Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku, koniecznie z taką peruką i wąsamiiiii :piwko: :piwko: :ok: :ok: :ok:

 

peruka będzie zbędna bo zaczynam zapuszczać włosy żeby właśnie taki efekt uzyskać :ok: i od początku marca wąsa golił nie będę :ok:

Mam w związku z tym pytanie - czy Kasieńka stanie się blondynką?? :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak jest - można się przebrać za worek Bigbag :piwko:

worek to mam taki z "lerła merlę" znaczy na gruz... najlepiej wypożyczę strój biskupa - na pewno się zmieszczę....tylko gdzie dzwonić - do kurii ???? :piwko::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrek101, czy Ty, aż tak święty jesteś ??:bzik: fajnie byś wyglądał w tym stroju i z kuflem :bzik::bukiet: , zaznaczam nawet jak tak się ubierzesz do spowiedzi do Ciebie nie przyjdę :piwko:, no chyba, że pod sutanną bedziesz miał coś na rozgrzeszenie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedruś ! Takich predysponowanych na biskupów czy kardynałów byłoby więcej . Okazałość preferuje kilku karawaningowców . Ty , Ja ,Radwan , Greg , Miruś mąż Iwonki , Adaś H. z Krakowa a i na dobrą sprawę Yabulonek tez by sie załapał w takiej wersji mini ! :bzik:

 

Kilku wielebnych i banda moherowych zrytych beretów to już byłby prowokacja !

To juz lepiej te workowe mnisie szaty . Wyobrazasz sobie !? . W worach też wszyscy puszysci wystąpić nie mogą , bo posądzą nas o zakładanie nowego zakonu . / Na dzień dziesiejszy zryte berety wystarczą /

 

Ciekawy jestem Waszych propozycji ! Piszcie !

Sam nie za co mam sie osobiscie przebrać ! Może za klauna karawaningowego ! Ale czy wtedy musze sie przebierać !? :bzik::bukiet::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu !!!

Radwan z tego co się dowiedziałem przebiera się (to wielka tajemnica) za ..... Radwna , jak mówi o mnie "jak nie będziesz pił to i tak ciebie nikt nie pozna" , czyli muszę się przebrać ( nie będę latał z sama pałeczką), Kitek coś kombinuje ale nie chce zdradzić , podobno ma to być ktoś znany , europejczyk może w okularach :bzik: , Rysiu a Ty za biskupa nieeeeeeeee ,Tobie pasuje postać księżulka z Robin hooda , był rubaszny ,lubił dobrze pojeść , cały Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu !!!

Radwan z tego co się dowiedziałem przebiera się (to wielka tajemnica) za ..... Radwna

 

Radwan - Radwan (herb szlachecki) - W polu czerwonym chorągiew złota kościelna, o trzech polach, z frędzlami u dołu z zaćwieczonym na wierzchu takimż krzyżem kawalerskim. W klejnocie trzy pióra strusie.

źródło Wikipedia.

 

 

najbardziej mi się spodobało ostatnie zdanie "W klejnocie trzy pióra strusie"

Piotruś widzisz to już :bukiet::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.