Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

... to świadczy to o kompletnej nieznajomości tematu i braku elementarnej wiedzy odnośnie przygotowania kempingów. A podobno zna te na południu europy.

 

Może zna z katalogu zlosnik.gifniewiem.gif ?

No ale faktycznie w tym momencie wyszło że chyba ktoś z nas wcześniej zakpił oslabiony.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie ..... dziś mi wylazł problem z zasilaniem i ja potrzebuję gniazdo z 36V bo inaczej nie podniosę wyrka , schodek nie wyjdzie ani podpory nie zadziałaja .... jeśli 12V nikt nie chce to ja chętnie 36V podepnę :skromny:

 

Dobre...

I będziesz do końca użytkowania Iwony jeździł na wczasy do Poznania na jeden kemping? :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym złego ? znam takich co całe zycie spędzaja urlop na swojej działce .... taki Poznań nie jest tak daleko by co tydzień nawet wyskoczyć .... posadzę tam sobie drzewka , trawę pokoszę , poznam nowych ludzi i może nawet od szefa fuche dostanę ... jakieś znizki dla stałego bywalca .... juz się cieszę na swoja przyszłośc .... a jak inni właściciele zobacza , że 36 V w skrzynce aż tak przyciąga to tez zamontuja i będe mógł pojechać na inny super kemping :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym złego ? znam takich co całe zycie spędzaja urlop na swojej działce .... taki Poznań nie jest tak daleko by co tydzień nawet wyskoczyć .... posadzę tam sobie drzewka , trawę pokoszę , poznam nowych ludzi i może nawet od szefa fuche dostanę ... jakieś znizki dla stałego bywalca .... juz się cieszę na swoja przyszłośc .... a jak inni właściciele zobacza , że 36 V w skrzynce aż tak przyciąga to tez zamontuja i będe mógł pojechać na inny super kemping :policja:

 

No dobra: to ja Ci zrobię u mnie specjalne 36V, oprócz tego mam 230V, siłę, wodę...

Masz już dwie miejscówki.

PS Trawa już urosła ( kosiarkę Ci pożyczę) , drzewka są ( mieszkam w lesie), fuchę też dostaniesz - mam dwa motorki do prysnięcia :jump:

I co Ty na to?

 

:thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał sprawdzać przeglądy w dowodach rejestracyjnych ... ale jak trzeba iść do kabiny za gościem z kasetą to trudno .... bloczek mandatowy i po sprawie.....:klotnia:

 

 

 

 

 

 

 

zgadzam się na wszystko za 36V w gniazdku

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  1. Będziesz pilnował żeby zawartości kaset trafiały tam gdzie powinny i pobierał za to opłatę zlosnik.gif ?
     
    Zaciagał hamulce w cepkach, sprawdzał badania techniczne i przeliczał kwh pobrane przez każdego gościa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa... już się od dwóch miesięcy szykowaliście, żeby z tego, podkreślając, pierwszej klasy europejskiego kempingu, szyny kolejowe na 12V po kryjomu ( jak reszta kompanów będzie się bawić:pub:) pociąć i w boksach dachowych albo podczepione pod budkami wywieźć...

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.