Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

W międzyczasie napisałem dla nich artykuł oraz kilka dni temu poprosiłem jednego z pracowników odpowiedzialnego za treść pisma o zalogowanie się na forum oraz ( .... )

 

To dlatego pani k zrobiła się ostatnio taka aktywna ?

 

( ... ) na jaki adres mailowy słałeś te uwagi?

 

 

 

to macie ich tak dużo ? :>

 

 

Czytam te wszystkie posty z zaciekawieniem - naprawdę. I gdybym chciała na każdy odpowiedzieć, musiałabym spędzić na tym forum co najmniej 1/3 mojego dnia w pracy, a nie mam takiej możliwości - mam MASĘ innych obowiązków.

 

 

 

To czekamy na jakąś deklarację, kiedy i czy w ogóle nastąpią jakiekolwiek zmiany na pc a w szczególności w kwestii zawartości w oparciu o sugerowane w tym wątku tematy, publikacje i materiały? A jeśli 3 osoby nie dają rady , trzeba zatrudnić kolejne :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowną Panią Redaktor.

Jurek - mamy do czynienia z kobietą, więc bądźmy miłymi dżentelmenami :-)

Nie wnikaj, poproś o aktualny adres i wyślij jeszcze raz. Tamta korespondencja poszła zapewne (albo mogła pójść) do kosza.

 

Skoro już wiemy, że jest Was trocje w redakcji i jest Pani Kobietą, to może już warto się przedstawić przynajmniej z imienia. Domyślam się, że piszemy z Panią Katarzyną :-)

 

http://www.polskicaravaning.pl/pl/portal/kontakt

 

Wydaje mi się, że najbliższe numery PC pokażą, czy Pani posty to po prostu "chwyt marketingowy", czy też mają na celu rzeczywisty zwrot kierunku pisma z "polski carawaning" na "polski carawaning" - na co nie ukrywam - liczę, co więcej - nie pomylę się jak napiszę - liczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa chyba okazją do spotkania się będą targi w Poznaniu - I Ogólnopolski Salon Caravaningowy w dniach 13-15 kwietnia - zapraszam!

Okładki "PC" to proszę mi wierzyć nośny temat w redakcji, nad którym rozprawiamy już od miesięcy... Liczę, że dyskusje nie spełzną na niczym...

 

 

 

No i wlasnie - ciekawe jaka liczba ogladajacych bedzie na tym Salonie w stosunku do liczby karawaningowcow z naszego forum - 5%, 3% ?

Bo to jakby wiele wyjasnia w temacie dla kogo piszecie...

 

"Rozprawiamy od miesiecy o okladkach" - to Wy rozprawiajcie dalej, a my do reki brac tego nie bedziemy tez miesiacami.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość wynika z tego, że konto tutaj zakładałam już dosyć dawno - jak widać - i dopiero teraz, po dłuższym czasie, chciałabym zacząć udzielać się na forum (w miarę możliwości czasowych), ponieważ jestem redaktorem prowadzącym "Polski Caravaning". Niebawem pewnie wrzucę jakiegoś avatara i uzupełnię profil, aby ludzie mogli mnie skojarzyć ;-)

 

Tu pani k napisała kim jest, a profil podaje już dokładnie z kim rozmawiamy :) Redaktor Prowadzący jest jeden ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam bede gmeral po profilach - jak sie chce gadac, to sie wypada przedstawic...

 

Kiedys pan Darek to potrafil...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może pani k zrobiła się ostatnio taka aktywna, gdyż od niedawna jest Redaktorem Prowadzącym PC, więc dajcie pani Joannie Gracek szansę i trochę czasu ;)

 

 

To w takim razie proszę ( może inni Forumowicze też tak chcą ) - jakąś deklarację kiedy zaczną się jakieś zmiany....

 

i ta otoczka tajemniczości... jeden pisze p. Kasia a drugi p. Jola :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, ja nie wiem jak się nazywasz i gdzie pracujesz... Jak wiesz, czasem przyznanie się na forum ogólnodostępnym do tego kim się jest i co się robi, prowadzi do niepotrzebnych sytuacji... Często trzeba mieć odwagę, by być sobą, a nie kimś anonimowym. Zwłaszcza jak większość uwag w danym temacie jest negatywnych.

Napiszmy, co możemy od siebie osobiście wnieść w PC.

Ja mogę udostępnić każde zdjęcie z około 8000 z galerii na mojej stronie i wysłałem do PC kilka relacji z wyjazdów karawaningowych. Pierwsza już jest publikowana w bieżącym numerze, II część będzie w marcowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Joanno...

nie wiem czy to zasługa mojego wysłanego do Pani e-maila czy inna przyczyna ale cieszę się, że postanowiła Pani wziąć udział w tej dyskusji.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem przyniesie ona pozytywny skutek zarówno dla czytelników jak i dla redakcji czasopisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.