Skocz do zawartości

Jednak kamper u peja76 ?


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, peja76 napisał:

Mistral daje radę:winner:, antenę też kupiłem Mistral i chodź jest w szafie :D oczywiście na razie to lepiej ściąga jak po przednia :blink:

20220614_094237.jpg

16551928438584646568023725165303.jpg

Ale dlaczego właściwie zmieniałeś TV? Przecież miałeś. Czyżbyś zmienił budę na coś innego? Czy to przypadkiem nie jakiś kamper? Pochwal się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, jacek00 napisał:

Czy to przypadkiem nie jakiś kamper? 

Jaki kamper tfuuuu przecież ja nie lubię kamperów:wub:. Podczas badania rynku stał się wypadek przy pracy i zostało co zostało czyli to co  pisałem że mam namiot:winner: ale życie napisało jednak inny scenariusz:rolleyes:

20220528_182739.jpg

20220528_182800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

No to pochwal się nowym nabytkiem ;) 

Tu nie będziemy śmieci i nie wiem czy mogę bo czasami się nie spodoba i będę sprzedawał i znowu wylonduje na forum jako pośmiewisko :mlot:

2 minuty temu, Voku napisał:

Na pewno układ z łóżkiem królewskim :D  Czyżby kamper? 

No co ty:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jacek00 napisał:

No to zakładaj nowy temat, pochwał się i napisz czemu Hobby? emoji6.png

 

Założę ale może w długi weekend bo narazie to muszę ogarnąć wszystko po swojemu na wyjazd, myślę że będzie ciekawie bo przez dwa tygodnie szukania trafiłem 6 kamperow przeszczepionych/pomataczonych/zlepów. Nie bedziemy tu śmieci jak by ktoś z władnych mógł posprzątać ten temat będzie ok

20220610_133114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peja76 napisał:

Założę ale może w długi weekend bo narazie to muszę ogarnąć wszystko po swojemu na wyjazd, myślę że będzie ciekawie bo przez dwa tygodnie szukania trafiłem 6 kamperow przeszczepionych/pomataczonych/zlepów. Nie bedziemy tu śmieci jak by ktoś z władnych mógł posprzątać ten temat będzie ok

20220610_133114.jpg

???

Jednak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Commander napisał:

Gratuluję....ale wstydzić się powinieneś swoją drogą....

Sprzedać przyczepę... Szok.?

Spokojnie... To tylko żeby za miesiąc dwa powiedzieć że kamper jest bee i przyczepa była lepsza. ;)

Wtedy już żaden kamperowiec nie powie, że kto nie wie niech się nie wypowiada. To się nazywa rozwalenie systemu od środka. Taki koń trojański.  :D 

PS. Czy @peja76 wie, że już ma nowy wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

Największy krytyk kamperów na forum kupił kampera :]. Świat się kończy. Piotr gratulacje :yes:

Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania XD :D 
Gratki, @peja76 mam nadzieje że przy twoich wyjazdach weekendowych sprawdzi się lepiej od przyczepy.
Gratuluje zakupu i niech służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.