Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

A wiem że wielu z Was sobie to pole chwali i wysoko ocenia.

 

Sporo czytam to forum, i nie bardzo pamiętam żeby ktoś na forum dobrze się wypowiadał o "Pod Krokwią" hmm.gif. Możesz podać jakiś link bo najprawdopodobniej coś mi umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czytam to forum, i nie bardzo pamiętam żeby ktoś na forum dobrze się wypowiadał o "Pod Krokwią" hmm.gif. Możesz podać jakiś link bo najprawdopodobniej coś mi umknęło.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/1645-kempingi-zakopane/page__p__33731__hl__zakopane__fromsearch__1#entry33731

 

 

post nr 3 :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opinii - jeśli ktoś mi napisze, że łazienki są w miarę czyste, ale czasem nie zdążą umyć, że na kempingu bywa głośno itp. to mogę stwierdzić, że zweryfikuję po swojemu. Ja czytałem opinię Miodzia i muszę tu stwierdzić, że uznałem ją za bardzo rzetelną. Napisał wyraźnie, że łazienki były OK, choć zamykane. Na kempingu było cicho. Wszystko, co było negatywne - to obsługa. Jeśli ktoś opisuje mi, że przyjechał o 19:30 na kemping i musiał się dobijać przez dłuższy czas do bramy i jeszcze do tego był niechętnie witany - to takiego kempingu ja już bym nie weryfikował. Mogę weryfikować czyjeś odczucia, ale nie fakty. Taka obsługa "zalatuje" niechęcią. Na jednym kempingu musiałem się dobijać do bramy. Tyle, że było to o 2 w nocy po powrocie z wyjazdu i ochronie się przysnęło w stróżówce. Wiecie, jak gościu mnie przepraszał, jak się kajał? Nie miałem mu tego w najmniejszym stopniu za złe i powiedziałem o tym, a facet mnie jeszcze przepraszał. Tyle, że co innego 2:00 w nocy, a co innego 19:30.

 

Każdy zrobi jak będzie uważał. Ja uważam, że kolega California-Holiday niestety nie stanął na wysokości zadania. I nie mam tu na myśli żadnych rabatów. Szczerze pisząc miałem nadzieję, że napisze coś w stylu "sorki za mojego pracownika - postaram się sprawę wyjaśnić". Ale w zamian widzę tylko stwierdzenie, że "na bramie jest napis, że masz najpierw zapłacić, potem możesz wchodzić". To jest kolejny powód, żebym się tam nie pojawiał, jak nie muszę.

 

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę zrozumienia tego biznesu i powodzenia w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego California -Holiday,

masz naprawdę powód do zmartwień, bo opinia przedstawiona przez cieszącego się szacunkiem i poważaniem forumowiczów Kolegi Miodzia dotycząca funkcjonowania Twojego kempingu jest niepochlebna . :zolta: Jest wręcz fatalna. Dla mnie i wielu mi podobnych Kolegów takie spostrzeżenia i oceny Piotra bardzo wyważonego i rzetelnego w swoich opiniach to coś wyjątkowego.

 

Moje zdziwienie wywołuje Twoja postawa i wypowiedzi lekceważące nasze uwagi. Widocznie forumowicze nie są Tobie potrzebni!. Ja na pewno nie przyjadę i wielu innych Kolegów także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem prawie cały wątek... może z 5 stron pominąłem. Nie wiem czym tłumaczyć sobie fakt, że koledzy w ogóle odpisywali na w zasadzie powiedzmy to otwarcie chamskie posty założyciela tego tematu. Nie wiem jak wyobrazić sobie tego jegomościa- ignorant? bufon? nowobogacki? czy po prostu cham z kasą do zainwestowania i osiągnięcia maksymalnych zysków jak najmniejszymi kosztami. Ja na pewno nie zawitam w gościnne progi takiego jegomościa, wolałbym chyba zapłacić mandat tej samej wysokości, za nocowanie w miejscu niedozwolonym, będąc w drodze, niż zasilić kabzę kalifornijskiego wakacjowicza :mlot:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam Państwa

 

Dla chcących zobaczyć jak z roku na rok zmienia się nasz Camping

Przygotowaliśmy PROMOCJĘ na Caravaning

 

zniżka - 50% w misiącach: Maj / Czerwiec oraz Wrześień / Październik

 

Ceny standardowe podaję poniżej:

 

CENNIK / PRICE LIST 2013

        Pole Caravaningowe
  (za dobę pobytu/ for day of stay )
 

  • Osoba Dorosła (1-person):10 zł
  • Dziecko do 12 lat (child): 5 zł
  • Samochód (Car): 10 zł
  • Motocykl (Motorcycle): 10 zł
  • Przyczepa/Camping (Trailer / Holiday Caravan): 15 zł
  • Camper (Campbus): 20 zł
  • Namiot (Tent): 10 zł
  • Pies/Kot (Dog/Cat): 5 zł
  • Prąd (Electricity): 10 zł
  • Internet (Wi-Fi): Bezpłatnie/Free

Zapraszamy...

 

P.S. Zapraszamy rówież na naszą stronę: www.nad-lipnem.pl oraz na Facebooka: Camping "Nad Lipnem" - Stęszew

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem ciekaw jak ci kolego idzie na tym polu? idzie zarobić?

ja mam działkę 2100m2 na Palukach w Chomiąży Szlacheckiej 200m do jeziora i sie zastanawiam co z nią zrobić, czy zrobienie takiego małego pola ma sens ?

jak ma sens to moze wynajęcie komuś pola jest dobry rozwiązaniem?

Edytowane przez marcin777 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.