Skocz do zawartości

Jednak kamper u peja76 ?


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Misio napisał:

zacznę znowu przybierać na wadze przed zimą...

Jak to misiu :P

2 godziny temu, peja76 napisał:

droga jak zawszę 

Koniec długiego weekendu ;)

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 minuty temu, lbuster napisał:

Nie jedz go, bo przekroczysz DMC :nono:

Ale jak przekroczy DMC? Bigosik zmieni tylko miejsce przebywania. ?

No chyba że produkty nabył  na rynku lokalnym. ?

@peja76 Gratulacje z zakupu. Teraz nie tylko wielkie miasta ale i leśne  ostępy będą Twoimi ulubionymi.

Szerokości i udanego odkrywania "dzikiego" karawaningu. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tofel napisał:

Gratulacje z zakupu. Teraz nie tylko wielkie miasta ale i leśne  ostępy będą Twoimi ulubionymi.

Szerokości i udanego odkrywania "dzikiego" karawaningu.

Dziękuje, zobaczymy jak będzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze gadżety potrzebne i nie potrzebne:) z bardzo potrzebnych to owiewki na szyby oraz zbiornik szarej i czystej wody:winner: na ostatnim wyjeździe bardzo brakowało mi zbiornika szarej wody, niby 100l w kamperku ale jednak mało i musiałem pożyczyć od somsiada który dwa lata temu pożyczał odemnie do swojego kamperka, taki dziwny zbieg okoliczności ;) Z czystą wodą było bez problemu bo na parceli była. Spust musiałem delikatnie z tuningować, owiewki na masce nie mogłem sobie darować, musi być :palacz:

20220622_191231.jpg

20220622_191237.jpg

20220622_191135.jpg

20220622_191048.jpg

20220622_190958.jpg

20220622_192734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Voku napisał:

Jednak przyzwyczajenia przyczepowe zostały :D Ja awaryjnie używam Kota do szarej. 

No nie da się ukryć że jak człowiek się do czegoś przyzwyczai i jeszcze spełnia jego oczekiwania to potem mu brakuje, następne przyzwyczajenie to to że my nadal mamy przyczepę:bzik: po prostu jest tak mocne przyzwyczajenie że cały czas albo idziemy albo mamy lub jest w "PRZYCZEPIE":D. Nawet na polu ktoś pyta a wy gdzie stoicie, na co my no w tamtym rzędzie o tamta przyczepa:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peja76, z tymi zbiornikami się nie wygłupiaj. Kup se konewke do napełniania świeżą wodą i jakieś wiaderko do upuszczania szarej jak ci nie starcza podstawowej pojemności a nie chce Ci się wozem ruszać...

2 godziny temu, peja76 napisał:

nadal mamy przyczepę:bzik:

Ja tak mam juz 1,5 roku... "- gdzie masz klapki? - w przyczepie..." ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Prusiak napisał:

peja76, z tymi zbiornikami się nie wygłupiaj. Kup se konewke do napełniania świeżą wodą i jakieś wiaderko do upuszczania szarej jak ci nie starcza podstawowej pojemności a nie chce Ci się wozem ruszać...

Ja tak mam juz 1,5 roku... "- gdzie masz klapki? - w przyczepie..." ???

Mam konewkę ale jak dla mnie za dużo chodzenia, my się kąpiemy itp wszystko w przyczepie ach kamperze:D  pompka jest ciśnieniowa i woda szybko ucieka, zbiorniki będą brane na wyjazdy 3-4 dniowe.

U nas pies nawet nie reaguje na słowo kamper:blink:, mówię mu do kampera to patrzy jakoś dziwnie na mnie:puk: a jak tylko powiem do przyczepy to już jest w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zostawiłem zbiornik na szarą, po roku już go nie miałem...leży gdzieś w garażu (murowanym)...

Nasza Sasza (pies)...reaguje do budy...ona z hodowli przyjechała kamperem i już nie mieliśmy przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.