Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten kemping juz i tak dostał reklame bo dyskusja toczy się juz jakies dobre pół roku i chyba nad zadnym kempingiem nie było tak zażartej dyskusji jak nad tym w budowie i podejrzewam ze jeszcze to długo potrwa bo kazdy dyskutant musi dostac odpowiedz no i wiadomo musi odpowiedziec-no ale to takie nasz polskie zboczenie :klotnia: no i co tu robic w taki mróz?-więc bijmy pianę az do wiosny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po rekenesansie na przyszłym kempingu, mógłbym napisać spory elaborat. Jednak po co pisać o wszystkim jak jest jedno co powoduje że np. ja raczej nie przyjadę. Powód? Nie ma gdzie normalnie stanąć. Przecież tam nie ma placu pod przyczepy. Miejsce na prawo od wejścia jest bardzo urokliwe, jednak wjazd tam z czymś większym niż niewiadówka to słaby pomysł. Namioty ok, campery i owszem, ale nie przyczepy. o tym że na majowy weekend nie zdąrzysz (no chyba że wpadnie tam duża ekipa robotników) to raczej wiesz.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rekenesansie na przyszłym kempingu, mógłbym napisać spory elaborat. Jednak po co pisać o wszystkim jak jest jedno co powoduje że np. ja raczej nie przyjadę. Powód? Nie ma gdzie normalnie stanąć. Przecież tam nie ma placu pod przyczepy. Miejsce na prawo od wejścia jest bardzo urokliwe, jednak wjazd tam z czymś większym niż niewiadówka to słaby pomysł. Namioty ok, campery i owszem, ale nie przyczepy. o tym że na majowy weekend nie zdąrzysz (no chyba że wpadnie tam duża ekipa robotników) to raczej wiesz.

:pad:

 

 

Dzięki Cathay za rekonesansik :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace w terenie ruszają 01.04 - pracy nie mało - Ale damy rade !

Będą wyburzenia budynków, przebudowy, odnowienia, porządkowanie terenu.

 

Przed nami nie tylko otwarcie ale także szykowanie strefy kibica na Euro 2012

 

Będę wklejał zdjęcia z postępów, szczegóły zdradzę po 01.04

 

Pozdrawiam

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że Ci wierzę, że wpadnie ekipa i zrobi z tego co jest rodzynek.

Ale nic nie zmieni faktu, że póki nie wytniesz pięknych drzew, to miejsca na średnie i duże przyczepy nie ma.

 

Pierwsze trzy fotki to pole kempingowe. Zdjęcia podłe z telefonu, ale widać że manewrować tam się nie da. Ponadto sto klocków aby wypoziomować budę.

Czwarte zdjęcie to w teorii pole namiotowe, w kółku skrzynka elektryczna.

 

Gierka widać w każdym miejscu!

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to będzie możliwe do tego czasu? :puk:

 

Póki co z parkingu idziesz na plażę, a z plaży wchodzisz sobie na teren kempingu. Płotu nie ma.

Jak na moje, to aby był to kemping ** należy się bardzo spiąć i kupę ludzi zatrudnić, a aby było to co właściciel planował (och ach) to armia ludzi jest potrzebna.

 

A strefa kibica? Wybacz kolego California. Mając dwa pola namiotowe carlsberga w Poznaniu, jeśli ktoś do Ciebie przyjedzie to będzie sukces. Byłem u Ciebie miesiąc temu (nie pisałem o tym) i wyglądało tak jak dziś. Kibli nie oglądałem, ale sam budynek wygląda delikatnie mówiąc podle.

Reasumując, lokalizacja piękna, ale... albo kupa kasy (duża kupa) i w miesiąc zrobisz cudo, albo kupa roboty dla kilku osób i cudo będzie w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to u nas wszystko bardzo szybko się buduje widac to na kazdym kroku, jeszcze kolega California- Haliday wszystkich nas zadziwi jak szybko mozna pracowac i jakie osiągnąc efekty ,oczy z orbit nam powychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie zmieni faktu, że póki nie wytniesz pięknych drzew, to miejsca na średnie i duże przyczepy nie ma.

Pierwsze trzy fotki to pole kempingowe. Zdjęcia podłe z telefonu, ale widać że manewrować tam się nie da. Ponadto sto klocków aby wypoziomować budę.

Czwarte zdjęcie to w teorii pole namiotowe, w kółku skrzynka elektryczna.

 

Niestety zgadzam się z "przedpiszczą" wjechanie średnią przyczepą graniczy z cudem a większa to kompletnie odpada ....... jak wjadę to nie wyjadę (chyba że mover). Nie wyobrażam sobie wjechania i rozstawienia przedsionka a później wyjechania jak dojedzie jeszcze kilka innych bud :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o nic kolegi nie podejrzewam - może i ma jakieś plany co do wykonania prac. Jednak muszę być nastawiony sceptycznie. W ubiegłym roku wjechałem wiosną na kemping, na którym rok wcześniej (!) wykonano drenaż. Przyjechałem w nocy i okazało się, że rano wyciągał mnie traktor! Jeżeli kolega planuje roboty ziemne - będzie ciężko zdążyć i utwardzić odpowiednio grunt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.