Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W lipcu postawimy tam przyczepkę na całe lato bedziemy dojezdac na weekendy

 

no nie !!!!

To w takim razie po co kupować przyczepę ?? :hop1: Żeby stała cały czas w jednym miejscu?? To za tą kasę na wycieczke lepiej pojechać.

Tyle szukania, pytania, wybierania, jeżdżenia żeby postawić w jednym miejscu :bukiet:

Skoro mąż się napalił na nową a pewnie też ją postawi w jednym miejscu to może lepiej domek kupić :hop1: :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Maciej to też sposób na urlop.Wielu z nas tak robi ,stawia przyczepę nawet niedaleko od domu i do pracy dojeżdża rowerem ,było kilka takich postów.Myślę że przyczepa ma wile zastosowań i wszystko zależy od posiadacza :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek - OK, każdy ma swoje spojrzenie na świat :hop1:

Te posty o ktrych mówisz to wypady na kilka dni a marcia stawia na cały sezon. Zresztą masz rację, posiadacza nie znam ale myślę że jest OK i mam nadziję że jeszcze poznam.

To było tylko moje zdanie :bukiet:

 

marcia - sorki :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej nie gniewam sie :hop1:

 

Myśle ,ze sie troszke nie zrozumieliśmy .Przyczepkę postanowiliśmy następnym razem zostawić ,bo mąż ma wolne przeważnie tylko w niedziele ,w soboty do 13 pracuje .Bez przyczepy dojedziemy szybciej w sobote nie będziemy musieli przedsionka rozstawiać ,wszystko będzie już gotowe wiec więcej czasu na odpoczynek.Co do urlopu to nic nie jest postanowione .Urlop dopiero w sierpniu moze 2 moze 3 tygodnie ,a gdzie napeweno w Polsce ,napewno morze ,a miejsce to sie jescze zobaczy .Podoba mi sie pole Amber tylko po przeczytnaniu postów cienko tam z miejscami ,bo sa rezerwacje.Znudzi nam sie jedno miejsce pojedziemy w drugie .Najwazniejsze ,ze nie jestesmy skazani na przymusowy pobyt ,gdyby nam sie nie spodobało zawsze mozna sie spokowac i wyjechac :bukiet:

Co do warunków na polu nastepnym razem porobie zdjęcia.Moge tylko napisac ,ze pole jest przy lesie blisko moze ,sanitariaty w stanie dobrym sa czyste i schludne,jest cicho i spokojnie ,nie kradaną ,zero łobuzów i pijanej młodziezy ,gdyż dyskotek tam nie ma , najblizsza w Pobierowie.Co najważniejsze nie ma tam tabunów ludzi i to mi sie w tej miejsciowosci zwanej PUSTKOWO najbardziej podoba :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia, ja też wybieram się w okresie 8.07-15.07 do Pustkowa. Wiem ,że jes to mała miejscowość i chyba jedno pole campingowe. My będziemy na polu blisko morza, chyba ul.Nadbrzeżna.Przyczepa TEC z oznakowaniem naszego forum.Pozdrowienia. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miradym super to powinnismy sie spotkac .Mąz ma urlop od 6 sierpnia ,ale w licu jak bedzie piekna pogoda wybiore sie tam sama z dziewczynkami napewno po 10 lipca jak starsza wróci .Pól w Pustkowi jest wiecej my jezdzimy na pole "Pod Lasem" niestety nie pamietam ulicy jest zaraz przy wjezdzie na droge do lasu prowadzacą do Pobierowa,obok tego pola są jeszcze dwa inne.Tamto pole na którym stajecie jest duze?Jaka tam panuje atmosfera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszon, nie odzywałam się, bo nic ciekawego ie mialam do powiedzenia, ale wszystkie wiadomości forumowe pilnie śledzilam- a poza tym praca,praca- pozdrowienia dla rodzinki. Marcia- w Pustkowiu będę 0d 8-15 lipca na polu namiotowym "Przy morzu", które jest usytuowane przy Domu Gościnnym "Kasia" ul.Nadmorska 3. Nie byłam tam nigdy, ale była tam rodzinka i sobie chwalila. Ja będę z wnukiem 4 lata, chce dołączyć moja córka z mężem i s ynem /12 lat/. Może wiek dzieci "podpasuje" do Twoich? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszon, niestety wracam w niedzielę 15.07.W poniedziałek muszę już popracować. Ale w siepniu wybieramy się na cały miesiąc na Zalewy Nadarzyckie /Borne Sulinowo/ .Chcemy pospływać troszkę. Może zrobimy jakiś większy kilkudniowy spływ od Zalewów Nadarzyckich? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miradym, splywy to dla mnie jak dla psa miska z ciepla strawa... tam mnie jeszcze nie bylo.. zawsze jade na drawe (moja ulubiona) i ciekawostka plynie na Pd polski.. wiec zawsze masz slonko z przodu (no jak przez gestwine lesna otaczajaca rzeczke to slonko oczywiscie sie przedrze)...

daj jakies namiary na stanice moze link.. krotki opis czy trasa to tylko wioslowanie czy rzeczka np jak drawa ciekawa (zwalone drzewa, przeprawy nad lub pod -czasem przenoszenie) a na pewno cos z tego bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.