Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

właściciel pola ze tak to nazwie zwrócił sie o informacjie co bysmy chcieli... dostał info na talerzu...

 

planował tyle rzeczy i dopytywal....

 

... teraz juz wiemy ze rzucil sie z motyka na słonce i winy w bledach upatruje wszedzie dookola tylko nie we własnej osobie

zarzucacie pracownikom ze są niekompetentni - z regóły bywa tak: jaka płaca i szef... taka praca ;)

 

Panie Holiday weź sie pan do roboty i zamiast snuć plany ktore cieżko zrealizowac - realizuj to co jesteś w stanie

 

w chwili obecnej nawet użwanie anglojęzycznego nazewnictwa nie przyniesie renomy temu pobojowisku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z naszym forum nie współpracujesz, tylko traktujesz nas jako bandę idiotów która za free powiedziała Ci jak zrobić kemping.

Dobrze chociaż że nie wykorzystałeś podpowiedzi i nie zrobiłeś dobrego kempingu tylko kiepski. Nie mamy kaca że nas wykorzystałeś.

 

 

 

rzeczywiście, z naszym nie współpracuje od nas wyciągał "tylko" bezcenne informacje.... i to za free, nie za 10/doba :-]

co do kaca to ja mam (ciut ciut przyznaje bez bicia) po prawie 500 postach i gorącej dyskusji napisać cyt; "a gdzieś pisałem ze karawaning.pl dostanie zniżki?" to był strzał w plecy. :czerwona:

tak czy inaczej autor tematu jego post #482 i wczorajszy zadecydowały że kemping "Pod Lipnem" będę omijał nawet jak będzie za darmo a dyskusję "otwaramy kemping pod poznaniem" uważam za zamkniętą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wiele osób traktuje ten wątek nie jako miejsce w którym można się podzielić informacjami i doświadczeniem tylko wątek w którym można pokrzyczeć i negować innych za to co robią samemu nie robiąc przy tym nic.

 

Przypominam że zamieszczenie tego postu miało na celu zapytanie u źródła (czyli klientów) jakie rozwiązania są dla was niezbędne, jakie są uważane na tzw "dobry standard" , w niektórych odpowiedziach waszych było to jasno i precyzyjnie opisane za co dziękuje. Reszta to wytykanie błędów, negowanie pomysłów i najlepiej zwinąć interes bo na pewno Ci się nie uda ! (taka jest Polska mentalność - niestety) z takim podejściem za dużo się nie osiągnie a już na pewno nie zadowolenie z życia.

 

My bedziemy robić swoje i tyle ! nie zależnie od komentarzy "za" czy "przeciw". Cały czas będziemy podnosić standard naszych usług.

 

Jedni wypowiadają się pozytywnie inni zaś negatywnie to normalne. Mamy nadzieje że wkrótce że grupa tych drugich będzie się sukcesywnie zmniejszać.

 

To tyle w tym temacie.

 

Za podpowiedzi i podsuniecie trafnych rozwiązań serdecznie dziękuję.

 

Uważam iż ten wątek można juz zamknąć ponieważ nic nowego on juz nie wnosi tylko kłótnie i przepychanki.

 

Oceny naszego Campingu można wystawiać w Katalogu Campingów.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim

Udanych podróży pełnych dobrych wspomnień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Forumowicze,

Szkoda słów,

 

Nie zapominajmy, że jesteśmy środowiskiem opiniotwórczym!

Wiele osób korzysta z naszego forum nie zapisując się i logując.

 

Nie znalazłem działu: NIE POLECAMY, jeśli go nie ma to może powinien zaistnieć,

podpatrzyłem na stronie Camperteam, jest dział "nie polecamy"

a ten wątek powinien zostać zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem działu: NIE POLECAMY, jeśli go nie ma to może powinien zaistnieć,

podpatrzyłem na stronie Camperteam, jest dział "nie polecamy"

a ten wątek powinien zostać zamknięty.

 

Niestety działy typy "Polecamy" i "Nie polecamy" są często atakowane przez spamerów (takich jak u nas na forum pole namiotowe Lazurowe z Chłapowa). Opinie najlepiej wystawiać w katalogu kempingów ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety działy typy "Polecamy" i "Nie polecamy" są często atakowane przez spamerów (takich jak u nas na forum pole namiotowe Lazurowe z Chłapowa). Opinie najlepiej wystawiać w katalogu kempingów :yes:.

 

IMO to jest najlepsze rozwiązanie, bo jeden lubi ... a drugi ... ;)

przykładowo można trafić na jakąś wesołą grupkę i cichy kemping zamieni się w imprezowy, dostanie negatywną opinię, będzie spalony

jeśli opinii jest klika, to można coś sobie samemu wywnioskować :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia Bodzia jest oczywiście cenna, ale na podstawie jednej nie można skreślać kempingu.

:hmm:

 

moja opinia tyczyla sie otoczki zwiazanej z planami i powstaniem pola...

 

jak skosza trawe, wyeliminuja pniaki... i zmienia nastawienie to sie moze kiedys tam wybiore dac sie ostrzyc

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podpowiedzi i podsuniecie trafnych rozwiązań serdecznie dziękuję.

Uważam iż ten wątek można juz zamknąć ponieważ nic nowego on juz nie wnosi tylko kłótnie i przepychanki.

 

... co się chciałem dowiedzieć to się dowiedziałem, a teraz się bujajcie..

Taki ciąg dalszy wypowiedzi mi się nasunął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

"Wjazd na Teren Ośrodka po wcześniejszym opłaceniu w Recepcji" info jest" dla mnie jest dalszą kpiną z nas.

(...)

 

.

Myślę że wiem po co widnieje taka informacja. Jest trochę zniechęcająco/agresywnie/warunkowo skonstruowana.

Brzmi to jak najpierw płać, potem pytaj

Gdyby zmienić brzmienie np :

"Przed wjazdem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z warunkami pobytu oraz cennikiem" byłoby to inaczej, nie złośliwie odbierane.

Chodzi o odczucia. Cel byłby osiągnięty , a jak brzmi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California.

 

Po przeczytaniu ostatnich kilkunastu wypowiedzi powiem Ci, że teraz to będzie tylko lepiej. :]

 

Myślę, że wielu Kolegów forumowiczów odwiedzi Twój camping chcąc zweryfikować opinie, które zostały wypowiedziane pod Twoim adresem.

I tutaj właśnie widzę szansę dla Ciebie ...:dzieki:

 

Osobiście trzymam za Ciebie kciuki. Wierzę, że dasz radę :yes:

 

Powiedzmy sobie szczerze. Wielu wygrało mimo, że stracili bramkę na początku meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California.

 

Po przeczytaniu ostatnich kilkunastu wypowiedzi powiem Ci, że teraz to będzie tylko lepiej. :]

 

Myślę, że wielu Kolegów forumowiczów odwiedzi Twój camping chcąc zweryfikować opinie, które zostały wypowiedziane pod Twoim adresem.

I tutaj właśnie widzę szansę dla Ciebie ...:dzieki:

 

Osobiście trzymam za Ciebie kciuki. Wierzę, że dasz radę :yes:

 

Powiedzmy sobie szczerze. Wielu wygrało mimo, że stracili bramkę na początku meczu.

:bravo::bravo::bravo:

 

 

dokładnie ...jak zobaczę...to ocenię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zastanawiam sie po co Miodzio trudzil sie i pisal swoja opinie o tym kempingu ,pewnie sam dla siebie :)

jestesmy w miare zorganizowana grupa wiec badzmy dalej solidarni

nie pchajmy sie tam gdzie nas nie chca

maja nas gdzies to omijajmy takie miejsca szerokim lukiem ,po co tam jechac ? sprawdzic czy Miodzio pisal prawde? pewnie mial jakis interes zeby te pole oczernic :)

ludzie zastanowcie sie , przeciez takie sprawdzanie to tez nabijanie wlascielowi pola kasy , zmieni podejscie do nas to i my zmienimy do niego , w koncu pomogliscie mu podpowiadajac co ma na takim obiekcie byc i co macie w zamian ?

omijac a nie sprawdzac ,

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zastanawiam sie po co Miodzio trudzil sie i pisal swoja opinie o tym kempingu ,pewnie sam dla siebie :)

jestesmy w miare zorganizowana grupa wiec badzmy dalej solidarni

nie pchajmy sie tam gdzie nas nie chca

maja nas gdzies to omijajmy takie miejsca szerokim lukiem ,po co tam jechac ? sprawdzic czy Miodzio pisal prawde? pewnie mial jakis interes zeby te pole oczernic :)

ludzie zastanowcie sie , przeciez takie sprawdzanie to tez nabijanie wlascielowi pola kasy , zmieni podejscie do nas to i my zmienimy do niego , w koncu pomogliscie mu podpowiadajac co ma na takim obiekcie byc i co macie w zamian ?

omijac a nie sprawdzac ,

 

 

pozdrawiam

 

 

Święta prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki,nie można ocenic i skreślić 'pola'po jednej opini.Koledze Miodzio pole nie podpasowało,a inni mogą być zadowoleni.Poczekajmy na inne opinie.Jako przykład podam że będąc w Zakopanem z ciekawości obejrzałem (dokładnie ...łacznie z WC itp)pole "pod krokwią"i dla mnie ono odpada i zasługuje max na 3- (żonka powiedziała, że gdyby nasza przygoda z cepką rozpoczeła się na tym polu.....to byłby to żonki pierwszy i ostatni wyjazd )A wiem że wielu z Was sobie to pole chwali i wysoko ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.