Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

ceny które podałam dotyczyły kempingu o standardzie chyba nienajgorszym, nie było to pole u chłopa a kemping " w jednym z bałtyckich kurortów" ogrodzony, z ochroną fizyczną + monitoring z kamery, stanowiska wydzielone parcele, prad na parceli, ciepła woda całą dobę na zmywalni tez bez żadnych zetonów itp., łazienki ok, byla swietlica z tv i miejscem dla namiotowców np. na zrobienie czegoś na cieplo do jedzenia czy zagotowania wody + stoliki pod zadaszeniem aby usiaść i zjeść, plac zabaw na miejscu, bardzo czysto ogólnie na terenie ośrodka, Wi-Fi bez dodatkowych opłat zasięg na całym polu, dzieci do 4 lat chyba za free, dorośli 9,5

pozostałe opłaty wszystkie tańsze niż proponuje C-H, prąd kosztował 9zł i to juz jest stanowczo za dużo na sezon letni, przynajmniej dla mnie bo wiem że tyle nie zużyję w żaden sposób dlatego wolałabym cene za kW ale to akurat odnosi sie do wszystkich kemp. ktore biorą ryczałtowo

 

czego nie było?? - nie było podłączenia wody na konkretnych parcelach i bezpośredniego zrzutu ścieków

 

ale ... mamy wolny rynek, ceny mogą być dyktowane przez właściciela, to jego prawo - naszym prawem jest wybrać sobie miejsce wypoczynku

 

to 2zł na przyczepie (12+6) i 1zł na osobie, prąd też 1zł ... 3zł razem, aż taka różnica ??

policz rabat 20% z 70zł i masz 10zł taniej u C-H :hmm: ... na wifi ;)

 

a tak jak pisałem, koszty są w sumie stałe niezależnie wybrzeże czy wielkopolska :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tylko wyrażam swoje zdanie, że tanio nie jest jak na teren "niszowy"

przede wszystkim narazie nie wiemy gdzie jest kemp., jakie atrakcje oferuje poza siedzeniem w lesie, czy nad jeziorem - co jest w bliskiej okolicy fajnego itd..

osobiście i tak raczej nie skorzystam z tego kemp. bo ode mnie to ponad 400km gdzie o połowę bliżej mam np. na Mazury a w tej samej odległości Bieszczady czy Bałtyk co mi osobiście bardziej odpowiada chociażby z uwagi na sam krajobraz, las i jeziorko na wekend to mam w odległości 40km, za darmo ale standard 0 gwiazdek :D

wiadomo że ktoś kto robi kemp. robi to po to aby zarobić a nie dla czystej satysfakcji, więc ceny jakie ustali - takie będą, najwyżej będzie je weryfikował w górę bądź w dół, na jednym z kempingów w Warszawie życzą sobie 125zł/doba za pobyt 2 os przyczepa/samochód/prąd i też działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Rozumiem, że zapłacę za roczne dziecko tyle ile za 17-to latka? :niewiem:

 

Ciesz się, że nie więcej. Po maluchu trzeba utylizować pampersy,

 

 

a po 17-latku można sprzedać butelki po piwie :hehe::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe. nie po moim :-) Przez cały pobyt (3 tygodnie) nad morzem nie używaliśmy pampersów :-) Są takie wynalazki jak pieluchy wielorazowe, ale nie tetrowe, albo nie tylko tetrowe.

Dodam, że Ignaś jest z kwietnia 2011 :-)

Osobiście uważam, że dzieci w wieku przedszkolnym - do 6-7 lat, płacić nie powinny. Albo płacić powinno np 2 dzieci. Za każde następne duży rabat, lub gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pyry z gziką...

 

Tej czy pyry z gzikiem będą - u nas to nie wiem

 

Jak bedzie wuchta wiary

to szneke z glancem na pewno :P

 

A w POZnaniu z atrakcji to można sobie bimbą pojeździć :P

Czy popatrzeć za winkla na kejtry nad wartą :P

 

hehe - jakis mały przewodnik na stronie "www" zrobie wiec myśle ze kazdy coś znajdzie dla siebie do zwiedzania.

A jak nie lubi zwiedzac i ma dużo bejmów to wybierze sie na zakupy do Starego Browaru :P

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej czy pyry z gzikiem będą - u nas to nie wiem

 

Jak bedzie wuchta wiary

to szneke z glancem na pewno :P

 

A w POZnaniu z atrakcji to można sobie bimbą pojeździć :P

Czy popatrzeć za winkla na kejtry nad wartą :P

 

hehe - jakis mały przewodnik na stronie "www" zrobie wiec myśle ze kazdy coś znajdzie dla siebie do zwiedzania.

A jak nie lubi zwiedzac i ma dużo bejmów to wybierze sie na zakupy do Starego Browaru :P

 

 

no i do tego wszystkiego, na recepcji jeszcze Słownik Wyrazów Obcych czy cuś podobnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.