Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie praktyczne. 

Mój zestaw przkracza 3.5t więc korzystam z e-tolla na telefonie. Wybieram się autostrada A4 Sośnica-Wrocław. 

Czy wystarczy ze uruchomię aplikacje- tak jak zawsze -(przejazd płatny, przekroczenie wagi...),a to samoistnie ściągnie kasę za ponad 3,5 t i przejazd autostradą? Czy też muszę kupić dodatkowy bilet ?

Przy czym na stronie e-tolla znalazłem info, ze bilety z apki e toll bilety, dotyczy zespołu pojazdów poniżej 3,5 t?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie praktyczne. 
Mój zestaw przkracza 3.5t więc korzystam z e-tolla na telefonie. Wybieram się autostrada A4 Sośnica-Wrocław. 
Czy wystarczy ze uruchomię aplikacje- tak jak zawsze -(przejazd płatny, przekroczenie wagi...),a to samoistnie ściągnie kasę za ponad 3,5 t i przejazd autostradą? Czy też muszę kupić dodatkowy bilet ?
Przy czym na stronie e-tolla znalazłem info, ze bilety z apki e toll bilety, dotyczy zespołu pojazdów poniżej 3,5 t?
 
Ściągnie Ci. Mając etoll możesz jeździć po wszystkich drogach w zarządzie GDKiKA, nawet tych gdzie trzeba kupować bilet. Ty kupować nie musisz, wystarczy że masz odpaloną apkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał(a):

Ściągnie Ci. Mając etoll możesz jeździć po wszystkich drogach w zarządzie GDKiKA, nawet tych gdzie trzeba kupować bilet. Ty kupować nie musisz, wystarczy że masz odpaloną apkę

Dzięki, 122.17 PLN, nad morze (Kraķów -Dziwnówek, gdyby ktoś pytał ile kosztuje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pod koniec września ub.roku wyrejestrowałem się z systemu i pozostało mi tylko czekać na zwrot środków . 

I tak sobie czekam i  nic ! żadnego zasilenia konta nie otrzymałem do dziś. Wiem ,trzeba zadzwonić pogadać ale jak zwykle brak czasu co nie jest żadnym wytłumaczeniem. Zapytam tylko , czy ktoś z Was też czeka na zwrot kasy ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maras napisał(a):

Tak pod koniec września ub.roku wyrejestrowałem się z systemu i pozostało mi tylko czekać na zwrot środków . 

I tak sobie czekam i  nic ! żadnego zasilenia konta nie otrzymałem do dziś. Wiem ,trzeba zadzwonić pogadać ale jak zwykle brak czasu co nie jest żadnym wytłumaczeniem. Zapytam tylko , czy ktoś z Was też czeka na zwrot kasy ?  

W lipcu złożyłem wniosek o migrację środków z viatoll.  Tydzień temu po cichu weszły na etoll.  To masz jakieś ramy czasowe... ile poczekasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Commander napisał(a):

W lipcu złożyłem wniosek o migrację środków z viatoll.  Tydzień temu po cichu weszły na etoll.  To masz jakieś ramy czasowe... ile poczekasz. 

Jest światełko w tunelu :)  więc luzik .

Dzięki Jacek :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maras napisał(a):

Tak pod koniec września ub.roku wyrejestrowałem się z systemu i pozostało mi tylko czekać na zwrot środków . 

Też tak się wyrejestrowałem i do dziś czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

u mnie to samo. państwo z

Dwa razy zapomniałem włączyć aplikację pod czas jazdy. Kiedy się zorientowałem, napisałem dwa maile wyrażając przy tym czynny żal i prosząc o obciążenie konta....cisza:).

W Portugali, kiedy zrobiłem podobny numer, załatwiłem sprawę telefonicznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zapomniałem włączyć aplikację pod czas jazdy. Kiedy się zorientowałem, napisałem dwa maile wyrażając przy tym czynny żal i prosząc o obciążenie konta....cisza:).
W Portugali, kiedy zrobiłem podobny numer, załatwiłem sprawę telefonicznie:)
Ja za to miałem sytuację że dwa razy włączyłem a po dojechaniu na miejsce okazało się , że apka w ogóle nie działa i oczywiście trasa się nie zarejestrowała.

Ostatni raz kiedy wracaliśmy z majówki, Wrześni koło Poznania. Co najlepsze, w apce zero historii a na stronie okazuje się, że jakaś rejestracja nastąpiła - w 30 minut wróciłem z Wrześni do Warszawy i znów byłem we Wrześni Tak wspaniałe działa ten system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stu napisał(a):

Piszemy coś razem ?

Tylko gdzie? do viatola nie ma sensu, może do jakiegoś rzecznika konsumentów? 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.