Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie stan osobowy redakcji PC wszystko będzie jasne. Na adres p. Piotra wysłałem zaproszenie do dalszego śledzenia naszych postów, może nareszcie coś zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem w całości ten wątek i jedoznacznie wyłania sie tu POTRZEBA klienta

Ilez pomysłów, propozycji, rad i sugestii. Gotowe tematy dla kuźni redaktorskiej pisma branżowego

Tak tak ... i cisza jak mak! :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki naszym wypowiedziom średnio inteligentny pismak ma tematów na rok. Widać że karawaning u nich to tylko teoria i przedruki NOWYCH KAMPERÓW I PRZYCZEP za Zachodu . Może nich zmienią nazwę Euro Karawaning - tylko dla elity , min. złota karta kredytowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki naszym wypowiedziom średnio inteligentny pismak ma tematów na rok. Widać że karawaning u nich to tylko teoria i przedruki NOWYCH KAMPERÓW I PRZYCZEP za Zachodu . Może nich zmienią nazwę Euro Karawaning - tylko dla elity , min. złota karta kredytowa.

 

:winner::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Prenumeratorzy oraz Czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 25 sierpnia 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 7 (43) wrzesień-październik 2011.

W sprzedaży detalicznej ukaże się on 1 września 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

PROMOCJA!!! Każdy kto wykupi dwuletnią prenumeratę otrzyma w prezencie 2-litrowy płyn do toalet + najnowsze wydanie przewodnika (katalogu) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie 2011"!!!

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

 

post-3683-0-15782700-1315487498_thumb.jpg

post-3683-0-62320000-1315487506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Prenumeratorzy oraz Czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 26 października 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 8 (44) listopad-grudzień 2011.

W sprzedaży detalicznej ukazał się on 2 listopada 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

PROMOCJA!!! Każdy kto wykupi dwuletnią prenumeratę otrzyma w prezencie 2-litrowy płyn do toalet + najnowsze wydanie przewodnika (katalogu) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie 2011"!!!

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

post-3683-0-54028400-1320658974_thumb.jpg

post-3683-0-52108000-1320658988_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może kupowanie PC należy traktować jako "inwestycję na przyszłość". Mam na myśli: kupić dziś, przeczytać za 10 lat.. Jak będziemy szukać kolejnej, używanej przyczepki to przegląd sprzed 10lat będzie jak znalazł... Ja coś podobnego robię z inną motoryzacyjną gazetą (Auto Motor i Sport)... na strychu mam odłożone prawie wszystkie numery od 1997 roku... Jak zmieniam samochód to robię sobię lekturę "porównań nowości" sprzed paru lat, uzupełniam o dane eksploatacyjne z forów internetowych i mam jako taki ogląd modeli w zakładanym przedziale cenowym...

Edytowane przez bertosz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie Piotrze,

 

Listopadowo - grudniowy numer zdecydowanie Wam się udał. Przyznam, że zaskoczył mnie pozytywnie. Jest spoko "od dechy do dechy".

 

:ok:

 

Pozdrawiam:

Patryk

 

Panie Patryku,

 

W imieniu całej redakcji dziękuję za wpis i pozytywną opinię ;)

 

Pozdrawiam,

 

Piotr Klauz

 

Edytowane przez Prenumerata PC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Patryku,

 

W imieniu całej redakcji dziękuję za wpis i pozytywną opinię ;)

 

Pozdrawiam,

 

Piotr Klauz

 

 

Witam, również bardzo lubimy "PC". Po przeczytaniu puszczam w obieg ( w kręgu rodziny, która również uprawia karawaning ) z jednoczesnym obowiązkiem zwrotu przeczytanego numeru. Serdecznie pozdrawiamy. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer, wiele ciekawych artykułów. Osobiście najbardziej zainteresowały artykuły:

-Zloty z atrakcjami - ( bardzo fajne zdjęcie, ja bawiłem się tak jak ten pan na zdjęciu)

-Carawaningowcy, baczność- ( lubię dyscyplinę)

-Od ciężarowego do kempingowego- ( popieram majsterkowanie )

-Kapsuła dachowa - ( lubię ciekawostki i fajne rozwiązania)

-O własnym wysiłku- ( popieram majsterkowanie)

więcej nie będę wypisywał bo wszystko artykuły bardzo fajne, no może jeszcze jeden, W carawaningowej sieci, ze względu na pozytywne recenzje naszego forum i dlatego, że zostało zaopiniowane jako pierwsze :D.

Czekam na kolejny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

-O własnym wysiłku- ( popieram majsterkowanie)

....

 

 

... nie chcę się za bardzo chwalić ale dziękuje.... artykuł o tym tytule udało mi się napisać i miło że się komuś spodobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Prenumeratorzy oraz Czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 22 grudnia 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 1 (45) styczeń-luty 2012.

W sprzedaży detalicznej ukazał się on 23-27 grudnia 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

PROMOCJA!!! Każdy kto wykupi dwuletnią prenumeratę otrzyma w prezencie 2-litrowy płyn do toalet + najnowsze wydanie przewodnika (katalogu) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie 2011"!!!

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

post-3683-0-16832800-1324551322_thumb.jpg

post-3683-0-41319600-1324551332_thumb.jpg

Edytowane przez Prenumerata PC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy Forumowicze,

Początek nowego roku to dobry czas na zmiany i udoskonalenia, chcielibyśmy prosić Was o odpowiedzi na kilkanaście pytań http://www.polskicar...l/questionnaire

Mamy nadzieję, że wasze sugestie pomogą nam tworzyć pismo idealne dla caravaningowców.

Z serdecznymi pozdrowieniami noworocznymi,

Piotr Klauz

Edytowane przez Prenumerata PC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

Początek nowego roku to dobry czas na zmiany i udoskonalenia, chcielibyśmy prosić Was o odpowiedzi na kilkanaście pytań http://www.polskicar...l/questionnaire

Mamy nadzieję, że wasze sugestie pomogą nam tworzyć pismo idealne dla caravaningowców.

Z serdecznymi pozdrowieniami noworocznymi,

Piotr Klauz

 

 

a pozwolę sobie na pytanie: " czy wcześniejsze uwagi jakie można znaleźć nawet w tym wątku weźmiecie pod uwagę czy nie " ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.