Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

Mrsulki no właśnie ,bo juz powoli sie gubię i zastnawiam czy patrzeć na markę ,rocznik czy coś innego :-] Ja jestem z takich co szukją tak jak napisał affa przyczepy o odpowiednim układzie potem patrze na rocznik ,a na końcu na markę.Nie wiem czy dobrze robię :-]

 

Marcin T Hobby i Knaus sa to droższe marki ,bo np za ok 10.000 kupi sie około 84-85 rok ,a innych marek nawet 90 .

 

marek dlatego narazie cały czas szukam tylko ,ze wybór w moim rejonie jest niewielki.Najłatwiej kupic mała przyczepę lub taką z dwoma łóżkami,a ja chce z piętrowym lub trzema łóżkami, wiec do takich przyczep moje poszukiwania sie zawężają .

 

Andriu dzieki za info ,bo tak myslelismy ,ze to coś skandynawskiego ,ale z jakiego kraju nie milismy pojęcia.

 

pawwl pytaliśmy się sprzedawcy jak te rurki od ogrzewnia idą ,ale on nic nie wiedział.Muszę przyznac ,ze tylko raz trafiłam na konkretnego sprzedawcę co wszystko wiedział, nie trzeba było go ciagnąc za język itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin T Hobby i Knaus sa to drozsze marki ,bo np za ok 10.000 kupi sie okolo 84-85 rok ,a innych marek nawet 90 .

No teraz to pojechalas......... marcia, nie sugeruj sie cenami z ofert w internecie, to sa tylko pobozne zyczenia sprzedajacych. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jak to w niewiadowie jest dosyć...prymitywne jakby tak porównać z zachodnimi przyczepami z tego rocznika :-]

 

Co to znaczy prymitywne? Lodówka jest, kuchenka jest, szafki są, więc chyba tylko trochę mniej wyszukane, za to fajna cena. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że szafka, lodówka i kilka innych bajerów zmieszczą się też w 126p tylko czy o to chodzi? Przyczepa powinna mieć też trochę miejsca w środku zwłaszcza jak zepsuje się pogoda, w przedsionku wtedy też nie za przyjemnie.Wtedy miejsce w ogrzewanej przytulnej przyczepie zwłaszcza z dziećmi jest na wagę złota. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy prymitywne?

Mialem na mysli to, ze w 1995 roku budowalo sie juz nieco inaczej przyczepy. Z wieksza dokladnoscia, milszym wnetrzem, ladnymi i co wazne dobranymi wykonczeniami. A ta nawet lampy z tylu ma okropne chyba nawet z Ikarusa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy prymitywne?

Miałem na myśli to, że w 1995 roku budowało sie już nieco inaczej przyczepy. Z większą dokładnością, milszym wnętrzem, ładnymi i co ważne dobranymi wykończeniami. A ta nawet lampy z tyłu ma okropne chyba nawet z Ikarusa :-]

 

Z tą dokładnością i doborem wykończenia to bym nie przesadzał, wszystko to masówka, a taka Niewiadóweczka, proszę bardzo, rzadki okaz, niebrzydka, tylne lampy bez udziwnień po prostu no i nie kosztuje worka pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 4 osobowa tania nie ma problemu z częściami typu okno ,lampy tak Ikarus ale co z tego.I czy nie podobna tylko większa http://moto.allegro.pl/item171036916_tanikemping_pl_caravelair_bamba_praktyczny_salon.html

 

P.S.

Ja osobiśie bym brał takie mam zboczenie :-] ,a gdyby to była N-375 w takim stanie to już bym był w banku po kredyt.Ogólnie nie namawiam ale rocznik ok i cena bomba za przyczepe tej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywanie Caravelaira z tym czyms nie ma sensu, to sa poprostu dwie inne przyczepy, spojrz na same mebelki... Marku wiem, ze jestes fanem, ja tez jezdzilem ping pongiem ale jak widze np. te plasticzane uchwyty i odstajaca od calosci plyte szuflady to mam dosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiśie bym brał takie mam zboczenie :-] ,a gdyby to była N-375 w takim stanie to już bym był w banku po kredyt.Ogólnie nie namawiam ale rocznik ok i cena bomba za przyczepe tej wielkości.

 

Mnie też sie podoba "to coś" i gdyby moje tegoroczne wakacje nie stały pod wielkim znakiem zapytania to bym się nia na poważnie zainteresował :-] . Co do swiateł to są ok, budka kanciasta to i swiatła kanciaste, jak by wyglądały np. jajkowate? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.