Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

Środek bardzo przyjemny. Gratuluje zakupu.
Czy dałoby radę zrobić fotkę szafy od środka aby zobaczyć jak przykręcili uchwyt TV .Chyba ,że nic nie widać od środka to się nie fatyguj. 
Raczej nic nie widać. U mnie jest przykręcony do belek w ściance drewnianej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, jacek00 napisał:
2 godziny temu, Mars napisał:

Klimę widzę brałeś fabryczną? Bo to chyba 2200 w wersji OEM. Dali do tego pilota?

Klimatyzator był montowany ponoć w serwisie, nie zwróciłem uwagi na model. Jest pilot. 

 

 

 

 

57 minut temu, Maras napisał:

Środek bardzo przyjemny. Gratuluje zakupu.

Czy dałoby radę zrobić fotkę szafy od środka aby zobaczyć jak przykręcili uchwyt TV .Chyba ,że nic nie widać od środka to się nie fatyguj. 

Dzięki! Od wewnątrz jest płyta. 

 

IMG_20210214_151638.jpg

25 minut temu, pjetko napisał:

Ten zawias łóżka, to ten sławetny FixBed, czy jak to się tam nazywało? ;)

Wyobraź sobie, że... nie mam bladego pojęcia. Kilka dni przed odbiorem przyczepy sprzedawca napisał, że ten model nie ma fix parents bed i mi odliczył za tę opcję. Czeski film. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maras napisał:

A mógłbyś tą płytę oderwać ! 

 

 

Nie ,żartuję :) Dzięki 

A może to tylko osłona? Sprawdzę przy okazji. 

Nie zastanowiło was, że najpierw pisałem o ok. 200 km w jedną stronę, a musiałem zrobić 730 km? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie płyty nie ma. Od wnętrza szafki nie ma w ogóle śladu po uchwycie TV.

TV Ci montowali w serwisie że w fabryce? Bo zamontowany jest dziwnie, w miejscu tych gumowych uchwytów.

Ten zawias łóżka, to ten sławetny FixBed, czy jak to się tam nazywało?
To normalny zawias na sprężynie. Mam u siebie to samo w łóżku pietrowym
Wyobraź sobie, że... nie mam bladego pojęcia. Kilka dni przed odbiorem przyczepy sprzedawca napisał, że ten model nie ma fix parents bed i mi odliczył za tę opcję. Czeski film. 
Mógłbyś zrobić fotkę pilota?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluję. Fiesta z budką, 6 bieg i 100kmh to jak skok z Wielkiej Krokwi bez zapiętych wiązań :)

rozumiem,że przez warunki pogodowe jechałeś głównymi drogami?

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mars napisał:

Nie zastanowiło was, że najpierw pisałem o ok. 200 km w jedną stronę, a musiałem zrobić 730 km?

Zamiast do Wejherowa do Cargo, trafiła do Elcampu do Krakowa?;) A może utknęła na granicy, bo nie miała negatywnego testu na covida? ;)

2 godziny temu, Tofel napisał:

Do czego służą te poprzeczki?

Zeby powiesić sobie jakieś przybory kuchenne, albo cokolwiek innego. A na dole wcisnąć np. papier ręcznikowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby powiesić sobie jakieś przybory kuchenne, albo cokolwiek innego. A na dole wcisnąć np. papier ręcznikowy
Dokładnie. Na górze dobrze się wiesza ściereczki, a na dole za ten pałąk dobrze wchodzą butelki z przyprawami czy mydło w płynie.
19 minut temu, pjetko napisał:

Zamiast do Wejherowa do Cargo, trafiła do Elcampu do Krakowa?;) A może utknęła na granicy, bo nie miała negatywnego testu na covida? ;)

Zdjęcie na pewno jest z Cargo. Za oknem stoi Hobby a w Elcampie Hobby nie uświadczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jacek00 napisał:

Dokładnie. Na górze dobrze się wiesza ściereczki, a na dole za ten pałąk dobrze wchodzą butelki z przyprawami czy mydło w płynie.

Dobrze się sprawdzają kubełki z uchem i wieszaczki z Ikei. No i ja wieszam też na tym czasem klimę w wersji budżetowej :-]

Screenshot_20210215-001831_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pjetko napisał:

Zeby powiesić sobie jakieś przybory kuchenne, albo cokolwiek innego. A na dole wcisnąć np. papier ręcznikowy :)

 

44 minuty temu, jacek00 napisał:

Dokładnie. Na górze dobrze się wiesza ściereczki, a na dole za ten pałąk dobrze wchodzą butelki z przyprawami czy mydło w płynie.

Fotka mnie nieco zmyliła. :bzik:

@pjetko Pomysł z klimo-ventem ;) całkiem fajny.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maarec napisał:

Fiesta z budką, 6 bieg i 100kmh to jak skok z Wielkiej Krokwi bez zapiętych wiązań :)

Dobre odniesienie. Dodam, że jak taki manewr zrobisz latem to zagotujesz silnik.

Z budką nie ma zmiłuj, trzeba piłować wyżej i lać więcej.

 

Gratuluję fajnej budki, szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 21:05, jacek00 napisał:

... TV Ci montowali w serwisie że w fabryce? Bo zamontowany jest dziwnie, w miejscu tych gumowych uchwytów.

Mógłbyś zrobić fotkę pilota?

OK, wiem trochę więcej. 

W szafie widać płytę, która służy jako wzmocnienie ściany dla tego uchwytu tv. Został on zamontowany u dealera, bo wg. niego jest to lepszy model. Nie wiem, czy fabryczny też można dowolnie ustawić. Ten jest rewelacyjny. 

Klimatyzator, to Freshjet 2200. Pilot z uchwytem:

IMG_20210215_180721.jpg

W dniu 14.02.2021 o 21:19, Tofel napisał:

@Mars

Dobry wieczór.

Gratulacje. Bardzo elegancka przyczepa.

ps. Udanego karawaningowania.

Pozdrawiam

DZIĘKI! 

W dniu 14.02.2021 o 23:08, maarec napisał:

Jeszcze raz gratuluję. Fiesta z budką, 6 bieg i 100kmh to jak skok z Wielkiej Krokwi bez zapiętych wiązań :)

rozumiem,że przez warunki pogodowe jechałeś głównymi drogami?

Tak, tylko głównymi z autostradami A1 i A2 ?

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 23:38, pjetko napisał:

Zamiast do Wejherowa do Cargo, trafiła do Elcampu do Krakowa?;) A może utknęła na granicy, bo nie miała negatywnego testu na covida? ;)

Prawie BINGO! 

Pojechaliśmy po przyczepę do Wejherowa, ale tam jej nie było. Okazało się, że jest w Poznaniu ?Nawigacja pokazała 4,5 godziny drogi, więc jazda! Ok. godz. 14 byliśmy na miejscu. O godz. 19 przyczepa była już zaparkowana na działce, a ja sączyłem piwerko ?

W dniu 15.02.2021 o 07:59, filipert napisał:

Gratuluję fajnej budki, szerokości!

Dzięki! 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.