Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Gizbern napisał:

Mając na uwadze swoje doświadczenia z ASO (Toyota oraz Dacia) jak bym mógł to omijałbym ich...

To żeś mnie teraz zastrzelił. Dostałem namiar na serwis w Toruniu - jutro zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Firma Eden z Torunia - zajmująca się montażem haków i instalacji. Hak przykręcany, wiązka z modułem, "plus" po stacyjce, aby było zasilanie lodówki podczas jazdy i "plus" stały z akumulatora (z bezpiecznikiem). Do tego przejściówka na 7 pinów. Z montażem za 1300 zł brutto. Minus taki, że prawdopodobnie nie będzie automatycznego wyłączania tylnych czujnikow parkowania, ale mam przycisk na konsoli środkowej, więc luz. Czekam na termin montażu. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mars napisał:

Firma Eden z Torunia - zajmująca się montażem haków i instalacji. Hak przykręcany, wiązka z modułem, "plus" po stacyjce, aby było zasilanie lodówki podczas jazdy i "plus" stały z akumulatora (z bezpiecznikiem). Do tego przejściówka na 7 pinów. Z montażem za 1300 zł brutto. Minus taki, że prawdopodobnie nie będzie automatycznego wyłączania tylnych czujnikow parkowania, ale mam przycisk na konsoli środkowej, więc luz. Czekam na termin montażu. 

Po opisie wnioskuję że wiedza o co chodzi. W ASO jak im mówiłem że tak chcę to twierdzili że wiedzą o co chodzi....a potem musieli poprawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 07:42, jacek00 napisał:

... Przyczepa miała być na marzec, a finalnie w fabryce była obsuwa i była w maju emoji6.png

I tu niespodzianka, bo w umowie mam zapis, że przyczepa będzie do odbioru do końca marca z zastrzeżeniem, że ten termin może się przeciągnąć, a tu dzisiaj dostaję info, że prawdopodobnie już w najbliższy poniedziałek będzie na placu dealera. Dołożą klimatyzator i mogę po nią jechać. I am happy!!!

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mars napisał:

I tu niespodzianka, bo w umowie mam zapis, że przyczepa będzie do odbioru do końca marca z zastrzeżeniem, że ten termin może się przeciągnąć, a tu dzisiaj dostaję info, że prawdopodobnie już w najbliższy poniedziałek będzie na placu dealera. Dołożą klimatyzator i mogę po nią jechać. I am happy!!!

Gdzie odbierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dpong napisał:

dla pewności podjedź do kogoś co ma przyczepkę i sprawdź czy wszystko działa, albo przynajmniej testerem, aby się nie okazało, że pojedziesz i coś nie zagra

Przed zapłaceniem serwisant pokazał mi na testerze, że wszystko działa, tzn. kierunkowskazy, światło wsteczne itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mars napisał:

Przed zapłaceniem serwisant pokazał mi na testerze, że wszystko działa, tzn. kierunkowskazy, światło wsteczne itd. 

To ja jeszcze raz napiszę...testery sprawdzają tylko to co wymagane przepisami (światła). Nie sprawdzają natomiast 9 i 10 pinu czyli zasilania przyczepy. Weź miernik elektryczny (może być najtańszy z możliwych) i sprawdź każdy z tych pinów.

Gniazdo i wtyczka 13 pin.pdf

Edytowane przez Gizbern (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zapłaceniem serwisant pokazał mi na testerze, że wszystko działa, tzn. kierunkowskazy, światło wsteczne itd. 
Mojemu bratu w Toyocie też w testerze wychodziło ok, a jak podpiął przyczepę to dyskoteka. O lodówce nie ma co wspominać nawet bo oczywiście nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gizbern napisał:

... Nie sprawdzają natomiast 9 i 10 pinu czyli zasilania przyczepy. Weź miernik elektryczny (może być najtańszy z możliwych) i sprawdź każdy z tych pinów.

Gniazdo i wtyczka 13 pin.pdf 57 kB · 5 pobrań

Dzięki za poradę, przy najbliższej możliwości to sprawdzę. 

18 godzin temu, jacek00 napisał:
22 godziny temu, Mars napisał:

 

Mojemu bratu w Toyocie też w testerze wychodziło ok, a jak podpiął przyczepę to dyskoteka. O lodówce nie ma co wspominać nawet bo oczywiście nie było

W razie problemów pojadę na reklamację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, Mars napisał:

Zdjęcia mojej cepki zrobione przez dealera. Już nie mogę się doczekać ?.

 

received_747826022605906.jpeg

received_131167925451143.jpeg

received_409120697086298.jpeg

received_757427724901103.jpeg

received_772184247046470.jpeg

received_171045847804702.jpeg

received_249384009962066.jpeg

received_257206392563822.jpeg

Bardzo fajna. Szczerze - będziesz zadowolony. Widzę, że kolejny rok Adria stosuje tą samą wykładzinę na podłogę - fajnie maskuje ona plamy i jest ultra wytrzymała na uszkodzenia.

Mała przyczepa a zmieściła się łazienka z wc kasetowym z dużą pojemnością - mniej spacerów z kotem, mam taką samą i starcza na 50% dłużej niż w obecnym kamperze.

Gratuluję zakupu, jedyne co boli to ostateczny koszt przy takim rozmiarze budki. W głowie się to nie mieści, że poszło w górę o 30% w 3 lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.