Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak bym chciał zostać generałem i nosić specjalną czapkę

 

Zbyszku , już na zawsze będziesz nosił czapkę żaby , inna Tobie nie pasuje :piwko: , i proszę dla mnie "moją" milicyjną przywieźć do Sławy.

 

a na wszelki wypadek to może kask milicyjny by się Tobie Piotrze przydał? :piwko::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko atrament w pieczątce na rękę powinien świecić w UV dla niepoznaki że się było na imprezie. A naszego "policemaystra" Piotrusia 100pkę wyposażyć w odpowiednią lampkę. :piwko:

 

Arku wielkie :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę dla mnie "moją" milicyjną przywieźć do Sławy.

 

tez takowa posiadam to jak nie zapomne to przywize :piwko:

 

miałem kask ORMO ale nie pamietam co znim zrobiłem :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to jest hełm i pałka a ja miałem kask :piwko: . Zreszta pałke tez ale szturmowa :piwko: Niestety ktos sobie sprywatyzował :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieczątka na rękę jako wejściówka

Tak sobie myślę , że to będzie za proste . Ktoś niepowołany na prędce zerżnie naszą pieczątkę i wkręci się na imprezę .

Moim zdaniem w przypadku Pań trzeba pieczątkę odbijać na ... udzie . Powiem tylko tyle . Będzie to wewnętrzna strona uda i nie będą to okolice bliskie kolana . :ok: Wgląd do nabitej pieczątki będą miały osoby wyznaczone . Może to być Policjant , może szeryf , ... mooooże ja . :piwko::ok:

Panom proponuję pieczątkę przybijać na środkowej części brzucha . Podczas pojenia brzuszka napojem :piwko: brzuszek będzie się powiększał co pięknie uwydatni nam zlotową pieczątkę .

Pan , który osiągnie największy rozmiar pieczątki powinien być w jakiś sposób nagrodzony . Nie może to być lot balonem albo rejs łódką . Tonaż lub litraż na to nie pozwoli . Może nagrodą będzie np. karnet typu darmowe minuty od żony podczas nocnej biesiady . :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.