Skocz do zawartości

Jednak kamper u peja76 ?


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Owiewki  na szyby mi się nie podobają ale robią robotę, szum może i jest ale w tym specyficznym aucie nie robi Mi to różnicy bo i tak szumi:D Mamy maty termiczne na szyby, na pierwszym wyjeżdzie po nocce szyby przednie dołem delikatnie zaparowane, na następny wyjazd pojechaliśmy z owiewkami i szyby rozszczelniliśmy ale tak że z zewnątrz nie było widać ze uchylone i rano szyby suche, tak samo teraz kamper stoi na podwórku i szyby uchylone, wchodzę i jednym ruchem zamykam szyby i wio a tak musiałem wchodzić do zabudowy i zamykałem okno w kuchni bo było rozszczelnione, ktoś powie ile razy trzeba zamknąć te okno, raz na tydzień na dwa to co to za problem, dla mnie jest to problem bo kamper służy również mi w tygodniu i nie będę za każdym razem wchodził i zamykał jak i otwierał okna w kuchni, a wiadomo pojazd wietrzony to wietrzony. U mnie się sprawdzają choć urody nie dodają. Jak kamper by miał Mi służyć tylko na wyjazdy to chyba po tych dwóch wyjazdach byśmy go sprzedali:bzik: a i tak nie wiadomo jak będzie;) Jednak przyzwyczajenia przyczepowe są duże a o komforcie podróży i wielkości przestrzeni nawet nie chcę wspominać, tym sprzętem więcej robimy przystanków i jednak człowiek bardziej jest zmęczony podróżą, są to takiem moje małe spostrzeżenia po przejechaniu 2500km i co zauważyłem że tym sprzętem jadę wolniej jak z przyczepą bo po prostu jest ciszej:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za skórę :) ale tak to jest jak się z telefonu pisze :mlot:

Co do owiewek to mi ten szum w czasie jazdy nie przeszkadza. Jak nawet pada deszcz to też mam delikatnie opuszczone szyby . Minus jest taki ,że jak zostawisz autko z włączonym alarmem i masz szyby delikatnie opuszczone to czasami się aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając alkowę nad szoferce - mam "większy daszek" w kamperze nad szybami

2 godziny temu, peja76 napisał:

Jednak przyzwyczajenia przyczepowe są duże...

Ja około 2 może nawet 3 lat uczyłem się zmian związanych z kamperem...

Raczej już do przyczepy nie wrócę...a boję się że nawet kampervan nie spełni naszych oczekiwań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Misio napisał:

 

Ja około 2 może nawet 3 lat uczyłem się zmian związanych z kamperem...

Raczej już do przyczepy nie wrócę...a boję się że nawet kampervan nie spełni naszych oczekiwań...

Może tak być, jak spełni nasze oczekiwania poza sezonem to przymkniemy oko na jego minusy ale jak nie to powrót do przyczepy.

Jutro wielki dzień :D odbieram elementy od malowania:winner: 

IMG-20220630-WA0016.jpg

IMG-20220630-WA0015.jpg

IMG-20220630-WA0014.jpg

IMG-20220630-WA0013.jpg

IMG-20220630-WA0012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kamperze bałbym się tylko, że przy owiewkach mogą się do środka dostawać owady, nie koniecznie pożądane :(

Poza tym, jest jeszcze jeden aspekt. Dla palaczy w deszczową pogodę mogą uratować skórę ;)

Choć wiem, że to umierający gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba, @Commander halogeny będą ale chcę ledowe i tu jest problem bo na razie brak, nie wiem czy zauważyliście ale też przyszły małe wklejki na dachu, drzwiach i delikatnie obkleiłem markize, miał zostać napis ale fajnie wkomponował się pod folię, na żywo lepiej widać.

Screenshot_20220701-165615_Gallery.jpg

20220701_162533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd rewelacja za nieduże pieniądze. 

Uważaj na markizę,  f45s to najsłabsze badziewie ze wszystkiego na rynku. Materiał dachu się rozciąga a listwa przednia aluminiowa jest za cienia i gnie się w palcach.

2 godziny temu, Commander napisał:

Pozostało założyć białe opony ?

Białe kołpaki podeszły by jak złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, maarec napisał:

Wygląd rewelacja za nieduże pieniądze. 

Uważaj na markizę,  f45s to najsłabsze badziewie ze wszystkiego na rynku. Materiał dachu się rozciąga a listwa przednia aluminiowa jest za cienia i gnie się w palcach.

Białe kołpaki podeszły by jak złoto.

Zauważyłem że to śmietnik, trafi się inna to założę i może nawet ciut dłuższą.

 

15 minut temu, Misio napisał:

E tam kołpaki

Białe alusy ?

Myślę o alusach ale czarnych :), Teraz mam 16" a założę chyba 17" tylko nie teraz bo muszę trochę zarobić :rolleyes: za dużo już wydałem;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.