Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

a co chcesz utrzymywać w zamkniętym ośrodku...?

 

Pewnie siebie samego i obsługę szkieletową czy jak ją zwal, Nie chcę marudzić ale w każdym sezonowym interesie trzeba kalkulować tak żeby zarobić na cały rok - no chyba że to dla kogoś hobby czy też zabawa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przestańcie o czym Wy piszecie...;( zima to zima ośrodek ziuziu :sleep:no może jakiś ostatni szlif przed nowym sezonem...

 

 

Chłopie, a jak wyjeżdżasz na wakacje to też za ten okres nie płacisz czynszu ?, za dostarczenie energii el. też masz przerwę w płatnościach ? Ochłoń i nie pisz bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybazgierz - nieświadomość to jedno, ale jak już Ci tłumaczą co i jak, to poczytaj i zrozum, a nie upieraj się przy swoim. Masz jakiekolwiek doświadczenie w prowadzenu jakiegokolwiek biznesu? A biznesu sezonowego? Jeśli nie, to poczytaj, co koledzy piszą i próbuj zrozumieć, a nie zarzucać, że piszemy bzdury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, ale rybazgierz nie pisał o dochodach tylko o braku kosztów. A tych nie brakuje.

 

rybazgierz, konkrety ci podałem w pierwszym poście po twojej opinii. Podało tu parę osób kilka konkretnych przykładów, więc nie wiem co jeszcze mamy ci napisać? Prawdę powiedziawszy ni .... nie obchodzi mnie co robisz, na to jest inny wątek w którym można się zwierzać, jak ktoś lubi. Interesuje mnie, że podważasz konieczność ponoszenia kosztów poza sezonem. Przykłady tych konkretnych masz podane i nadal je negujesz. Po czym w ostatniej wypowiedzi stwierdzasz, że nie negujesz??? Jeśli nie negujesz, to jak zrozumieć tą wypowiedź:

 

panowie przestańcie o czym Wy piszecie...;( zima to zima ośrodek ziuziu :sleep:no może jakiś ostatni szlif przed nowym sezonem...

opłaty stałe i inne zobowiązania "nie sezonowe" to przy takim interere pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobowy kombi zajmuje często tyle miejsca ile kamper , opon tyle samo a kamper płaci cenę X 5 !!!!! To jak to jest ? Dlaczego dyskryminuje się kampery na kempingach ?

 

Moim zdaniem dokładnie z tego samego powodu, dla którego OC od pojemności 3000 cm3 jest większe niż od 1500 cm3. Po prostu kamper jest średnio rzecz biorąc znacznie droższy niż przyczepa (holownika nie wliczamy, bo używa sięgo na codzień) więc automatycznie kamperowieć średnio musi być bogatszy niż przyczepowiec stąd jest okazja go oskubać. Innego wytłumaczenia nie widzę. Podobnie jak nie widzę powodu, dla którego mój staruszek 3-litrowy diesel ma być większym zagrożeniem dla innych kierowców nić 1,6 z Hondy CRX, za sterami której siedzi młody-gniewny. A jednak ja OC płacę wyższe.

 

 

Masz kamera - płać słono boś bogaty. Wot zasada tworzenia cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank są kempingi , gdzie się tylko zarabia a nie ŁOI :czerwona: turystę ?

 

czerwona.gif dla Ciebie za pisanie ..... nazwijmy to dyplomatycznie niepoważnych tekstów.

 

Sądzę że Ty i jeszcze trochę osób, nawet gdyby Bill Gates, czy Romcio Abramowicz otworzył kemping dla przyjemności i kasowałby 1 zł za full mega hiper wypas, to przywaliłbyś się że w basenie jest 1,80 zamiast 1,75 a trawa ma 6 zamiast 4 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.