Jump to content

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot

Rysiaczek
 Share

Recommended Posts

Mając upoważnienie od Wirka na załozenie tego tematu rozpoczynam wątek ! Poważne imprezy sportowe , wycieczki , rajdy , itp to temat wyżej . W tym temacie poruszamy sprawy kulturalno oświatowe na najwyzszym poziomie . Wiadomo o konkursie na najładniej ośietloną załogę w godzinach nocnych . Wspaniała nagroda juz czeka . Zblizają sie Święta , jest okazja do zakupu dodatkowych lampeczek , sznurów itp . Nasz Zlot ma wyglądaż jak Las Vegas .

Drugi temat to na najbardziej zwydziawiany,,zryty beret ,,. Nagroda ! Butla przedniej nalewki a,la Rysiaczek

! / Polskie owoce , Polski spirytus /

Obok prowadzonej budowy w Poznaniu znajduje sie sklep z ze śmiesznymi czapkami ubraniami , cos w stylu balu sylwestrowego . Babka ma niezły utarg ze mnie . Cudeńka po prostu .

EDI ! jAK MNIE SŁYSZYSZ ??????????????????? Mam dla Ciebie butki abys z gitara nie brykał na bosaka !

• Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Wirek

94

• Rysiaczek

71

• finger

47

• ptaku

32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rysiaczek zapomniał , że tu też sprawy kulinarne można poruszać , czyli co do gara wrzucić i obok niego , grupa południowa ma już opanowane przepisy kulinarne - zlotowe , ale może nowe się zrodzą :bukiet:

Obok prowadzonej budowy w Poznaniu znajduje sie sklep z ze śmiesznymi czapkami ubraniami , cos w stylu balu sylwestrowego .

Właśnie Rysiaczku , tak jak rozmawialiśmy , może zróbmy zlot , na którym obowiązkowym będzie właśnie taki karnawałowy , wariacki , dziwny czy śmieszny strój? Powiedzmy na pierwsze wspólne ognisko przychodzimy poprzebierani ? Co wy na to? Możemy rozeg :bukiet: rać turniej siatkówki , np. meczyk Krakusy kontra Wielkopolanie i spółka.

myslalem ze chcesz grac w siatke w tych strojach :bukiet:)))))))

a co do gar kuchni to ja wnioskuje za kociolkiem pelnym pysznosci...czyli kapustka plus kielbaska i inne warzywka...to w Brennej sie swietnie sprawdzilo! :)))

Co wy na to? meczyk Krakusy kontra Wielkopolanie i spółka.

Małe sprostowanie Południowcy kontra Wielkopolanie i spółka!!! Pozdrawiam :bukiet:

I obowiązkowo bieg na nartach tak jak w Ojcowie było super nieważne wyniki ważna świetna zabawa :bukiet:

myslalem ze chcesz grac w siatke w tych strojach :))))))))

a co do gar kuchni to ja wnioskuje za kociolkiem pelnym pysznosci...czyli kapustka plus kielbaska i inne warzywka...to w Brennej sie swietnie sprawdzilo! :jesc:))

Michał mamy doskonały przepis na gulasz ogniskowy, pychota. W Ojcowie był testowany POLECAM :bukiet:

I obowiązkowo bieg na nartach tak jak w Ojcowie było super nieważne wyniki ważna świetna zabawa :bukiet:

Dani litości w maju narty - żartuje. Zryte berety potrafią jeździć na ratach nawet po asfalcie, tak trzymać :):jesc:

a chetnie poprobuje :)

Michał wpadnij do mnie mam jeszcze zamrożone 5 litrów :bukiet:

hheheheh Dareczku....zebym mial tylko blizej :bukiet: to jestem za chwile :)

hheheheh Dareczku....zebym mial tylko blizej :bukiet: to jestem za chwile :)

Michał czy Ty żartujesz Darek nie mieszka w Nowy Jorku. hahaha

Michał ale przecież ty jesteś południowcem więc do Darka masz rzut beretem :bukiet:

Share

• Create New...