Skocz do zawartości

Robimy zestawienie kempingów


petek

Rekomendowane odpowiedzi

O, jakby tak sie dalo zrobic, to bym takie ankiety tez wypelnial, tylko nie za dlugie...

 

J.

Petek i Konzio :hop1: tak byscie zrobili jak umiecie, ja wam wyszukam wszystkie opisy...

I jeszcze pare opisze...

I nazwe mozna by dac" kempingi odwiedzone przez uczestnikow forum karawaning.pl" albo jakos tak, coby jasnosc byla kto poleca i dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo jak temat o albo innych bzdetach to jest komu ale jak coś wartościowego chce się stworzyć to głowa w piasek.

 

Nie widzę wogóle sensu tego porównania :hop1:

 

 

więc jednak można

 

No można! Tylko by było trzeba prace rzucić by robić wszystko co komu się zamarzy tu. Popatrz realnie - forum ma być dla kogoś smutnym obowiązkiem czy przyjemnością? Tym musi zająć się nowa osoba, która by tylko tego pilnowała.

 

Resztę chyba Jacek dopowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek i Konzio :-] tak byscie zrobili jak umiecie, ja wam wyszukam wszystkie opisy...

 

No dobrze, skoro wszyscy chcą inaczej, zacznijmy to robić od drugiej strony. Możemy zacząć tak jak jest w sklepach i komisach, z podziałem na części Polski lub tematycznie - góry, morze, jezioro itp. Lepiej chyba części Polski + inne kraje, bo łatwiej się szuka. Proponuję zrobić porządny kącik turystyczny. Wrzućmy tam wszystkie dobre opisy, które znalazły się do tej pory. Jak się to wszystko posegreguje będziemy dalej myśleć. Może wstecznie podsuniemy ankietę do wypełnienia - oczywiście chętnym :-]:hop1:

 

Ale, ale... Niestety nie mam możliwości, żeby samemu to zrobić. Potrzebna będzie pomoc forumowej "góry". To jak, pomożecie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konzio, nie o to mi chodziło. Do zrobienia odpowiednich działów potrzeba uprawnień, których nie mam i ty chyba też nie. Poza tym potrzeba kogoś z innymi uprawnieniami do przenoszenia opisów w odpowiednie miejsca. Ja czy Ty możemy posegregować opisy na te, które są w miarę pełne i nadają sie do zamieszczenia i te, które będziemy musieli odrzucić.

 

A i Jacek I zobowiązał się do wyszukiwania opisów :hop1::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnym takze chyba jest, ze kolega Sas niczego w CamperParku nie zmieni bo jest to jego przedsiewziecie autorskie

 

No to akurat jest odwrotny wniosek. Jesli jest to moje rozwiązanie autorskie to mogę z nim zrobić wszystko i zmienić je tak by było użyteczne.

 

Chyba ten Twoj wniosek jest nie z tej epoki. Na pewno nie jest z rynkowej epoki. Jeśli coś ma "się sprzedawać" to musi być stworzone dla "kupujących". Oczywiście nie mowa o pieniądzach tylko o treści.

 

To raczej dobrze chyba, że z wami dyskutuję - widzieliście tutaj jakiegoś przedstawiciela PFCC który zaporponowałby zmianę wyglądu swojego portalu?

 

Jak powstała strona www.camperpark.pl to na PFCC od razu pojawiły się koordynaty GPS - jednak konkurencja to zdrowe zjawisko.

 

Oczywiście może się nie podobać że jest to inna firma od karawaning.pl - ja proponuję platforme na której jako karawaning.pl możecie realizować swoje pomysły. Oprócz tej platformy możecie wybrać miplo.pl, zumii czy inne tego tylpu lokalizatory z komentarzami.

 

I widać, że można to zrobić na wiele sposobów - niekoniecznie implementować platformę od początku. Ale............ KTO TO ZROBI? Jest chętny? Już wiele razy padało to pytanie.

 

Możecie zrobić to po swojemu - ja zaczerpnę informację z adnotacją skąd jest źródło i będzie treśc dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasquatch, jesteś bardzo pewny siebie. Czytając Twoje posty mam wrażenie, że jesteś przekonany, że tylko Twoje rozwiązanie jest dobre i mamy się cieszyć, że raczysz z nami dyskutować. Mylę się?

 

Tak jestem pewny siebie - to nie jest zła cecha.

 

Tak jestem przekonany, że moje rozwiązanie jest dobre i warto je ulepszyć wg Waszych pomysłów. przecież nie można bronić idei i nie być przekonanym o jej słuszności - przecież to byłby absurd (albo faszyzm :hop1: ).

 

Chcę dyskutować z Wami i nie jest to łaską z mojej strony.

 

Wynika z tego, że w większości swojego stwierdzenia w poście nie mylisz się i masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samoego początku tej dyskusji mówie i proponuje camperaki, ale mnie bojkotowano. Teraz widzę bojkotowany jest sam autor, który chce przerobić swoja stronę.

Nieźle nieźle na forum nie ma nikogo kto to zrobi, a sasquatch jest ignorowany, choć wiele razy proponował.

Widzę klęskę pomysłu bazy kamperów :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi przeanalizowałem Twoje posty w tym wątku , 2 krytykujące KONZIO , 1 krytykujący mnie , i ten ostatni , o klęsce bazy camperów ...

Po pierwsze to nikt tu nie chce stworzyć bazy dla camperów

A po drugie , co Ty wniosłeś do tej dyskusji ? Bo krytykować to każdy potrafi , zastanów się :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareczku, wytłumaczę tutaj trochę Adiego. On ( i nie tylko On) wyszedł zwyczajnie, z prostego założenia, że w prawie każdym, mającym prawidłowo i efektywnie działać zespole ludzkim, musi być cerber z pejczykiem, do wrzucania wyższych biegów (członkom lub członom- jak kto woli), czyli nadawania tempa. On nie jest od wnoszenia, On jest od egzekwowania.

A wiesz jakie to męczące i odpowiedzialne zadanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, Konzio, darujcie. Adi jest zwolennikiem camperparku. Wolno mu. Jak ma ochotę niech sobie z Sasquatchem rozwija jego bazę. Z ich wspólnej pracy wiele ludzi na pewno z pożytkiem skorzysta.

Czekamy wciąż na odpowiedź naszych adminów w sprawie przebudowania kącika turystycznego i to jest teraz najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie , co Ty wniosłeś do tej dyskusji
był jeszcze inny wątek ........

 

2 krytykujące KONZIO , 1 krytykujący mnie

 

wybacz - zapomniałem, że na tym (jak na każdym) forum tylko przytakiwać pozytywnie wolno a krytka zabroniona, bo się "księciunie" obrażają.

 

Adi jest zwolennikiem camperparku
jestem, i dlatego od samego poczatku bardzo, ale to bardzo podobał mi się pomysł petka, bo uzuepełniał to, czego na stronie camperparków brakuje. Teraz mam wrażenie idzie w niezbyt dobrą stronę, ale i tak trzymam nadal kciuki za powodzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się "księciunie"

Akurat jak by któryś z nas, był jak to nazwałeś księciuniem, to nie ze mną byś pisał tylko z moją sekretarką albo zespołem prasowym, a na razie skazany jesteś na czytanie moich byków i wypocin.

 

Czekamy wciąż

 

Czekamy, czekamy i jak na razie się doczekać nie możemy.

No ale wszystko w Polsce musi nabrać mocy urzędowych przez leżakowanie.

Dobra, ponieważ póki co to temat odchodzi od sensu, w jakim powstał, ja wyłączam się (i tu mówię oficjalnie) z tej dyskusji, do momentu jakiś konstruktywnych wniosków. Będzie podział prac i określone ściśle działania, to tak jak wcześniej deklarowałem, w miarę moich możliwości czasowych i moich zdolności możecie śmiało na mnie liczyć w działaniu.

Jak na razie dosyć mam już tego, powiem szczerze nie wnoszącego praktycznie nic PAPLANIA.

Będziemy wiedzieć, co możemy od strony technicznej, będzie wiadomo w końcu jak to sobie wyobrażamy, to proszę mnie obudzić i powiedzieć jakie są ustalenia.

Na razie, Pa (w tej materii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.