Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

100pa, niestety nie będzie diabelskiego młyna, karuzeli też nie ( choć kto wie, może się uda) . Jest za to możliwość ustawienia dmuchanej zjeżdżalni i można to załatwić dzieci będą miały frajdę i może Rysiaczek teez :bukiet::bzik:

 

 

Rysiaczku ile tego pstrąga by było potrzeba? Są jakieś stawy hodowlane tej rybki w odległości 20 km, gadałem jest możliwość dowiezie do Sławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muszę te pstrągi uzgodnić z Okarynkiem ! Wiem że moze Radwanek już coś gotowych dowiezie . Jest jeszcze deko czasu . Wrócimy do tematu. Ja tam żadnym chrzestnym być nie chcę . Wiem jak to jest ! JAK NAPITKÓW BRAKNIE TO WSZYSCY DO CRZESTNEGO !!!! A ja skąd mam brać ! :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc , nie chcąc ponton zabrać muszę . :jump: Ciekawe czy Wam dziewczyny pozwolą mnie spławić ! A kto im niebieskie drinki bedzie robił z wisienką / o parasolkach nie wspomnę / No ! Pytam ? kto ! Ładnie to się z przyjaciela podśmiewać :hehe: Teraz się wydało kogo mam nie dopuszczać do mojej piwniczki w Niewiadce ! A zapasy na Zlot wyszukane , ciekawe i wyborne ! :jump:

 

PS. Dziewczęta ! W Sławie będą w drinkach wisienki czerwone i zielone ! :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapasy na Zlot wyszukane , ciekawe i wyborne ! :jump:

 

PS. Dziewczęta ! W Sławie będą w drinkach wisienki czerwone i zielone ! :biwak:

 

 

i białe myszki i zasmażka a co?

 

i dopuść mnie Panie do tych białych wisienek[ tfu czerwonych] toć ja się zobowiązałem Ciebie w lektyce nosić. :jump::jump::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek

Ładnie to się z przyjaciela podśmiewać Teraz się wydało kogo mam nie dopuszczać do mojej piwniczki w Niewiadce ! A zapasy na Zlot wyszukane , ciekawe i wyborne !

Zauważasz drogi Rysiaczku, że ja się wcale z Ciebie nie podśmiewam i na dodatek bronię przed impertynencjami co bardziej agresywnych karawaningowców. Miło mi będzie parkować koło Ciebie i starym zwyczajem strzec owych nieocenionych zapasów (chyba za dużo wazeliny wycisnąłem w ten post).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lizusy :jump: a ja chyba usunę ten post o tych drinkach dla pań by czasami Nina nie przeczytała, bo też będzie chciała za stróża u Rysiaczka i pilnować owych parasolek :biwak:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninka zna moje drinki , Dolores i Lusia chyba też i na pewno się upomną , tak jak wiele innych dziewcząt. Po dwóch ,,parasolkach ,,mozesz sobie odpuścić Ninkę jako zastępcę szeryfa .

Zbysiu Lepciek jest pewniak . Zostawiłem u niego kiedyś na Zlocie skrzynkę butelkowego i nie ruszył nic beze mnie , chociaz miał przyzwolenie ! :ok: Musiałem tak zrobić gdyż moja Basia przed 17.00 alkoholu nie uznaje . Na zlotach wpadasz w inny wymiar czasowy . Śniadanie jem na kolację i dla mnie 17 to 9 rano. Albo taki tekst ,, jeszcze zebów nie umyłes a juz puche otwierasz , co ludzie pomyślą ,,? a nie lepiej jest umyć zęby po piwie !? :hmm: A Wam to juz chyba dokładnie lata kiedy ja robie toaletę ? przed :jump: czy po :ok: !? :ok:

Bogusiu , Jasieńka lubi aby parasolek miał więcej Campari a mniej dżinu i co by było bardziej wstrząśnięte !

Do lektyków sie nie pcham gdyż bardzo lubię swoje nózki i bardzo lubie sobie tymi nózkami poprzebierać ! Kombunuję także sprawić sobie Zlotowe butki do mojego ubranka ! Nózki mam zgrabne to i bucik musi być marzenie ! :ok:

Niedługo bedę musiał polecieć na kilka dni do Francji , może cos tam wybiorę. Katalogi z Nowego Yorku i Londynu sa bardzo obcesowe . Prędzej w Moskwie można cos wybrać !

Stopka ! Ty się za żadne kobitki nie przebieraj ! Klucz od piwniczki jest pod pejczykiem a drzwiczki do piwniczki / ale mi sie rymło /w szafie pod ręcznikami / Nikomu o tym nie mów ! ! W trzeciej skrzyneczce jest 18 letni whiskacz . Tego nie ruszaj poczekamy aż szeryf skruszeje ! :biwak::ok::ok:

Bogusia musimy do paki przyjąc ! A jak będzie padać to kto nam bananowy namiocik skleci .

Myśle że na tym Zlocie powstanie wiele nowych przyjażni ! Szanowny nowy Forumowiczu ! To wszystko prawda , żadne bajanie ! :ok::jump::hehe::jump:

 

PS. Słyszałem że gdzies można kupic żółte kandyzowane czereśnie ! Trzeba to sprawdzić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.