Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, kolejna okladka tak sie ma do naszego forum jak swinia do karety.

 

Powodzenia...

 

J.

 

Ciekawe, kiedy marzyciele dostrzega, ze polski karawaning wyglada jakby troche inaczej, no ale nic, przyjemnej lektury ...

Na jesieni beda dyplomy...

 

Szanowny znawco caravaningu,

 

Proponuję utworzenie bloga o nazwie "Caravaningowcy cofajmy się w rozwoju". Jak widać najłatwiej jest krytykować, trudniej zrobić coś samemu!!! Nasze czasopismo tworzone jest dla i przez czytelników, więc jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na artykuł to gorąco zapraszamy do współpracy!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze czasopismo tworzone jest dla i przez czytelników, więc jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na artykuł to gorąco zapraszamy do współpracy!

 

Pozdrawiam

 

Z tym zgadzam się w 100%. Szczegóły niebawem.

Pozdrawiam

 

ps. dzisiaj czwartek, jutro piątek i weekend a niebawem marzec i koniec tej zimy :bukiet: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem na temat naszych rodzimych pism: PC i Carawaning Expert. PC moim zdaniem kierowany jest do węższej grupy odbiorców, którzy mają bardzo grube portfele. Nie ze względu na cenę pisma, ale ze względu na jego zawartość. Dominują rzeczy nowe i drogie. Brakuje w nim tego, z czym zmaga się 80% polskich karawaningowców, którzy kupują i użytkują przyczepy i kampery używane. Pracuję w mediach, mało tego w prasie i uważam, że nie powinniście rezygnować z opisywania rzeczy nowych i drogich, ale znacznie więcej miejsca powinniście poświęcić sprawom, którymi żyje polski świat karawaningowy. Jeżeli nie orientujecie się jakie to sprawy, zapraszam do tego Forum. Tu w tysiącach wypowiedzi jest Polski Karawaning. Tu czerpcie pomysły i piszcie. Nie idźcie w stronę dzianin, dla których wydanie 200 tysięcy na Kampera, to jak dla innych kupno aparatu kompaktowego. Społeczeństwo nie jest tak bogate. Szczególnie brakuje mi porad i patentów, pomysłów i rad, co zrobić w sytuacjach, z którymi się jak przeciętni karawaningowcy spotykamy.

Powodzenia w redagowaniu - Andrzej - terenowiec - kolega z mediów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny znawco caravaningu,

 

Proponuję utworzenie bloga o nazwie "Caravaningowcy cofajmy się w rozwoju". Jak widać najłatwiej jest krytykować, trudniej zrobić coś samemu!!! Nasze czasopismo tworzone jest dla i przez czytelników, więc jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na artykuł to gorąco zapraszamy do współpracy!

 

Pozdrawiam

 

Szanowny znawco polskiego caravaningu,

 

Proponuje utworzenie bloga o nazwie "Jak z g. bicz ukrecic, czyli jak zrobic pismo tak, zeby nic nie kosztowalo i jeszcze na tym zarobic".

Jak widac najlatwiej jest szukac frajerow zeby za darmo pisali, niz ruszyc tylek a moze wczesniej glowe i choc zobaczyc jak nasz karawaning wyglada.

 

Proponuje tez siegnac do histori i zobaczyc, iz kiedys probowalismy proponowac zdjecia na okladki tak, aby choc TROCHE utozsamiac sie z teoretycznie naszym pismem - odzew ZERO.

 

Nie wiem czy pozdrawiam, raczej nie, pismo w takim wydaniu jest mi zupelnie obojetne.

 

Jacek.

 

PS. Aleeee, zazdroszcze pomyslu dwuletniej prenumeraty, ja bym zrobil 10-letnia, a jak kasa wplynie to potem same reklamy z komputera wysylal, bo po co tresc...

 

Chyba boli ta "swinia do karety", no nas tez boli, ze ogladamy sztuczny twor......

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny znawco polskiego caravaningu,

 

 

Proponuje tez siegnac do histori i zobaczyc, iz kiedys probowalismy proponowac zdjecia na okladki tak, aby choc TROCHE utozsamiac sie z teoretycznie naszym pismem - odzew ZERO.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/3110-okladkowe-zdjecia-do-polskiego-caravaningu/page__p__70215__fromsearch__1?do=findComment&comment=70215

a tu reszta dyskusji wydzielona z pierwszego tematu

 

http://forum.karawaning.pl/topic/3111-wyrzucone-posty-dyskusyjne-nt-zdjec-do-pc/page__p__70749__fromsearch__1?do=findComment&comment=70749

Ps. Tak przy okazji pytanie do przedstawiciela PC, co się stało z „Kącikiem Majsterklepki”

 

 

.

Edytowane przez ROBICAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz. Wydaje mi się, że Pan Wydawca - ma możliwość wstrzelić się w gusta potencjalnych czytelników, słuchając ich uwag. Wnioskuję, że w momencie kiedy pojawiłyby się artykuły o przyczepach użytkowanych przez nas (myślę, że średnia wieku przyczepki to około 10 lat), większa część z nas chętnie by pismo do ręki wzięła.

 

Co więcej - w takich przyczepach/kamperach zawsze jest coś do zrobienia, naprawienia, więc wspomniany kącik majsterklepki - z pewnością cieszyłby się powodzeniem.

 

Może rozwiązaniem byłoby podzielenie pisma na dwie części - dla fanów/użytkowników 1. kamperów i 2. przyczep. Dodatkowo (oddzielnie) relacje w wypraw ...

 

I jeszcze jedno. Nie czytałem wcześniej linkowanych wątków. Rozumiem, że zamieszczanie zdjęć forumowiczów zakończyło się na ... forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy Prenumeratorzy oraz czytelnicy,

 

 

Pragnę poinformować, iż dnia 21 marca 2011 roku do wszystkich prenumeratorów został wysłany najnowszy numer Polskiego Caravaningu - 3 (39) kwiecień 2011.

W sprzedaży detalicznej ukaże się on 28-31 marca 2011.

Wszystkie czasopisma zostały zapakowane w papierową kopertę jak podczas poprzednich wysyłek.

 

Z dniem 1 stycznia 2011 cena rocznej prenumeraty wzrasta do 85 zł, zaś dwuletniej do 160 zł. Wzrasta również cena czasopisma w sprzedaży detalicznej do 12,40 zł.

 

Każdy kto wykupi prenumeratę otrzyma w prezencie przewodnik (katalog) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie"!!!

 

 

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii zapraszam do kontaktu.

 

tel. 58/ 777-01-25 wew. 307

prenumerata@polskicaravaning.pl

 

Z życzeniami miłej lektury,

 

Piotr Klauz

post-3683-0-55382700-1301926480_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tylko o promocji na mape pisze, dobre, a ciekawe jak okladka wyglada?

Niedlugo bedzie - kup za dwunastaka reklamy a przyslemy Ci tresc...

 

Znowu fantasmagoria na okladce, czy cos z polskiego realu?

 

J.

 

I pamietajcie dziady - jak zaplacicie za prenumerate, to za darmoche dostaniecie mape kempingow co i tak 95% z nas tam nie pojedzie, no ale nowoczesnie ma byc...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy kto wykupi prenumeratę otrzyma w prezencie przewodnik (katalog) "Miasteczka wakacyjne i kempingi w Europie"!!!

 

 

 

Tylko czemu w tej cenie jest taki bubel jak katalog " miasteczka i wakacyjne i kempingi " z ubiegłego roku ( vide zdjęcie miniatury ) ? :niewiem: wg mnie to jak ma być gratis jakiś prezent to powinien być on aktualny, bieżący by potencjalny klient był zadowolony i miał pożytek z tego " dodatku " :niewiem: pewnie znowu się mylę .... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto okładka numeru 3 (39) 2011

 

Tylko czemu w tej cenie jest taki bubel jak katalog " miasteczka i wakacyjne i kempingi " z ubiegłego roku ( vide zdjęcie miniatury ) ? :niewiem: wg mnie to jak ma być gratis jakiś prezent to powinien być on aktualny, bieżący by potencjalny klient był zadowolony i miał pożytek z tego " dodatku " :niewiem: pewnie znowu się mylę .... :ph34r:

 

 

 

Katalog jest w tym momencie najnowszym dostępnym wydaniem w języku polskim i ma ważność 2 lata (wydany był na przełomie lato-jesień 2010). Za treść i zawarte w nim dane odpowiada dystrybutor - PUBLITOUR S.p.A. - Roma!!!

 

Pozdrawiam.

post-3683-0-30331000-1302000299_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś z Panią Redaktor Prowadzącą - Joanną Gracek nt tematyki PC, mówiąc także o uwagach z Forum, że mało jest w PC tematyki przyczep, a dużo kamperów. Była prośba, by ktoś z "przyczepkowców" opisał swoją przyczepę (ja moją Adrie miałem rok, a Knausem jeszcze nigdzie dalej nie byłem, więc nie mam doświadczenia). Ten apel bez odzewu. W PC ma się ukazać relacja z mojej podróży kamperem po Skandynawii i przyczepą po zamkach czeskich. Może zamiast zarzucać PC, że nie ma "naszej" tematyki Koledzy coś napiszą o swoich doświadczeniach z podróży z przyczepą lub opiszą swoją przyczepę, z którą jeżdżą naście lat...

Podaję namiar do Pani Joanny:

Joanna Gracek

joanna.gracek@polskicaravaning.pl

tel. 58 777 01 25 w.313

tel. kom. 691 222 514

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tylko o promocji na mape pisze, dobre, a ciekawe jak okladka wyglada?

Niedlugo bedzie - kup za dwunastaka reklamy a przyslemy Ci tresc...

 

Znowu fantasmagoria na okladce, czy cos z polskiego realu?

 

J.

 

I pamietajcie dziady - jak zaplacicie za prenumerate, to za darmoche dostaniecie mape kempingow co i tak 95% z nas tam nie pojedzie, no ale nowoczesnie ma byc...

 

 

 

Oto kolejna idiotyczna wypowiedź użytkownika "jacek l", który jak widać nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Agresywne i bezsensowne posty sugerują brak szacunku dla osób, które próbują wspierać oraz propagować karawaning w Polsce. Nikt nie zmusza "awanturnika" do kupowania i czytania naszego czasopisma, więc polecam obrać inny obiekt swoich ataków.

 

W katalogu opisane są również kempingi znajdujące się w Polsce, więc każdy może z niego skorzystać!!!

 

 

Z poważaniem,

 

Piotr Klauz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.