Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, własnie chciałem wiedzieć po czym poznałeś ze pod wewnętrzym obiciem jest zgnite. Ja obmacywałem swoją oldtimerkę i niby wszędzie twardo, uchwyty się nie kiwają, w szafkach sucho, w schowkach pod siedzeniami też (nie widać zacieków) nie śmierdzi, ale mimo wszystko nie chce mi się wierzyć ze przy tym roczniku ściany nie są gdzieś zawilgocone. Wiem jedynie o podłodze, przy wejściu wymaga naprawy, ale nie będę już jej robił, w przyszłym roku najpewniej zamienie na cos młodszego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- kazdy widoczny silikon od zewnatrz powinine budzic podejrzenia, szczegolnie przy listwach naroznych

Tomku nie zawsze tak musi byc, przy kazdej nowej przyczepie silikon jest nalozony tak, ze "oryginalnie"wychodzi spod krawedzi przez okres okolo 3 lat i potem moga takie walki wystawac. To od producenta zalezy ile tego silikonu wyjdzie, jezeli wogole to kiepsko.

Przy zakupie mojej budy tez mnie to zaniepokoilo ale zapytalem sprzedawce i mi to wszystko wytlumaczyl. Dla potwierdzenia zerknalem na dwie nowe cycepy i tam bylo identyczne :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej przyczepie jak ją kupiłem to poprzedni właściciel podoszczelniał ją wszędzie na łączeniach silikonem. Wyglądało to podejrzanie, ale nie wynalazłem zacieków i zgnić. Widać zapobiegawczo. Nie wygląda to zbyt ładnie ale funkcję widać spełnia bo po zimie nadal jest sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Szary - to stara metoda. Ja jak kupiłem, obmazałem wszystkie listwy i złącza silikonem od zewnątrz, trochę gorzej wygląda ale 10 lat i sucho.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Macie rację, ja też po remonciku wetkąłem końcówkę kartusza lekko pod wystającą uszczelkę i przejechałem "silikonem do dachów". Mnie chodzi o wzmożenie czujności. Jak jest silikon to trzeba sprawdzić czy listwa narożnikowa się nie ugina. U mnie ktoś zapobiegawczo poleciał silikonem, ale niestety po czasie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie

 

Po wielu miesiącach poszukiwań wkońcu nabyliśmy przyczepkę ,wczoraj dokładnie tą http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=199749255 .Miała swoje wady wiec do zamka brak kluczyka ,przypalony stolik ,i brak jednej poduszeczki przy jednym łóżku którą dokłada sie po rozłożeniu,a na dzień trzyma sie w szafie.Przyczeka ładna nie smierdzi zero zacieków,po wejsciu do środka można było sie tylko skarżyc na komary .Ma stabilizator jazdy ,przedsionek ,ale bez podłogi .Nie ma łazienki ,ale to nie był warunek przy zakupie ,gdyż jezdzimy na pola campngowe ,a tam sanitriatów pod dostatkiem ,a gdzieś dalej przyczepką raczej sie nie wybieramy.Bardzo dziekuje za wszystkie rady i sugestie ,pomogły nam przy zakupie ,gdyz bylismy w tej kwesti zupełnie zieloni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak pisaliście wesziśmy i odrazu nam sie spodobała.Sprzedajacy mieszka w Czaplinku tylko raz nią wyjechał ,bo jeziora ma koło domu.Wziął ja od Holendra w rozliczniu za prace ,gdyż tamten nie miał z czego mu zapłacic.Plusem tej przyczepki jest jeszcze to ,ze ma przeglad bezterminowy :) Teraz tylko pozostało ją przerejestrować.Pewnie dostaniemy tablice tymczasowe ,bo przyczepka nie jest ze Szczecina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.