Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mars napisał:

Sprzedawca stwierdził, że sam nie wie, jak do tego doszło i myślał, że przyjadę po nią do Poznania. 

No jaja do kwadratu... Grunt, że przyczepa jest i masz ekstra moskitierę :) Ale skoro zapłaciłeś za uchwyt to nie rozumiem dlaczego kazali Ci za niego dopłacać. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, Mars napisał:

Przyczepa jest nawet taniej, niż powinna być. Zapłaciłem 320 zł netto za uchwyt na tv, a jest lepszy oraz  zapłaciłem 180 netto za deskę do krojenia, której nie ma. Moskitierę na całe drzwi dostałem gratis. 

Nigdy nie poznałem końcowej ceny w euro. 

generalnie jak taniej niż miało być to OK, ale rzetelny sprzedawca powinien wysłać rozliczenie końcowe w euro z wyszczególnieniem cen ze specyfikacji i przeliczyć wg kursu  w dniu płatności.

Chyba że umawiałeś się na cenę w PLN to nie ma tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mars napisał:

Pojechaliśmy po przyczepę do Wejherowa, ale tam jej nie było. Okazało się, że jest w Poznaniu ?Nawigacja pokazała 4,5 godziny drogi, więc jazda! Ok. godz. 14 byliśmy na miejscu. O godz. 19 przyczepa była już zaparkowana na działce, a ja sączyłem piwerko ?

No to grubo! Jakoś trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację... przecież się umawiałeś z nimi na odbiór i nie wspomnieli, że przyczepa jest w Poznaniu? Ja bym pojechał do domu i czekał na dostarczenie lawetą pod same drzwi, ew. ugrał jakieś dodatkowe fanty.

Jak swoją odbierałem (z Elcampu), to bylem oczywiscie umówiony i jak wyjeżdżałem z domu zadzwonili, że nie zamontowali markizy (na szczęście workowa), bo im przyszła nie taka jak trzeba i żeby nie przyjeżdżać... i weź tu wytłumacz dzieciom, które już siedzą zapięte w fotelikach, podekscytowane, że jedziemy po przyczepę, ze jednak nie jedziemy... powiedziałem, że nie wiem jak to rozwiążą, ale ja jadę i dziś ją zabieram ;) odebrałem bez markizy, ale ugralem kilka setek na fantach. Markizę później przysłali mi do domu, więc generalnie wybrnęli elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jacek00 napisał:

No jaja do kwadratu... Grunt, że przyczepa jest i masz ekstra moskitierę :) Ale skoro zapłaciłeś za uchwyt to nie rozumiem dlaczego kazali Ci za niego dopłacać. 

Zapłaciłem tylko te 300 zł za lusterka. 

25 minut temu, pjetko napisał:

No to grubo! Jakoś trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację... przecież się umawiałeś z nimi na odbiór i nie wspomnieli, że przyczepa jest w Poznaniu? Ja bym pojechał do domu i czekał na dostarczenie lawetą pod same drzwi, ew. ugrał jakieś dodatkowe fanty.

Tak, ustalone było, że odbiorę w Wejherowie. O gratisach pisałem wcześniej - finalnie jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Jeśli to reich speed fix to trochę przepłaciłeś ;) ja w w center-kampie kupiłem za 270 zł 

Wow, ale teraz mi dowaliłeś. Nie mogę wstać z podłogi hehe. Przepłaciłem AŻ 30 zł kupując u dealera! Nie pozbieram się po takim szoku. Ma ktoś piwerko? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 23:11, jacek00 napisał:

... Zgadzam się że to wyposażenie obowiązkowe. zwłaszcza w kibelku będzie bardzo zimno bez tego

Chodziło o rozprowadzenie ciepła. I faktycznie jest w łazience wlot. Super i dzięki Wam za tę poradę! 

7 minut temu, KrzysztofCC napisał:

:piwko:

:piwo:

Znalazłem kolejny gratis. Pod 4 pojemnikami był stopień hehe. 

IMG_20210214_151839.jpg

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg was ta przyczepa powinna mieć na wyposażeniu jedną butlę gazową? Zastanawiam się nad tym zapisem po prawej stronie: 1*11kg.

IMG_20210216_183511.jpg

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu chodzi o na ile butli masz miejsce (ta czarna obudowa) w bakiscie. Wychodzi na to (wg tego zapisu), że masz miejsce na jedną butlę. Aczkolwiek może i tutaj dealer coś pozmieniał ;)

Wrzuć zdjęcie bakisty, to będzie wiadomo na 100% ;)

Edytowane przez pjetko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg was ta przyczepa powinna mieć na wyposażeniu jedną butlę gazową? Zastanawiam się nad tym zapisem po prawej stronie: 1*11kg.IMG_20210216_183511.thumb.jpg.1553676851aaefce87f6d436f88d9408.jpg

 

Aviva występuje w wersji z miejscem na dwie butle lub na jedną. Ja mam werjsę tylko z jedną butlą, bo tak konfigurowałem przyczepę.

 

Jeśli brałeś smartbox two, a tak wynika ze zdjęcia to powinieneś mieć miejsce na dwie butle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.