Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

I mnie dopadły problemy z e-tollem :( W niedzielę wracałem po S8 do Warszawy, apkę włączyłem na 100%. Po dojechaniu na miejsce chciałem wyłączyć i patrzę apka nie działa. Wyglądało na to, że się musiała wywalić w trakcie przejazdu W historii przejazdu nic się nie zarejestrowało. Wygląda na to, że przejechałem odcinek nielegalnie :(.

No i mając w pamięci to co pisał @Marcin T chciałem uzupełnić przejazd, ale to można zrobić tylko w dniu przejazdu! Potem jest to już niemożliwe. 

No i co teraz? Olać i liczyć że się upiecze czy pisać reklamację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

Nie bardzo rozumiem, dlaczego mogę zgłosić tylko przejazd w czasie rzeczywistym. Absurd

Jak czasie rzeczywistym?

Przecież "w dniu przejazdu" oznacza, że tego samego dnia, kiedy się zorientowałeś, mogłeś dodać trasę. To oznacza, po zakończonej trasie, czy źle rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipert napisał:

Jak czasie rzeczywistym?

Wchodzę uzupełnij przejazd i nie mam możliwośći zmiany daty początkowej ani godziny:

image.thumb.png.44f3e03deccdf13d377e2c2683606c40.png

 

Opcji jadę teraz nie mogę odznaczyć.

1 minutę temu, filipert napisał:

Przecież "w dniu przejazdu" oznacza, że tego samego dnia, kiedy się zorientowałeś, mogłeś dodać trasę. To oznacza, po zakończonej trasie, czy źle rozumiem?

Tak rozumiem, ale się nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał:

 W niedzielę wracałem po S8 do Warszawy, apkę włączyłem na 100%. Po dojechaniu na miejsce chciałem wyłączyć i patrzę apka nie działa. Wyglądało na to, że się musiała wywalić w trakcie przejazdu W historii przejazdu nic się nie zarejestrowało. Wygląda na to, że przejechałem odcinek nielegalnie :(.

Jesli w historii nie masz wpisu "Przejazd platny - Rozpoczecie przejazdu" to wychodzi jakbys w ogole nie wlaczyl apki i tu moze byc problem. Ale wydaje mi sie ze oni powinni odnotowac to w systemie, nawet jak apka tego nie widzi. Dziwna sprawa, bo nawet jak zamkne apke przez przypadek, bo chcialem np tylko mapy zamknac ale etoll przy okazji to wpis o rozpoczeciu dalej mam w historii. Ale to tylko potwierdze ze zamkniecie a crash apki to 2 inne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analog82 napisał:

Jesli w historii nie masz wpisu "Przejazd platny - Rozpoczecie przejazdu" to wychodzi jakbys w ogole nie wlaczyl apki i tu moze byc problem. Ale wydaje mi sie ze oni powinni odnotowac to w systemie, nawet jak apka tego nie widzi. Dziwna sprawa, bo nawet jak zamkne apke przez przypadek, bo chcialem np tylko mapy zamknac ale etoll przy okazji to wpis o rozpoczeciu dalej mam w historii. Ale to tylko potwierdze ze zamkniecie a crash apki to 2 inne rzeczy :)

No właśnie. Dziwna sprawa bo wszystko zrobiłem jak trzeba, kliknąłem rozpocznij przejazd itd. a po skończonej trasie, kiedy przejazd chciałem zakończyć to wyglądało to tak jakbym apki w ogóle nie włączył. Więc nie mam zielonego pojęcia co się stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

Tak rozumiem, ale się nie da :D

no to tylko do źródła dzwonić, może będą wiedzieli ;)

 

Teraz, jacek00 napisał:

No właśnie. Dziwna sprawa bo wszystko zrobiłem jak trzeba, kliknąłem rozpocznij przejazd itd. a po skończonej trasie, kiedy przejazd chciałem zakończyć to wyglądało to tak jakbym apki w ogóle nie włączył. Więc nie mam zielonego pojęcia co się stało. 

Ja mam co minutę (chyba) piknięcie na telefonie, że działa w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipert napisał:

Ja mam co minutę (chyba) piknięcie na telefonie, że działa w tle.

No tego nie włączałem. Jeżdżę z tą apką od początku i nigdy nie miałem takich problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

No właśnie. Dziwna sprawa bo wszystko zrobiłem jak trzeba, kliknąłem rozpocznij przejazd itd. a po skończonej trasie, kiedy przejazd chciałem zakończyć to wyglądało to tak jakbym apki w ogóle nie włączył. Więc nie mam zielonego pojęcia co się stało. 

MImo wszystko chyba bym zadzownil i dopytal czy da sie to wyciagnac jakos z systemu, bo slad po tym powinien byc. A swoja droga nie masz tak ze jak przelaczysz na inna apke (np. mapy), to etoll tak czy inaczej wysyla CI powiadomienia? Ja juz raz tak sie kapnalem , ze nie wlaczylem etolla bo jakos tak bylo dziwnie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analog82 napisał:

MImo wszystko chyba bym zadzownil i dopytal czy da sie to wyciagnac jakos z systemu, bo slad po tym powinien byc. A swoja droga nie masz tak ze jak przelaczysz na inna apke (np. mapy), to etoll tak czy inaczej wysyla CI powiadomienia? Ja juz raz tak sie kapnalem , ze nie wlaczylem etolla bo jakos tak bylo dziwnie cicho.

Mam ustawione, że etoll mi się wyświetla nad innymi, taka pływająca ikonka. Ale jak jadę autem to teleon jest podłączony do Android Auto i samego telefonu w ogóle nie używam. A e-toll z android auto nie współpracuje i żadnych powiadomień nie pokazuje. Dlatego dopiero po dojechaniu na miejsce się okazało, że apka nie działała.

Edit. Dobra dodałem to ręcznie, tylko musiałem wybrać że wykonywałem przejazd specjalny, bo widocznie tylko takie przejazdy mogą dodawać trasy z przeszłosci. Kasę z konta pobrało, przejazd dodało. Może się niekt nie dowali, a jak się dowali to będę udowadniał że zapłaciłem i apka ma problemy i to ich wina. 

Swoją drogą to absurd, że jeśli nawet apka wywali Ci się w trakcie przejazdu, albo Ci padnie telefon, to nie masz żadnej możliwosći aby ten przejazd uzupełnić. 

Edit2:

@filipert mam włączne powiadomienia w apce i dzwięki. Ale absolutnie mnie apka o niczym nie powiadamia, nie piszczy, że działa... 

Screenshot_2022-08-31-11-03-20-040_pl_gov_mf.etoll.thumb.jpg.9d6160d6d76d311a7a34311a6e3eac6f.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:


Edit2:

@filipert mam włączne powiadomienia w apce i dzwięki. Ale absolutnie mnie apka o niczym nie powiadamia, nie piszczy, że działa... 

Screenshot_2022-08-31-11-03-20-040_pl_gov_mf.etoll.thumb.jpg.9d6160d6d76d311a7a34311a6e3eac6f.jpg

Masz coś inaczej, u mnie nie ma pływającej ikony...

B06185D1-D6F3-4B47-AC7A-FD9D89BD4BCC.thumb.png.e63459d8f111677654785046acd6bc35.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.