Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślałem, że Wi-Fi to standard, a tu ma być ustalona cena. Jeżeli myśli się o gwiazdkach za kemping, to tylko te

bez gwiazdkowe mają Wi-Fi jako wypas, lub nie mają wcale. To jest tak jak z opłatą za wylanie kasety.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Zdarza mi się bywać na różnych kempingach z gwiazdkami i bez, ale jakoś WiFi nie za bardzo było standardem. No, może ja nie na tych kempingach byłem. No, chyba że masz na myśli dostęp do sieci jedynie w pobliżu recepcji, to wówczas więcej kempingów miewa. Ale nadal - miewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega C- H myśli o kempingu np cztero gwiazdkowym i parę zł za internet czy wylanie kasety, do takiej klasy kempingu

raczej nie pasuje, te pieniądze można zarobić na innych rzeczach. Jeżeli da się turyście ciekawą możliwość dobrowolnego zostawienia paru złoty będzie zadowolony, a jeśli mu się narzuca opłatę za internet czuje się oskubany.

Jeżeli pole by miało cztery gwiazdki, przy proponowanych cenach to będzie rewelacja i obłożenie powinno być pomimo tego,

że Poznań nie leży nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolejne moje pytanko przy podłączeniu przyczepy korzystacie z przyłącza: 230V czy 12V ?

 

Bo zastanawiam się nad wymianą instniejących skrzynek...

 

12V to musiałbyś chyba szyną kolejową do szafek pociągnąć a nie kablem miedzianym :-) ewentualnie w każdej szafce trafo z 220 na 12

 

Z drugiej strony mogło to by być niegłupie dla właściciela kempingu ....... zniknąłby problem ogrzewania, "klimatyzowania" i gotowania na prądzie :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje pytanko przy podłączeniu przyczepy korzystacie z przyłącza: 230V czy 12V ?

 

Bo zastanawiam się nad wymianą instniejących skrzynek...

mocne pytanie ... ale dodam odpowiedź do( być może ) następnego : kampery też 230 V :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że temat powrócił - jak tam strona internetowa ? miała być za miesiąc... chyba już minął..... sezon się zbliża planujemy wyjazdy...

 

już czas na reklamę

 

niema czasu na strone bo energie przerabiaja... strona to szczegol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocne pytanie ... ale dodam odpowiedź do( być może ) następnego : kampery też 230 V :skromny:

 

Adam no co Ty? Nie masz siły w campie? To jak Ty będziesz sprzęty na zlotach lakierował?

 

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło mi o to co powiniem miec dobry Camping w Polsce

 

Faktycznie nigdzie w Polsce na Campingu nie byłem tylko Francja, Hiszpania i Włochy.

 

Standardem troche bym chciał im dorównać nie zachowując przy tym cen jak Camping Malta w Poznaniu

 

Ciekawe czy standard w tamtych , dalekich , krajach zawierał w sobie podłączenie do 12V ..... Jak zamontujesz 12 V w skrzynkach to przekroczysz swoje założenia , nie dorównasz a przeskoczysz ... i jeszcze cana jak Malta ..... chyba jednak przyjadę na otwarcie przetestować .... do kwietnia się wyrobisz ? Targi są m mogę wjechać .... może nie tylko ja :skromny:

 

 

 

Kocer .... odkurzaczem pomalujemy co trzeba , trawę ... itp . bedzie piknie :dzieki:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, raczej nic z tego nie będzie.

 

Gdybym coś szykował ( a jest już praktycznie luty ), to starałbym się możliwie największą ilość ludzi zachęcić na kwietniówki, majówki i całą resztę miesięcy... z podaniem miejscówki, mapy, foto itd ( nawet w trakcie budowy, rozbudowy, przebudowy )

 

A jak kolega wyjeżdża pod koniec stycznia z tematem dot. wymiany przyłączy prądowych 230V na 12 V to świadczy to o kompletnej nieznajomości tematu i braku elementarnej wiedzy odnośnie przygotowania kempingów. A podobno zna te na południu europy.

 

Ściema i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.