Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Mars witaj w klubie Adrii, w sekcji Aviva ;) Bardzo fajna :)

4 minuty temu, maarec napisał:

faktycznie, dopiero teraz zauważyłem! gorzej, że moja też taka była :(

To mnie też dealer oszukał... mówili, że to nówka, a tu okazuje się, że dostałem odpicowaną po cyganach :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Bardzo fajna. Szczerze - będziesz zadowolony. Widzę, że kolejny rok Adria stosuje tą samą wykładzinę na podłogę - fajnie maskuje ona plamy i jest ultra wytrzymała na uszkodzenia.

Mała przyczepa a zmieściła się łazienka z wc kasetowym z dużą pojemnością - mniej spacerów z kotem, mam taką samą i starcza na 50% dłużej niż w obecnym kamperze.

Gratuluję zakupu, jedyne co boli to ostateczny koszt przy takim rozmiarze budki. W głowie się to nie mieści, że poszło w górę o 30% w 3 lata.

 

Super info o tej wykładzinie, thx. Do tego ta przyczepa jest tylko dla mnie i żony, więc zużycie będzie znikome.

Dzięki za gratulacje, teraz jeszcze trzeba bezpiecznie przyciągnąć ją do miejsca garażowania i będę spokojny. 

Koszt, jak koszt - wszystko drożeje, a że madame zażyczyła sobie trochę cywilizacji zamiast namiotu, to trzeba było prośbę spełnić. 

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Chyba po cyganach, folia na siedzeniach ?

gratki, bardzo fajna ?

Oj, to była opcja specjalna! Darmowa, ale specjalna ?. Thx!

Godzinę temu, pjetko napisał:

@Mars witaj w klubie Adrii, w sekcji Aviva ;) Bardzo fajna :) ...

Dziękuję, czuję się zaszczycony wejściem do takiego grona ?.

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawe doświadczenie wracać przyczepą od dealera, gdy pełno jest śniegu, a opony w przyczepie są letnie. Niby tylko 200 km, ale pewnie tylko autostradą da się normalnie jechać. Ktoś jeździł na letnich w zimie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mars napisał:

To może być ciekawe doświadczenie wracać przyczepą od dealera, gdy pełno jest śniegu, a opony w przyczepie są letnie. Niby tylko 200 km, ale pewnie tylko autostradą da się normalnie jechać. Ktoś jeździł na letnich w zimie? 

Szczerze - odpuść sobie :). Jedź, zobacz, pomacaj, prześpij się w niej na placu u dilera i poczekaj aż trasa będzie odśnieżona - bez lodu na zakrętach itd. Chodzi mi głównie o samochód, stosunek mas. Nie złośliwie - szkoda by było sprzętów. Opony letnie nie pomogą na pewno, trochę zaszkodzą. Jeżeli bardzo się upierasz, to dociąż na maxa fiestę, oczywiście nie tylko w bagażniku. Tylko w takich warunkach jaki zrobić nacisk na hak i jak ? skoro budka pusta.

Jednak jeżeli przejazd w drodze po budkę będzie na sucho i prognozy godzinowe ok - możesz walczyć. Ja już raz leżałem w rowie z towarówką po przejechaniu ponad 100km w śnieżycy i ostanich 30 km po lodzie - wysypałem się 400m od domu, towarówka zatrzymała się wzdłuż zaparkowanego pod bramą samochodu - poniżej 15cm aby go przeorać. Miałem to szczęście, że właściciele byli w domu i delikatnie zabrali auto i mogłem bez strat odjechać. Holownik Cmax - ważył wtedy ok 1600-1800kg a przyczepa poniżej 300kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto lawetę weź lub wypożycz jak masz ciśnienie. A jak nie to odpuść sobie aż się pogoda wyklaruje. Co z tego ,że będziesz uważał jak Ci jakiś idiota szkody narobi -IMO  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Jakoś niewyraźnie wyglądasz emoji1787.png jak jakiś poszukiwany emoji1787.png

Poszukiwany nie jestem, a odrobina prywatności się przydaje. 

6 godzin temu, pjetko napisał:

Super! Jak Fiesta, dała radę czy się zmęczyła?

Moc jest wystarczająca, ale wiem już, że 6 bieg można włączyć dopiero od minimum 100 km/h, więc zostaje 5. Chwilowe spalanie oscylowalo wokół 13-14 l/h. 

Klimatyzator. 

IMG_20210214_151525.jpg

Regulowany uchwyt na tv. 

IMG_20210214_151718.jpg

Rozprowadzenie ciepła. 

IMG_20210214_151455.jpg

Akumulator żelowy 100 Ah oraz ładowarka. 

IMG_20210214_151052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jest wystarczająca, ale wiem już, że 6 bieg można włączyć dopiero od minimum 100 km/h, więc zostaje 5. Chwilowe spalanie oscylowalo wokół 13-14 l/h. 
Klimatyzator. 
IMG_20210214_151525.thumb.jpg.a6018c1b10eee9aaf45904884752c68a.jpg
Regulowany uchwyt na tv. 
IMG_20210214_151718.thumb.jpg.5814b8f0d7047c6fb830ab627770a37b.jpg
Rozprowadzenie ciepła. 
IMG_20210214_151455.thumb.jpg.be891b5037242cde0a0a95a7bcbc888c.jpg
Akumulator żelowy 100 Ah oraz ładowarka. 
IMG_20210214_151052.thumb.jpg.e4c4a9a2389bb1bff301970c40969898.jpg
Klimę widzę brałeś fabryczną? Bo to chyba 2200 w wersji OEM. Dali do tego pilota?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bardzo przyjemny. Gratuluje zakupu.

Czy dałoby radę zrobić fotkę szafy od środka aby zobaczyć jak przykręcili uchwyt TV .Chyba ,że nic nie widać od środka to się nie fatyguj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.