Skocz do zawartości

Jednak kamper u peja76 ?


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzacie z tym panelem bo co on ma wspólnego z wieszanie się pieca? Raz na jakiś czas coś wywali, Ale jak na tyle ile jeździłem zdążało się to sporadycznie a jak już wywaliło to bo błędzie od razu wiedziałem co się stało. Miałem taki i taki i zwykły też się wieszał tylko nie wiedziałeś czemu. 
Panel dodaje trochę więcej funkcjonalności ustawianie konkretnej temperatury, w zimie np na 5C jak nikogo nie ma, 3 tryby grzania wody i u mnie z tego panelu można jeszcze sterować klimatyzacją i ustawić grzanie i klemę w tryb automatyczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Voku napisał:

Nie przesadzacie z tym panelem bo co on ma wspólnego z wieszanie się pieca? Raz na jakiś czas coś wywali, Ale jak na tyle ile jeździłem zdążało się to sporadycznie a jak już wywaliło to bo błędzie od razu wiedziałem co się stało. Miałem taki i taki i zwykły też się wieszał tylko nie wiedziałeś czemu. 
Panel dodaje trochę więcej funkcjonalności ustawianie konkretnej temperatury, w zimie np na 5C jak nikogo nie ma, 3 tryby grzania wody i u mnie z tego panelu można jeszcze sterować klimatyzacją i ustawić grzanie i klemę w tryb automatyczny 

oczywiście, że panel ma swoje zalety. W poprzednim kamperze miałem pokrętło i 3 kolorowe diody. Piec wyłączał się tylko kiedy brakło gazu, nigdy nie było problemów.

Tutaj najmniejszy skok napięcia i już reset. Ostatnio fakt nie mam z tym problemów - bo nie używam ogrzewania od maja, ale już w zimie było to nagminne.

najzabawniejsze jest jak wyskakuje błąd, którego nie ma w instrukcji i nawet internet mało o nim wie - mam takie 3 numery, które wyskakiwały najczęściej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w ten weekend pogoda nie dopisała to troszkę przy kamperku pogrzebałem, to znaczy dołożyłem CB radio, uchwyty do zacieniacza/markizy. Używałem też  po umyciu wosk Plak i zauważyłem że ładnie brud schodzi z białego kleju a próbowałem różnych środków w przyczepach i nie mogły do czyścić a tu proszę.

20220710_141744.jpg

20220710_141721.jpg

20220710_134257.jpg

20220710_134304.jpg

20220710_141133.jpg

20220710_141149.jpg

20220710_160135.jpg

20220710_160819.jpg

Screenshot_20220710-202835_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

Dziś w odwiedzinach był u mnie kolega boilarz, oczywiście jak już przyjechał trzeba było go wykorzystać :rolleyes:

 

E tam... Jak jest szpachel to jest fan. A tak bez zapachu utwardzaczy, rozpuszczalników to nie robota ;)

Kiedyś się próbowałem bawić w takie rzeczy, ale to trzeba chyba trochę doświadczenia i wprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotrekm13 napisał:

E tam... Jak jest szpachel to jest fan. A tak bez zapachu utwardzaczy, rozpuszczalników to nie robota ;)

Kiedyś się próbowałem bawić w takie rzeczy, ale to trzeba chyba trochę doświadczenia i wprawy. 

E tam szpachel, jak jechałem do DE to tam mieliśmy takiego Pana Helmuta co mówił że jak jest gips beton to jest ok:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno mnie nie było w moim wątku:D więc jestem:winner: z moim kamperkiem wszystko ok, ale uważajcie bo doszła ot taka perełka na Otomoto jak w linku, po rozmowie tel dowiedziałem się że jest to składak:mlot: Pan kupił rozbitego busa miał zabudowę i zrobił sobie kampera, jak zapytałem o papiery na zabudowę to oczywiście brak, tylko umowa z Francji a jak zapytałem o numery zabudowy itp to zaczęło robić się nie przyjemnie:klotnia: Panowie oczy dookoła głowy jak kupujecie.

Pytam gdzie jest POLICJA

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-jumper-glucksmobil-t6717-citroen-jumper-2018-r-ID6ETal0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, peja76 napisał:

Dawno mnie nie było w moim wątku:D więc jestem:winner: z moim kamperkiem wszystko ok, ale uważajcie bo doszła ot taka perełka na Otomoto jak w linku, po rozmowie tel dowiedziałem się że jest to składak:mlot: Pan kupił rozbitego busa miał zabudowę i zrobił sobie kampera, jak zapytałem o papiery na zabudowę to oczywiście brak, tylko umowa z Francji a jak zapytałem o numery zabudowy itp to zaczęło robić się nie przyjemnie:klotnia: Panowie oczy dookoła głowy jak kupujecie.

Pytam gdzie jest POLICJA

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-jumper-glucksmobil-t6717-citroen-jumper-2018-r-ID6ETal0.html

Dobra przekładka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zulos napisał:

Oj tam - pewnie zrobione lepiej od oryginału:P

Ciekawe, że pan akurat miał już przypadkiem zabudowę:D

nabył okazyjnie od importera, np z Włoch, tam często można znaleźć zabudowy - czekają na ulicy  :(

Prawda jest taka - przyjdzie klient napalony i kupi. Mam często klientów poszukiwaczy, niby świadomych, podsyłają aukcje, oferty do weryfikacji. Po 15 minutach znajduje im szkodę całkowitą za granicą czy jakiś przeszczep, a klient zadowolony - tak wiem, sprzedający mówił że jest zabudowa przełożona - czyli nie oszukuje - wszystko zgodnie z informacją. Klient kupuje, bo jest 20.000 taniej niż inne, a już kolejka czeka do zakupu..

 

aha - kilka razy dostałem odmowę ubezpieczenia takiego kampera w ramach autocasco, towarzystwo wychwyciło całkę za granicą. Wychodzi to dobrze - jak przed zawarciem, bo po ewentualnej szkodzie zaraz obcięli by dobre 30%.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastosowałałem "zasłonkę" za fotelami, teraz w kamperku jest jak w osobówce 120km/h  i cisza, tylko silnik słychać. Nie spodziewaliśmy się takiego efektu. Jak jeździe kamperem w dwie osoby naprawdę polecam:ok: Dodatkowo nie widać co jest w części mieszkalnej.

 Zamontowałem też dodatkowe lampy cofania co też polecam, ta co była/jest to nic nie dawała i przy cofaniu w nocy robiło się nie ciekawie.

20221008_160539.jpg

20221008_160509.jpg

20220914_171001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem wczoraj maty na szyby do kamperka, uważam że jest to jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłem, jest dużo ciepłej w kabinie i co najważniejsze nie skrapla się na szybach woda, są suche:winner: Naprawdę warto.Czy tej czy innej firmy to już każdy sam musi zadecydować. Ja miałem możliwości dotknąć/sprawdź dwóch producentów i na moje te wydają Mi się porządniejsze, jak będzie w przyszłości zobaczymy.

20221022_140253.jpg

20221022_140306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.