalej studiował tylko NASZĄ stronę a to dlatego gdyż młody jestem ( i wiekowo i w sensie zaawansowania) a Wy moi drodzy forumowicze jestescie jak miód na serce . Dziwicie się ?? Nic nie wiedziałem do póki się nie zalogowałem (heh nawet mi się zrymowało :-) ) . Proszę Was o jedno Bądźcie dalej tu i pomagajcie innym bo My swierzynki naprawdę z tego korzystamy :-D . Serdecznie Wam dziękuję i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Prenumeratorzy oraz Czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 25 maja 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 5 (41) czerwiec 2011.

W sprzedaży detalicznej ukaże się on 30 maja 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

PROMOCJA!!! Każdy kto wykupi prenumeratę otrzyma w prezencie przewodnik (katalog) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie".

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

 

post-3683-0-06038000-1306323585_thumb.jpg

post-3683-0-07504500-1306323619_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerwami śledzę ten wątek. Z jeszcze większymi przerwami kupuję lub tylko przeglądam PC. I nic mnie nie dziwi. Jest oczywistą oczywistością ( hehe(1).gif ), że PC i nasze forum to dwa różne światy. Nie do pogodzenia przy istniejących realiach finansowych. Jeśli PC zacznie pisać o starych przyczepach to znikną reklamodawcy, a ze sprzedaży nie ma szans się utrzymać. Nawet gdyby każdy w miarę aktywny uczestnik forum kupił co miesiąc jeden egzemplarz pisma, to i tak będzie za mało na utrzymanie tytułu na rynku.

 

Zresztą popatrzmy na rynek prasowy szerzej - spada czytelnictwo. Niedawno ogłoszono wyniki badań, z których wynika, że większość Polaków nie czyta nic... Smutne to, ale taka właśnie jest nasza rzeczywistość. Wielu wydawców ( większość ? ) jedyny ratunek widzi w wydawaniu pisma reklamowego a nie opiniotwórczego.

 

I żeby ktoś nie pomyślał, że rozgrzeszam wydawcę PC. Nawet reklamy można wydawać w sposób zachęcający do zakupu numeru. Mnie nic nie zachęca, a okładki z pojazdami campingowymi z obcą rejestracją wręcz zniechęcają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w uzupełnieniu postu kocura dodam, że jeden czy dwa ciekawe artykuły - można przeczytać w EMPiK-u. :niewiem:

Nawet taki motoryzacyjny "brukowiec" - AutoŚwiat - ma fajny dział pt "używane". ...

KIlka propozycji:

1.

Może PC zrobi miesiąc po miesiącu, którą budkę warto kupić w przedziale cenowym:

do 5 tys,

5-10 tys,

10-20 tys,

20-30 tys

ponad 30 tys.

I po 4-5 budek do porównania (atrakcyjne oferty z otomoto)

2.

Albo porównie - najlepsza budka dla rodziny 2+2 za 15 tys zł.

3.

Ranking budek 5, 10, 15 letnich....

 

Tylko to wymaga wysiłku. Własnej pracy twórczej a nie odtwórczego tłumaczenia artykułów z innych języków. Tak to widzę. Nie mam nic przeciwko PC. Redaktorom i właścicielom życzę NAJLEPSZEGO.

 

PS

Nawet reklamy nie przeszkadzałyby, gdyby pismo dotyczyło przeciętnego polskiego carawaningowca.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Prenumeratorzy oraz Czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 27 czerwca 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 6 (42) lipiec-sierpień 2011.

W sprzedaży detalicznej ukaże się on 1 lipca 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

PROMOCJA!!! Każdy kto wykupi prenumeratę otrzyma w prezencie najnowsze wydanie przewodnika (katalogu) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie 2011"!!! oraz weźmie udział w konkursie dla prenumeratorów.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

 

post-3683-0-87796300-1310559420_thumb.jpg

post-3683-0-39267200-1310559432_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masakra powiem wam drodzy forumowicze że PC to dla mnie masakra i przestałem go kupować "polski caravaning" :czerwona: jakieś nieporozumienie powiedzcie mi ile tam jest opisanych polskich kempingów (na 10 kempingów jest 1 polski ) a po za tym to kogo stać na kampera lub przyczepkę za 500 tyś zł :niewiem:

mnie na pewno nie pozdrawiam czytelników PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że " PC" nie czyta tego forum i nie zna naszej problematyki , opisuje przyczepy na które przeciętnego człowieka nie stać ,moja przyczepa ma 18 lat (wiem jest pełnoletnia) kupiłem taką na którą mnie stać , o kamperach nie wspomnę.Nowinki nowinkami trzeba być na bieżąco , co druga strona to reklama , nich opiszą starszy sprzęt , wynalazki-samoróbki , nowo powstające kempingi i agrokempingi, zaproszą użytkowników na spotkanie , przeprowadzą z szarym człowiekiem rozmowe i ją opiszą . Niech to będzie faktycznie POLSKI karawaning . Niech przeprowadzi tak modny sondaż w śród czytelników o czym chcieliby czytać - a sprzedaż czasopisma wzrośnie i nie będzie potrzebował tylu reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak, macie całkowitą rację.

Kogo z nas stać na przyczepy za te pieniądze - to przecież równowartość mieszkania.

Brak porównań przyczep na naszą kieszeń.

Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, może warto przeczytać tych kilka postów i odpowiedzieć. Niestety Pańskie wizyty comiesięczne celem poinformowania o nowym numerze interesują nas w znacznie mniejszym stopniu niż odpowiedź na kilka pytań lub reakcja na nasze propozycje. Szkoda, że olewa nas Pan sikiem parabolicznym ....:niewiem:. Niestety, ale akcja budzi reakcję ...:zolta: (i tak tylko żółta). Może jestem naiwny, ale wierzę, że odpowie Pan coś nam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr "odwala szychtę na kopalni", kazali wklejać ogłoszenia - to wkleja

 

tak to bywa, jak ktoś pracuje w branży, która go nie interesuje, albo jej wręcz nie lubi

znane przysłowie mówi : "Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" - czego Panu Piotrowi życzymy526.gif

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, może warto przeczytać tych kilka postów i odpowiedzieć. Niestety Pańskie wizyty comiesięczne celem poinformowania o nowym numerze interesują nas w znacznie mniejszym stopniu niż odpowiedź na kilka pytań lub reakcja na nasze propozycje. Szkoda, że olewa nas Pan sikiem parabolicznym ....:niewiem:. Niestety, ale akcja budzi reakcję ...:zolta: (i tak tylko żółta). Może jestem naiwny, ale wierzę, że odpowie Pan coś nam...

 

Grzesiu!!! czemu tylko :zolta: ? Ode mnie :czerwona: :czerwona: :czerwona: za brak inicjatywy i nie podjęcie tematów Nas interesujących, wszak ile raz można o tym samym pisać, o to samo prosić :niewiem: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.