Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam; czy ktoś z dskutujących wypełnił ankietę i wyslal do redakcji?

 

Oczywiście, że wypełniłem i wysłałem, a o swoich uwagach i uwagach z forum także na żywo rozmawiałem z Redakcją.

Też jak jacekwwa jestem optymistą i wierzę, że PC idzie w dobrym, coraz lepszym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie kupię PC ( zresztą parę razy kupiłem ) jeżeli znajdą się w nim relacje np: z naszego zlotu , wyprawy naszych kolegów , kącik techniczny z poradami , info o fajnych promocjach . Wiadomo ,że pismo będzie ciekawe jezeli będą tam bliskie nam informacje , wywiady z ludźmi , których znamy czy to z naszego forum czy forum CT , ze wspólnych wypadów. Szanowni redaktorzy , ruszta 4 litry (poprawiam litery :) ) i w Polskę z nami i dla nas , a pismo na pewno znajdzie nabywców .

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni redaktorzy , ruszta 4 litry i w Polskę z nami i dla nas ...

100pciu (Piotrusiu) po 4 litrach to dopiero artukuł można napisać . :lol:

Wiem , wieeeem , literówka ale nie mogłem się powstrzymać .

 

Do całości dodam , że na zlotach można bezpośrednio spotkać się z autorami postów technicznych , podróżniczych i na nich bezpośrednio uzyskać akceptację do druku .

Do ludzi trzeba wyjść .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopka- nie doczytałeś, ale w ostatnm nunerze PC jest informacja, że nie otrzymali żadnej relacji ze zlotu /był konkurs z nagrodami/. Tak więc tylko od nas zależy o czym będziemy czytać w PC. Jakoś nie ma chętnych do dzielenia się swomi wspomnieniami z wypraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopka- nie doczytałeś, ale w ostatnm nunerze PC jest informacja, że nie otrzymali żadnej relacji ze zlotu /był konkurs z nagrodami/. Tak więc tylko od nas zależy o czym będziemy czytać w PC. Jakoś nie ma chętnych do dzielenia się swomi wspomnieniami z wypraw.

 

Tak jak Mira napisała.Należy samemu wysłać do redakcji nasze opisy. Inni tak robią, poczytajcie podpisy pod artykułami.

 

Kto opisał dany zlot czy daną podróż to widnieje jak na dłoni.

 

No inna sprawa, my chcemy za to kasiorkę, :lol: a jak nie jak tak. :krzykacz:

 

ale dać a nie brać to inna inszość, widać że my nie lubimy dawać nic za darmo. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopka- nie doczytałeś, ale w ostatnm nunerze PC jest informacja, że nie otrzymali żadnej relacji ze zlotu /był konkurs z nagrodami/. Tak więc tylko od nas zależy o czym będziemy czytać w PC. Jakoś nie ma chętnych do dzielenia się swomi wspomnieniami z wypraw.

 

Wysłałem kilka relacji z moich wypraw i pierwsza część Zamkowych Czech z przyczepą ukazała się w bieżącym numerze, II część będzie w następnym, jest jeszcze relacja, która zdobyła wyróżnienie w jakimś konkursie PC i też ma być publikowana. Wysłałem też relację z Rumunii i Norwegii ;)

Dodam, że kasiorki za relacje nie dostaję ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację , ale relacje ze zlotu majowego to chyba nie problem :) Pozdrawiam

 

Mieliśmy na forum zloty z 200 załogami a w PC nie było nawet info. Dlatego cieszę się ,że może coś się zmieni . :)

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę do PC ale w kilku numerach są zamieszczone zdjęcia z moim wizerunkiem i z moją załogą, to znaczy , ktoś wstawia.

Swego czasu Piotrek też wstawil relację z Bachotka, nawet pytał czy może użyć mojego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę do PC ale w kilku numerach są zamieszczone zdjęcia z moim wizerunkiem i z moją załogą, to znaczy , ktoś wstawia.

Swego czasu Piotrek też wstawil relację z Bachotka, nawet pytał czy może użyć mojego zdjęcia.

 

Boguś! po prostu jesteś bardzo atrakcyjny fotograficznie :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To dla Pani może zainspiruje . Wklejam temat bo może Pani umknąć . Pozdrawiam

 

http://forum.karawan...979#entry247979

 

 

Coś mnie się wierzyć nie chce. Od tylu lat . Temat wraca zawsze przed sezonem i co i nic.

Czy coś się prze te lata zmieniło. Czy jest coś bardziej o nas o naszych przyczepach. Tych z przedziału 7-20 tyś. Bo chyba tych u nas najwięcej. Jakieś rady dla kupujących? Są, o niema - no czemu? Wiem, są porady jak kupić tanią przyczepkę, taka na naszą kieszeń. Nie ma? Nie no co Wy? A co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.