Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesowałoby co skłoniło do przejścia z przyczepy na kampera (choć na ten temat wypowiedzi dosyć dużo tutaj) - ale też z kampera na przyczepę.

Ale od kogoś kto tak faktycznie zrobił - a nie że chce albo nie chce.

Co o ankiecie myślę to już pisałem, ja dla siebie nie widzę w niej sensu - ani też nie biorę udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla mnie ankieta może być. Przecież po tych 200 stronach widać, że są osoby, które nie zamienią przyczepy na kampera czy kampervana, choć byłoby je stać na to. Na wyniki takiej ankiety przecież nikt nie będzie aż tak wiarygodnie patrzył. Wydaje mi się, że nie ma sensu podawać dokładnego przedziału cenowego, za chwilę by było kilka tematów z różnymi przedziałami cenowymi. Po tych 200 stronach widać, że są osoby, które świadomie wybierają przyczepę, tak więc, fakt, że kampery są drogie inie stać mnie na niego jest chyba mało istotny, skoro w dyskusji nie przewijała się cena a zalety z holownika podczas pobytu na kempingu. ( w przypadku przyczepy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, portier napisał:

Mnie interesowałoby co skłoniło do przejścia z przyczepy na kampera (choć na ten temat wypowiedzi dosyć dużo tutaj) - ale też z kampera na przyczepę.

Ale od kogoś kto tak faktycznie zrobił - a nie że chce albo nie chce.

Co o ankiecie myślę to już pisałem, ja dla siebie nie widzę w niej sensu - ani też nie biorę udziału.

Przecież o tym jest tu 200 stron 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kit napisał:

Trzeba by tylko określić budżet 

Najlepiej określić jako "nieograniczony", żeby nie zawężać odpowiedzi...

A przy takim pytaniu napisałbym, że kupiłbym TIR-a i naczepę przerobiłbym na mieszkanie.

Tylko gdzie ja bym tym parkował ...?

Pzdr

Włodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Voku napisał:

Przecież o tym jest tu 200 stron 

Ja od około chyba 70 strony tu jestem i nie widziałem wypowiedzi kogoś, kto z kampera się na przyczepę przesiadł (albo wrócił). W drugą stronę owszem, multum tych co tak zrobili i takich co by chcieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, portier napisał:

Ja od około chyba 70 strony tu jestem i nie widziałem wypowiedzi kogoś, kto z kampera się na przyczepę przesiadł (albo wrócił). W drugą stronę owszem, multum tych co tak zrobili i takich co by chcieli. 

Super że takich znasz, daj znać czemu tak zrobili? Musisz przeczytać jeszcze raz cały watek to może znajdziesz tych drugich  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, portier napisał:

Ja od około chyba 70 strony tu jestem i nie widziałem wypowiedzi kogoś, kto z kampera się na przyczepę przesiadł (albo wrócił). W drugą stronę owszem, multum tych co tak zrobili i takich co by chcieli. 

No i moze najwyzszy czas wyciagnac jakies wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voku napisał:

Super że takich znasz, daj znać czemu tak zrobili? Musisz przeczytać jeszcze raz cały watek to może znajdziesz tych drugich  :P 

 

5 minut temu, Analog82 napisał:

No i moze najwyzszy czas wyciagnac jakies wnioski :)

Dlaczego?

9 minut temu, Voku napisał:

Super że takich znasz, daj znać czemu tak zrobili? Musisz przeczytać jeszcze raz cały watek to może znajdziesz tych drugich  :P 

Ja tak nie do końca pewien jestem, czy zrozumiałeś to co napisałem???

Kogo znam i co mam dać znać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko jestem na forum bo raptem od maja, niemniej w temacie camper v. przyczepka aż prosi się o prostą odpowiedź - co kto lubi - organista ogórki a ksiądz jego córki - ilu jest carawaningowców tyle będzie odpowiedzi.

I co tu więcej dodawać ... ?

Pzdr

Włodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jednak poprzednie pytanie było ciut lepsze...szczególnie że najczęściej nasze życie opiera się o aspekt finansowy...

Dlatego przy aktualizacji ankiety może jednak...

np za 100 tyś zł... nowa lub młoda przyczepa kontra kaper, kampervan z "dłuższym stażem"

Chociaż jak to ma być topik dla "nowych" to możliwe, że jednak jest zbyt wysoki budżet...

Albo inny pomysł:

przywrócić tytuł poprzedni topika oraz otworzyć nowy...z tą ankietą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.