Skocz do zawartości

Robimy zestawienie kempingów


petek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ? Oczywiście możemy tu na forum robić ankiety , opisywać campingi , ale chodzi o to , aby właściciele tych campingów liczyli się z nami , chodzi nawet o to , aby weszli na forum i poczytali o swoim campingu nasze opinie ....

A gdyby tak zrobić naklejki : POLECANY PRZEZ WWW.KARAWANING.PL

i jak nam się pobyt na campingu podobał ,to zaproponować przy wyjeżdzie naklejenie na szybę recepcji .... myślicie że to spotka się z odmową ? Ja myślę że nie .....

Tylko znowu , ktoś musi to zrobić , wydrukować , każdy z nas musi zapłacić za powiedzmy 3 naklejki , rozesłać do wszystkich chętnych , ale myślę , że taką akcją , zaistnielibyśmy jako społeczność w umysłach właścicieli campingów :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na Litwie to nalepialismy samo logo na szybie w recepcji, to by moze wystaczylo, ze nasi tu byli i

bylo FAJNIE.... :-]

Ale nalepiac to trzeba tylko na takich szybach, gdzie naprawde bylo Fajnie, nie na wszystkich...

 

J, bo juz sa te naklejki z logiem i kazdy sobie moze zamowic ze 2 wiecej... :hop1:

I sie trzeba koniecznie umowic, ze nalepiamy dopiero przy WYJEZDZIE a co namniej po kilku dniach, jak wszystko dobrze bylo tak jak Jarek napisal :-]

Nie na hurra nalepiamy, bo to cenna nalepka jest!!!

I nie dla ZNIZKI nalepiamy, bo korupcja moze byc...

Opiniotworcza ma byc nalepka. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J, bo juz sa te naklejki z logiem i kazdy sobie moze zamowic ze 2 wiecej...

 

Ale to będzie wyglądać jak reklama forum , to właściciel campingu robi nam łaskę że my się u niego na szybie reklamujemy

 

Gdyby jednak był napis CAMPING POLECANY PRZEZ KARAWANING.PL wyglądało by to inaczej ...

 

Opiniotworcza ma byc nalepka.

 

Właśnie , właśnie :hop1:

 

Tyle tylko , że właściciel campingu powinien mieć możliwość wejścia na forum i łatwego znalezienia opisu swojego campingu i tutaj wraca sprawa uporządkowania kącika turystycznego , podzielenia na regiony lub województwa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Litwie to nalepialismy samo logo na szybie w recepcji, to by moze wystaczylo,

 

Sory że jeszcze raz wracam do tego zdania , ale myślę , że to muszą być tanie , okrągłe naklejki , średnica powiedzmy 7 cm i koniecznie z napisem POLECANY

 

Chodzi mi już po głowie temat , że moglibyśmy po sezonie zrobić sprawozdanie , gdzie zostawiliśmy nasze naklejki i mamy naklejkowy ranking campingów

 

A potem jeszcze Dyplom dla campingu , gdzie zostało najwięcej naklejek i pocztą do właściciela przesłać ...

 

Byłoby opiniotwórcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wizja kącika turystycznego :

 

Rejon : zachodniopomorskie

Nazwa campingu : Pod zdechłą żabą

Miejscowość : Zaścianek Wielki

Ulica : Wylizana 122

GPS : 12,12,12 , 131313

.........................................................................................................................

Teraz pod dołem część którą każdy z nas może edytować , tzn dopisywać :

 

Co mi się na campingu podobało :

Jarekkow - czyste łazienki

Wir 155 - mydło w płynie w łazience i można wędkować

Srelemorele - dobre jedzonko w barze na terenie campiongu

 

 

Z czego jestem niezadowolony :

Duduś 45 - głośno w nocy , obsługa nie reaguje

Prusik m147 - daleko do sklepu z piwem

Ceres 1458 - non stop wysiada prąd , za mało przyłączeń

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

A teraz niżej dopiero opisy , zdjęcia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki kemping rekomendowany przez karawaning.pl miały być przyznawane kempingom na szczycie rankingu, który chciałem stworzyć. Jak widzę, zaczynamy się dublować z pomysłami, tylko każdy chce od czego innego zacząć. Niezależnie od tego efekt końcowy powinien wyjść w tym samym punkcie. No i dobrze. Znaczy to, że sukces jest prawdopodobny.

Nie może być jednak tak, że każdy z nas będzie dowolnie rozklejał naklejki. Musimy się wcześniej umówić kto i kiedy coś naklei. Przede wszystkim taki kemping nie może być oceniony tylko przez jedną osobą i już dostać naklejkę.

Pomysł Jarkakow co do struktury opisu jest dobry, ale jest też bardzo dużym uproszczeniem naszej ankiety. Różni się tym, że ankieta dokładnie precyzowała punkty, które należało ocenić, a pomysł Jarka ogranicza się do dowolnego ich wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankieta dokładnie precyzowała punkty, które należało ocenić, a pomysł Jarka ogranicza się do dowolnego ich wyboru.

 

petek Twoja ankieta jest faktycznie dokładna , moim zdaniem nawet za dokładna , moja propozycja jest dlatego taka a nie inna , że każdy z nas zwraca szczególną uwagę na inne sprawy , np.

 

Jeśli ktoś lubi imprezować do rana to nie napisze że mu przeszkadza nieprzestrzeganie ciszy nocnej .

Z drugiej strony pojedzie ktoś na camping nad jeziorem w którym nawet żaba nie pływa , ktoś kto nie wędkuje , i napisze że można wędkować ...

Ktoś kto używa toalet ogólnodostępnych i nie posiada swojej turystycznej nie zwróci uwagi na brak punktów do opróżniania WC chemicznego itd. itp.

 

A tak to każdy wyłapie to co mu najbardziej się podobało i to co mu najbardziej dało w skurę :hop1:

 

Sory że tak przyczepiłem się do tego wędkarstwa , ale jak zobaczę że Wir albo Wotr napisał że można wędkować i ryba jest , to mogę tam jechać w ciemno ... :-]

 

Ps. jeśli udałoby się uporządkować kącik turystyczny w/g mojej wizji to możemy ruszać od razu z robotą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. jeśli udałoby się uporządkować kącik turystyczny w/g mojej wizji to możemy ruszać od razu z robotą :hop1:

 

Z tą robotą chyba musimy poczekać do końca sesji Piotrka i miejmy nadzieje, że skończy 26-06 - TRZYMAMY KCIUKI :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, co z tego,że 2500 zarejestrowanych , jak aktywnych na tym forum jest może 200 , może ciut więcej .

Ile takich jest co rejestruje się uzyska info i znika z forum , nie tak dawno Ty i ja odpisywaliśmy na temat płynów do ogrzewania , gość uzyskał informacje nawet nie podziękował i już nie ma go na forum.

Trzeba brać pod uwagę aktywnych na tym forum i z tego jeszcze ilu będzie chciało opisać kemping na którym byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie w dobra strone dyskusja..

 

A moze tak jak sie troche znacie na komputeryzacji to na probe jakis realny kemping co ktos byl by opisac i z tymi punktami pod spodem zrobic, czy jakos tak, zeby wzorzec uzyskac..

To by sie okazalo ile to roboty jest.

No i czy dyskusja ma byc pod kazdym kempingiem i pytania jakies, czy tylko sama prezentacja a dyskusja gdzie indziej? :hop1:

Ja to mysle, ze najpierw opis, bo opisy juz mamy na forum i mozna wykorzystac, potem co sie podobalo a co nie, i jako podsumowanie dopiero punkty, ale sie nie upieram, i tak pewnie lekki zamet bedzie na poczatku, wazne zeby to w kupie bylo...

Petek i te punkty juz ogarnij do konca jakie maja byc, tylko zeby moze za dlugie nie bylo, bo sie ludzie zniecheca.... :-] I jak to zrobic - bo opis to ja wiem, trzeba napisac, zdjecia wiem, trzeba wleic, co sie podobalo wiem, napisze, a te pukty to jak - przepisywac cala ankiete, - to mi sie nie bedzie chcialo, a na kratkach i takich roznych innych to sie nie znam, nie umiem, jestem stary i w ogole :-]

I pewnie nie tylko ja.

 

To jak wiecie jak to zrobic, ZEBY LATWO BYLO to napiszcie ale normalny jezykiem.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.