Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Eastnomad napisał:

Z mapy wynika że to ma być w miejscu salonu volkswagena. Ciekawe czy to oznacza że cały ten obiekt zajmą czy tylko jakąś niewielką jego część.

Ten salon VW to grupa Zasada, Elcamp też jest "ich". Za salonem mają potężny teren i hale, więc pewnie tam się ogarnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, pjetko napisał:

Ten salon VW to grupa Zasada, Elcamp też jest "ich". Za salonem mają potężny teren i hale, więc pewnie tam się ogarnęli.

Całego salonu raczej nie zajmą, przynajmniej tak wynika z wizualizacji w google. Według wizualizacji ma być też serwis.

 

wcc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eastnomad napisał:

Z mapy wynika że to ma być w miejscu salonu volkswagena. Ciekawe czy to oznacza że cały ten obiekt zajmą czy tylko jakąś niewielką jego część.

Są już zdjęcia wnętrza na fb:
image.thumb.png.cc1f20939483d00702baacfc39a018ca.png

 

Formalnie Elcamp nie będzie właścicielem - czyli jakaś współpraca i Elcamp będzie tam wstawiał swoje przyczpey i kampery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, jacek00 said:

Formalnie Elcamp nie będzie właścicielem - czyli jakaś współpraca i Elcamp będzie tam wstawiał swoje przyczpey i kampery.

Cyba najlepsze z tego wszystkiego to ten serwis, który powoduje, że przy zakupie nowej przyczepy nie trzeba byłoby jeżdzić po 300km tak jak Ty dla utrzymania gwarancji, a to jednak trochę czasu wymaga.

Drugie to to że może jak się tam pojedzie to może ktoś jednak raczy odpowiedzieć a nie tak jak ma to miejsce mailowo w przypadku krakowskiej siedziby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomii napisał:

Całego salonu raczej nie zajmą, przynajmniej tak wynika z wizualizacji w google. Według wizualizacji ma być też serwis.

 

wcc.png

I wszystko jasne, będą od głównej ulicy (Grochowskiej) tam, gdzie wcześniej mieli plac używanych i serwis, na lewo od VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eastnomad napisał:

Cyba najlepsze z tego wszystkiego to ten serwis, który powoduje, że przy zakupie nowej przyczepy nie trzeba byłoby jeżdzić po 300km tak jak Ty dla utrzymania gwarancji, a to jednak trochę czasu wymaga.

Serwisu na razie nie będzie, przynajmniej serwisu dealerskiego Adrii. Więc z Wawy obecnie najbliżej do Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jacek00 said:

Serwisu na razie nie będzie, przynajmniej serwisu dealerskiego Adrii. Więc z Wawy obecnie najbliżej do Poznania

Szkoda, ale jakaś tam szansa, że kiedyś powstanie chyba jest. Jak ktoś u nich coś kupi to jednak, słabo będzie to wyglądało, że na serwis gwarancyjny będą go kierować do Krakowa czy Poznania. Niemniej i tak już będzie coś lepiej bo bedzie można chociaż podjechać i odpytać fizyczną osobę bez konieczności pokonywania kilkuset kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Przeczytałem cały wątek i z tego co wyłapałem dużym problemem była wysoka cena transportu oraz długi czas oczekiwania.

Dzisiaj zamówiłem nowego Niewiadowa (nie N - Cross bo gorszej przyczepy nie widziałem).

Przedstawiciel Niewiadów jest w Olsztynie (6 godzin drogi od mojego miejsca zamieszkania).

Udało się załatwić wszystko telefonicznie. 

Czas oczekiwania 8 tygodni - transport za darmo!

Oczywiście nie porównuję tutaj obu marek bo wiadomo, że Adria jest kilka klas wyżej. Chciałem tylko porównać różne aspekty przy zamawianiu przyczepy róznych marek.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja narzekałem na Elcamp i Cargo i odszczekuję. Obecnie chyba działają najsensowniej z naszych dealerów. Polscy dealerzy Knausa (firma z Wrocławia) i Weinsberga (Tomice i Bieruń) mają Cię w nosie generalnie. Elcamp i Cargo działają ekspresowo przy nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Witam wszystkich. 

Przeczytałem cały wątek i z tego co wyłapałem dużym problemem była wysoka cena transportu oraz długi czas oczekiwania...

Nie, największym problemem jest niska świadomość sprzedawanego towaru oraz dość ograniczony kontakt. Jak masz wydać kasę, to chcesz wiedzieć za co, a tu był problem, żeby się dowiedzieć, co dokładnie oznaczają niektóre opcje.

Termin aż tak mnie nie interesował, bo potrzebuję przyczepę dopiero na sezon 2021. 

9 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

...Dzisiaj zamówiłem nowego Niewiadowa (nie N - Cross bo gorszej przyczepy nie widziałem)...

Ooo, to pochwal się, a nie tu tak po cichutku ?. Załóż nowy wątek i opisuj! Chętnie poczytam o układzie, dostępnych opcjach i cenach.

8 godzin temu, jacek00 napisał:

... Elcamp i Cargo działają ekspresowo przy nich.

Serio? To jednak smutna wiadomość, bo przy konfiguracji aut jednak to było bardziej merytorycznie i szybko. Nie wspomnę o możliwych negocjacjach ceny.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mars napisał:

Nie, największym problemem jest niska świadomość sprzedawanego towaru oraz dość ograniczony kontakt. Jak masz wydać kasę, to chcesz wiedzieć za co, a tu był problem, żeby się dowiedzieć, co dokładnie oznaczają niektóre opcje.

Termin aż tak mnie nie interesował, bo potrzebuję przyczepę dopiero na sezon 2021. 

Ooo, to pochwal się, a nie tu tak po cichutku ?. Załóż nowy wątek i opisuj! Chętnie poczytam o układzie, dostępnych opcjach i cenach.

Serio? To jednak smutna wiadomość, bo przy konfiguracji aut jednak to było bardziej merytorycznie i szybko. Nie wspomnę o możliwych negocjacjach ceny.   

Wszystko w swoim czasie ;) w weekend coś napisze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia opcji i ich cen. Znak "x" z prawej strony ceny oznacza dostępność w modelu Aviva.

IMG_20201017_114527.jpg

IMG_20201017_114703.jpg

IMG_20201017_114814.jpg

IMG_20201017_114916.jpg

IMG_20201017_114954.jpg

IMG_20201017_115039.jpg

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mars napisał:
Zdjęcia opcji i ich cen. Znak "x" z prawej strony ceny oznacza dostępność w modelu Aviva.

X oznacza cała gamę Avivy, ale nie wszystkie opcje są dostępne w każdej Avivie

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jacek00 napisał:
1 godzinę temu, Mars napisał:
Zdjęcia opcji i ich cen. Znak "x" z prawej strony ceny oznacza dostępność w modelu Aviva.
IMG_20201017_114527.thumb.jpg.b150a2df634af0fdb342f9d03617d135.jpg
IMG_20201017_114703.thumb.jpg.6674c7bd108c21b8d2be1fcf051c70d1.jpg
IMG_20201017_114814.thumb.jpg.c75ebb4614cafb2a61a5a35d5b2a77e8.jpg
IMG_20201017_114916.thumb.jpg.4059f3a58a9572059eab71b5a6830183.jpg
IMG_20201017_114954.thumb.jpg.f7a4a4980586de774294ac4bcacf80d2.jpg
IMG_20201017_115039.thumb.jpg.b99f8befd3834f85411cb575dbd1f8d1.jpg

X oznacza cała gamę Avivy, ale nie wszystkie opcje są dostępne w każdej Avivie

Znowu wszystko popsułeś :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.