Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra C-H, ale w dalszym ciągu nie odniosłeś się do (post#340):

Ale z innej beczki. Ja w sprawie klas pojazdów. C-H - dlaczego sądziesz, że logiczny jest taki podział? Jakie znaczenie ma dla Ciebie klasa pojazdu? Dla Ciebie ma znaczenie jego wielkość. Część pojazdów z klas sportowych jest większa niż VAN!

Cathay sugerował uzależnić od długości pojazdu. Samochody "ponadgabarytowe" np ponad 4,8-5 metrów. I to jest fajne rozwiązanie. Szczególnie, że nie rozróżniasz wielkości budek. Można tak samo traktować - budka=budka, auto=auto. Bądź konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra C-H, ale w dalszym ciągu nie odniosłeś się do (post#340):

 

 

Raczej jeszcze uposcimy nasz cennik

wiec ceny z podziałem nie bedzie

 

Juz rozmawiałem ze wspólnikami

 

raczej bedzie to wygladac tak

 

Auto: 10 zł

Przyczepa: 20 zł

Camper: 25 zł

itp...

 

Musiałem im wytłumaczyć ze nie mamy campingu nad Bałtykiem, wielkopolska to raczej teren niszowy na odwiedziny i mam nadzieje ze takim rozwiązaniem choc kogos wiecej przyciągniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bedzie to wygladac tak

 

Auto: 10 zł

Przyczepa: 20 zł

Camper: 25 zł

itp...

 

Musiałem im wytłumaczyć ze nie mamy campingu nad Bałtykiem, wielkopolska to raczej teren niszowy na odwiedziny i mam nadzieje ze takim rozwiązaniem choc kogos wiecej przyciągniemy :)

 

akurat ceny, które przytaczas są jak najbardziej bałtyckie a nie "niszowe" - w tym roku na jednym z kempingów (do morza jakies 3 min) płaciłam 10zł za samochód, za przyczepę było 10, 12 i 15zł w zależności od wielkości + 6zł za przedsionek, camper 15zł

+ opłata za osobę, prąd ale te też będziesz pobierał jak rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ceny nadmorskie w Unieściu płaciłem zdecydowanie mniej

 

ale przecież cena wynika ze głownie ze standardu ?, spokojnie nad Bałtykiem znajdziesz kamp za 30-40zł a znajdziesz i za 100zł

chciecie standard europejski (ciepła woda non stop, parcele, podłącza przy każdej parceli, oświetlenie itd), a ceny jak za łączkę u chłopa ?

Kolega podał ceny jak w Warce, Sandomierzu czy Polanie Sosny ... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i właściwe podejście do tematu. Mój Sharan nie jest dłuższy od Mondeo Szarego :-)

 

Ja do samych cen się nie odnoszę. Wyjściowe są bardzo różne. Dopiero finalna cena za dobę pokazuje, czy jest tanio, czy też drogo. Kolega C-H obiecał rabaty dla nas. Jeżeli odejmiemy określony % od tych cen, to zaczyna wyglądać ciekawie.

Tym bardziej, że mało osób pojedzie pod Poznań na tydzień i dłużej (w przeciwieństwie do Bałtyku). Ja rozumiem, że pole naszego Kolegi to instytucja charytatywna. Jeżeli wymagamy wysokiego standardu, to nie oczekujmy niskiej ceny.

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do samych cen się nie odnoszę. Wyjściowe są bardzo różne. Dopiero finalna cena za dobę pokazuje, czy jest tanio, czy też drogo. Kolega C-H obiecał rabaty dla nas. Jeżeli odejmiemy określony % od tych cen, to zaczyna wyglądać ciekawie.

Tym bardziej, że mało osób pojedzie pod Poznań na tydzień i dłużej (w przeciwieństwie do Bałtyku). Ja rozumiem, że pole naszego Kolegi to instytucja charytatywna. Jeżeli wymagamy wysokiego standardu, to nie oczekujmy niskiej ceny.

:niewiem:

 

Grześku u nas dzieciatych pozostaje kwestia jak liczone są dzieciaki, często do 4lat jest za free, potem połowa ... wtedy cena końcowa wychodzi OK

jeśli dzieci liczone są normalnie, albo z małą zniżką to już kwota potrafi podskoczyć dość mocno, zwłaszcza tak jak pisałeś przy dłuższym pobycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero finalna cena za dobę pokazuje, czy jest tanio, czy też drogo.

:niewiem:

 

Dokładnie o to chodzi. Jest kemping nad Bałtykiem gdzie płaci się 25 zeta od osoby

i nikogo nie interesuje czy przyjechałeś maluchem z niewiadówką czy kamperem-autobusem,

czy masz przedsionek czy parasol czy korzystasz z prądu czy masz solara.

Czy to jest tanio ? Zależy. dla jednych tak dla drugich nie. :niewiem::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik juz podawałem ale moge podać jeszcze raz

 

To nie jest cennik zatwierdzony przez zarząd !!

Wiec narazie brzmi jak propozycja zakresu cen.

 

Ceny za dobę pobytu:

 

Osoba dorosła: 10 zł

 

Dzieci do 18 lat: 5 zł

 

Samochód: 10 zł

 

Camping: 20 zł

 

Camper: 25 zł

 

Namiot: 10 zł

 

Pies: 5 zł

 

Prąd (dostęp): 10 zł

 

Wi-Fi (cene poznamy po zbudowaniu sieci)

 

Dla was bedzie -20% znizki ale taj jak pisałem w wybranym okresie (przed Euro 2012)

______________________________________________

 

Motel/Zajazd (cennik)

 

Pokoje z TV i Wi-Fi

Łazienka współna

Aneks kuchenny wspólny

 

Pokój 4-osobowy: 120 zł

 

Pokój 3-osobowy: 100 zł

 

Pokój 2-osobowy: 80 zł

 

____________________________________________________

 

Domki drewniane 6-osobowe (3 sypialnie)

Z aneksem kuchennym + łazienka z prysznicem

 

Pierwsze 3 doby: 600 zł

Każda następna: 150 zł

 

Cena za 14 = 12 dni: 2 000 zł

to 333 zł na 2 tyg (1 osoba)

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik juz podawałem ale moge podać jeszcze raz

 

Dla mnie nie wygląda to rewelacyjnie ( bez rabatu ).

Min. 70 zeta za dobę. Tragedii też nie ma.

Ale to tylko moje zdanie :swiety:

Oczywiście nie znam do końca standardu więc to dość subiektywna ocena :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z tego co czytałem - kemping ogrodzony, wydzielone boksy, wyposażenie w przyłącza prądowe w boksach, czyste toalety, pełna obsługa na miejscu, własna plaża kempingu, dostęp do sprzętu pływającego na miejscu - wygląda to, moim zdaniem, w porządku. Owszem, nie jest to rejon bardzo turystyczny, ale przy tym standardzie, chyba jest to cena do przyjęcia. Problem w tym, że jeżeli będziemy chcieli mieć kemping tańszy - będziemy musieli z czegoś zrezygnować. Jak dobrze rozumiem, kolega idzie w kierunku wypełnienia jak największej liczby postulatów, automatycznie przesuwając poziom cen również nieco w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny które podałam dotyczyły kempingu o standardzie chyba nienajgorszym, nie było to pole u chłopa a kemping " w jednym z bałtyckich kurortów" ogrodzony, z ochroną fizyczną + monitoring z kamery, stanowiska wydzielone parcele, prad na parceli, ciepła woda całą dobę na zmywalni tez bez żadnych zetonów itp., łazienki ok, byla swietlica z tv i miejscem dla namiotowców np. na zrobienie czegoś na cieplo do jedzenia czy zagotowania wody + stoliki pod zadaszeniem aby usiaść i zjeść, plac zabaw na miejscu, bardzo czysto ogólnie na terenie ośrodka, Wi-Fi bez dodatkowych opłat zasięg na całym polu, dzieci do 4 lat chyba za free, dorośli 9,5

pozostałe opłaty wszystkie tańsze niż proponuje C-H, prąd kosztował 9zł i to juz jest stanowczo za dużo na sezon letni, przynajmniej dla mnie bo wiem że tyle nie zużyję w żaden sposób dlatego wolałabym cene za kW ale to akurat odnosi sie do wszystkich kemp. ktore biorą ryczałtowo

 

czego nie było?? - nie było podłączenia wody na konkretnych parcelach i bezpośredniego zrzutu ścieków

 

ale ... mamy wolny rynek, ceny mogą być dyktowane przez właściciela, to jego prawo - naszym prawem jest wybrać sobie miejsce wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.