Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za ciosem ,patrzeć jak sie szacowne czasopismo karawaningowe ,,zawinie" bo nie chcecie go czytać i podziwiać opisywanych tam ,,super'' nowych przyczep :lol:cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio jedyne co pasuje to Strzeszynek, były kemping nr111 Ale jak sie tacy ludzie biorą za jego reanimacje to kiepsko to widze :oslabiony: pewnie na końcu powstanie tam jakaś markeciarnia albo inny twór :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok uchylam rąbka tajemnicy: Camping nr 29 - Stęszew - nowa nazwa: Camping "Nad Lipnem"

Camping znajduje się w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego nad czystym jeziorem Lipno (jezioro jest bezodpływowe)

Teren Campingu to ponad 10 Ha.

 

Camp jest w remoncie otwarcie planowane: 30.04.2012

 

Strona www będzie potem, na razie dużo jest do robienia (remonty + doprowadzanie terenu) na miejscu.

 

A o 12V pytałem dlatego iż skrzynki które się tam znajdują mają 230V oraz 12V ( tylko zastanawiało mnie czy jeszcze ktoś używa 12v)

Być może ze zostaną te co są lub zostaną zmienione na nowe - stad pojawiło się moje pytanie.

 

Pozdrowienia dla niedowiarków którzy jednak byli przekonani że to mityczny Camp :P

Zapraszam na week majowy - zniżka dla forumowiczów będzie tak jak pisałem wcześniej: -20% do otwarcia do dnia: 01.06.2012

 

P.S. Za często tu nie zaglądam ze wzg na chwilowy brak czasu spowodowany pracami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba co poniektórzy forumowicze pospieszyli się z negatywną oceną.

Nie rozumiem zarzutu co do strony www - po co ruszać ze stronką reklamująca niegotowe pole kempingowe. Przecież wchodząc na stronę danego kempingu zazwyczaj szukamy zdjęć- stanowisk, toalet itd. A w tym przypadku na dzień dzisiejszy co kolega California ma pokazać?

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te informacje podano kilka miesięcy wcześniej rady by były podobne. Kilka osób mogło by zaplanować pobyt

w tej części Polski. A po co taka tajemnica :niewiem: . Wystarczy wpisać, że planujemy zrobić pole, a nie że je robimy.

Co do strony to się zgodzę, że należy umieścić zdjęcia wykończonej inwestycji, a nie pola. Ma to być reklama.

Najlepiej zdjęcia pełnego pola z zadowolonymi turystami.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, bo pól nigdy nie jest za dużo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie strony www - ja się odezwałem, tylko dla tego, że autor wątku pisał dawno dawno temu, że za miesiąc będzie gotowa - więc tak pytałem bardziej dla zaczepki :P

 

nam na 80% też uda się przed 1 czerwca dotrzeć - jak pogoda pozwoli to właśnie pod koniec maja możemy do Ciebie śmignąć - szczególnie jak opinie poprzedników będą pozytywne.

 

powodzenia w remontach, jak widać pogoda nie dopisuje, a czas leci - szykuj solidną ekipę bo do kwietnia nie daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kemping zostanie otwarty i otrzyma od nas dobre opinie to sami zrobimy mu reklamę.:biwak: Przecież dobra opinia to podstawa sukcesu.

 

 

Fakt. Reklama sama się zrobi jak będzie cacy i fajnie na polu.

Myślę, że informacji na temat "co byśmy chcieli" i tak właściciel nie bardzo będzie brał pod uwagę. Ale wielki mu szacun, że zwraca się z takim pytaniem do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, ale autora wątku i właściciela jednocześnie - nie ma :-)

Tak sobie wyobraziłem przyłącza prądowe 12V przy stanowisku - ciekawe - jedno czy dwa gniazda do zapalniczki? :-)

:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.