Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem na myśli extra przepustkę na wyjście z przyczepy na dalsze biesiadowanie do ... rana (!?)
A to tak może być, ale moja raczej będzie biesiadować z nami do końca. Z reguły to ja wcześniej kończę :piwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

finger

Panom proponuję pieczątkę przybijać na środkowej części brzucha . Podczas pojenia brzuszka napojem brzuszek będzie się powiększał co pięknie uwydatni nam zlotową pieczątkę .

Pan , który osiągnie największy rozmiar pieczątki powinien być w jakiś sposób nagrodzony

Z pewnością wygra jeden z dwóch naszych Rysiów ponieważ do walki o WIELKĄ PIECZĘĆ są odpowiednio predysponowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy zaprezentować się jako szeryf zloty, ale po konsultacjach z kolegami - zachęcili mnie do tego.

Tak będzie wyglądał szeryf zlotu :piwko:, nie przeczę, że chce miedzy innym się pochwalić , ale przede wszystkim zachęcić innych by przygotowali jakieś dziwne, śmieszne stroje dla lepszej zabawy z tego co wiem nie tylko ja będę miał odmienny strój niż codzienny - kempingowy.

mamy trochę czasu do zlotu i można coś pomyśleć nad strojami.

 

Do pełnego kompletu brakuje mi jeszcze: narożniki przy koszuli, ostróg do butów kowbojek i nie wiem co jeszcze .

post-114332-imported-09840058-9bc5-495d-9e41-d881855b1d9a_thumb.jpg

post-114332-imported-e6c20ef8-473d-4cdf-ab8e-2536c768e221_thumb.jpg

post-114332-imported-385ef83f-2882-43fd-9293-9b8357b3c5de_thumb.jpg

post-114332-imported-d1bd0083-7604-4b53-9de7-eff739136f57_thumb.jpg

post-114332-imported-a9f298f2-2277-420a-bbe6-ecc16d2441de_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku , ja myślałem, że Ty rybki i takie tam spokojne klimaty ale kurde widzę żeś "Łowca nagród".

Strój masz super, żadna wiocha, wszystko wygląda prawdziwie, no i to spojrzenie Clinta Eastwooda, że o colcie nie wspomnę :piwko:

Cieszę się, że się przy okazji dobrze bawisz :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamkwiatek, Zaopatrywałem się w specjalistycznych sklepach, więc są to oryginały lub repliki i np colt to replika http://www.aleprezent.com.pl/go/_info/?id=409&partner_id=59595959&code=b8fe21dc89887ca2cfeee1f5b320c4ab&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-12&utm_content=409

Nie musimy wydawać, aż tak dużej kasy jak ja by coś odmiennego, zabawnego zaprezentować na zlocie.

Adam, a może Ty też przybędziesz do Sławy jako "Apacz" konkurencja mi by się przydała :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, jejku suuuuuuuuuuuuuper Tomek realizuj piękne stroje, już Was widzę w tym. Jak już będziecie mieć zaprezentuj na forum .

Zachęci innych , pomysł rewelacja :piwko::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.