Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Mars napisał:

Prawie BINGO! 

Pojechaliśmy po przyczepę do Wejherowa, ale tam jej nie było. Okazało się, że jest w Poznaniu ?Nawigacja pokazała 4,5 godziny drogi, więc jazda! Ok. godz. 14 byliśmy na miejscu. O godz. 19 przyczepa była już zaparkowana na działce, a ja sączyłem piwerko ?

Dzięki! 

Na paliwo i obiad dali jakieś drobne ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Mars napisał:

 

W szafie widać płytę, która służy jako wzmocnienie ściany dla tego uchwytu tv. Został on zamontowany u dealera, bo wg. niego jest to lepszy model. Nie wiem, czy fabryczny też można dowolnie ustawić. Ten jest rewelacyjny. 

Tak, fabryczny też można dowolnie ustawiać i zdejmowac. Ale ten chyba faktycznie wygląda lepiej

 

Godzinę temu, Mars napisał:

Klimatyzator, to Freshjet 2200. Pilot z uchwytem:

Dzięki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Maras napisał:

Na paliwo i obiad dali jakieś drobne ? :) 

Okazało się, że przyczepa ma zamontowaną moskitierę na całe drzwi (ok. tysiąc zł). 

IMG_20210215_130647.jpg

Do tego zamontowali akumulator żelowy 100 Ah oraz ładowarkę Ctek 5A. 

IMG_20210214_151052.jpg

Sprzedali mi także lusterka Reich, taniej jak na ceny u dealera (300 zł). 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mars napisał:

W szafie widać płytę, która służy jako wzmocnienie ściany dla tego uchwytu tv. Został on zamontowany u dealera, bo wg. niego jest to lepszy model. Nie wiem, czy fabryczny też można dowolnie ustawić. Ten jest rewelacyjny. 

szacunek dla dilera diler się szarpnął bo można kupić uchwyt za 150 zł a ten kosztuje ponad 700 zł, uchwyt rewelacyjny, jest to NOVUS SKY jeden z lepszych   uchwytów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Suzu4x4 napisał:

szacunek dla dilera diler się szarpnął bo można kupić uchwyt za 150 zł a ten kosztuje ponad 700 zł, uchwyt rewelacyjny, jest to NOVUS SKY jeden z lepszych   uchwytów ;)

Tak, to jest Novus sky. Zapłaciłem ok. 400 zł. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mars napisał:

Okazało się, że przyczepa ma zamontowaną moskitierę na całe drzwi (ok. tysiąc zł). 

IMG_20210215_130647.jpg

 

 

 

 

Mam taką samą. .......  Betoniarkę ? rocznik 1973 !!! czyli 48 lat Śmiga do dziś, naładowana na full nawet nie jęknie. Napęd teoretycznie na dwa paski ale praktycznie na jednym nawet kręci. Napinacz a jakże, kawałek trzonka od młotka i jazda. POLSKA PRODUKCJA czy jeszcze gdzieś tak żywotny i nie psujący sprzęt produkują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że przyczepa ma zamontowaną moskitierę na całe drzwi (ok. tysiąc zł). 
IMG_20210215_130647.thumb.jpg.3a68ff27323dff9c5632b9175c379564.jpg
Do tego zamontowali akumulator żelowy 100 Ah oraz ładowarkę Ctek 5A. 
IMG_20210214_151052.thumb.jpg.aff097816e3704935ef0fefee922f762.jpg
Sprzedali mi także lusterka Reich, taniej jak na ceny u dealera (300 zł). 
Nie zamawiałeś moskitiery na drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mars napisał:

Nie, a jest fabryczna. Wychodzi na to, że dealer sam zdecydował co ma być, a co nie. Dla mnie porażające. 

ale doprecyzuj, przyczepa jest w tej cenie co miała być czy dilier doliczył Ci dodatkowe te 400 zł za uchwyt TV i 1000 zł za moskitierę której nie zamawiałeś ?? :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mars napisał:

Nie, a jest fabryczna. Wychodzi na to, że dealer sam zdecydował co ma być, a co nie. Dla mnie porażające. 

To dziwne... albo co innego miało miejsce. Skoro przyczepa miała stać w Wejherowie (gdzie po przyjeździe na miejsce się okazało, że jej nie ma - co już jest totalnym absurdem), a stała w Poznaniu, ma inne wyposażenie niż zamawiane przez Ciebie, to może wydali Ci przyczepę skonfigurowaną dla kogoś innego? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ale doprecyzuj, przyczepa jest w tej cenie co miała być czy dilier doliczył Ci dodatkowe te 400 zł za uchwyt TV i 1000 zł za moskitierę której nie zamawiałeś ?? :hmm: 

Przyczepa jest nawet taniej, niż powinna być. Zapłaciłem 320 zł netto za uchwyt na tv, a jest lepszy oraz  zapłaciłem 180 netto za deskę do krojenia, której nie ma. Moskitierę na całe drzwi dostałem gratis. 

Nigdy nie poznałem końcowej ceny w euro. 

20 minut temu, jacek00 napisał:

To dziwne... albo co innego miało miejsce. Skoro przyczepa miała stać w Wejherowie (gdzie po przyjeździe na miejsce się okazało, że jej nie ma - co już jest totalnym absurdem), a stała w Poznaniu, ma inne wyposażenie niż zamawiane przez Ciebie, to może wydali Ci przyczepę skonfigurowaną dla kogoś innego? ?

Niestety też o tym pomyślałem. Jedno się tylko nie zgadza - mam dokumenty, że przyczepa jest wyprodukowana 20.01.2021 i ma obniżone DMC do 1000 kg, co było podstawą umowy. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mars napisał:

Niestety też o tym pomyślałem. Jedno się tylko nie zgadza - mam dokumenty, że przyczepa jest wyprodukowana 20.01.2021 i ma obniżone DMC do 1000 kg, co było podstawą umowy. 

Ale obniżenie DMC robi dealer, a nie fabryka - fabryka tylko przysyła nową tabliczkę z wnioskowanymi danymi (oczywiście w ramach homologacji fabryki). Dealer też wystawia kwity z obniżonym DMC potrzebne do rejestracji, więc to żaden dowód.

Z ciekawości jak tłumaczyli to, że przyczepa miała być w Wejherowie a była w Poznaniu? I czemu nikt nie raczył Cię o tym nawet poinformować tylko dowiedziałeś się o tym będąc na miejscu w Wejherowie? ?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał:

Z ciekawości jak tłumaczyli to, że przyczepa miała być w Wejherowie a była w Poznaniu? I czemu nikt nie raczył Cię o tym nawet poinformować tylko dowiedziałeś się o tym będąc na miejscu w Wejherowie? ?

Sprzedawca stwierdził, że sam nie wie, jak do tego doszło i myślał, że przyjadę po nią do Poznania. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.