Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dwa takie grille i w Sławie przygasać będzie światło . :):):hehe:

Przyznam jednak , że przydatne to urządzonko , szczególnie te małe pojemniki do smażenia sera . Mmmm ... , pychota . Ja cudak grillowy Wam to mówię . :pupa::mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

łoj tam, łoj tam na osiem placuszków :mikolaj: nim te ostatnie się usmażą to te pierwsze wystygną.

Rysiaczku nie pisz o takim żarełku bo już miejsca zabraknie w całej Sławie nie tylko na kampingu. :)

Twoje dzieło piękne tylko jak wyłączą prąd to Stopek będzie chodził głodny. Piotr, Ty się nie martw, ja będą miał podobne cudeńko tylko na gaz lub ognisko to sobie podjemy.Moje będzie po Nowym Roku to wstawię na pośmiewisko przed frontem forumowiczów. :hehe::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego grilla kupiłem z mysla o Fingerku . Niech smaży te Swoje serki / Nie mylic z Naszym Serkiem Forumowym / :) On lubi takie wyborne wynalazki ! Ja tam wolę swoje duże grillowe bydlę gdzie za jednym podejsciem wrzucam 3 kilo karkówy do gulaszu . Wracając do placków . Na ten placuszek z boczkiem po polaniu czosnkową śmietanką , proponuje łyżeczkę cebulki na kolor złocisty przysmażonej ! Cebulka doda kwintesencji smakowo - zapachowej ! :):mikolaj::hehe::pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rysiaczku !!! Mam Ci ja dwie sztuki ale i na Twojej chętnie i z pokorą pogrilluję . :hehe:

W takim razie będą i placuszki i serek (nieforumowy) i diabli wiedzą co jeszcze . Toć smakoszy nam na forum dostatek .

Takiego większego grilla też mam i trochę karczku też tam wejdzie . W połączeniu z kociołkami , brytfankami , różnymi gazówkami wyżywimy półk wojska . Byleby nam produkty donosili , no i coś do "zwilżenia" ust . :pupa::):ok:

Toć temperatury przy naszych sprzętach są przeogromne :mikolaj:

 


Grille do cudowania :))

post-113321-imported-9b352e95-dbf4-4b76-a150-95ebeef10f25_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedze i czytam , o tym co w tej Sławie ma się odbywać , wycieczka rowerowa, wycieczka do Wolsztyna. pływanie pod żaglami , konkursy , wędkowanie , może jeszcze przelot balonem ( jest taka możliwość) , można też zwiedzić muzeum rolnictwa , tylko czy wystarczy nam czasu , ochoty i sił , na spotkanie , pogadanie, pogrilowanie ? czasu mamy tam mało a program jak na 2 tygodniowy spot. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, Piotruś nie wszyscy we wszystkim będą uczestniczyć , jedni będą grillować i po za kemping się nie ruszać , w tym czasie inni będą rowerkami jechać , drudzy w tym czasie pod żaglami. Każdy ma inne zainteresowania i będzie robił co mu się podoba, a wieczorem i tak wszyscy powrócą na kemping.

Każdego co innego interesuje i ma wybór, nie wszyscy chcą tylko przy grillowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że plan zajęć jest napięty :hehe: ale nikt nikogo do niczego zmuszał nie będzie :ok: ja np to zalicze tylko wycieczke rowerową a pozatym reszte atrakcji odpuszczam i będe leniuchował pił :bzik: z przyjaciółmi integrował się itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ! Nie napisałeś nic o meczu ! Co z meczem !?? :ok: Od Zlotu w Sandomierzu kostium leży w przyczepce . Czerwone sportowe spodenki , walonki itp. Michałek / Szary1 / piłkę też wozi ze sobą ! Piękny gwizdek sędziowski podarowałem Zbysiowi Lepciakowi co by wystapił jako arbiter ! :bzik::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek ! Zorientuj sie czy w poblizu sa jakies stawy z hodowlą pstrąga ! Będzie potrzebne 15 sztuk dziennie ! Tyle wydoli wędzarka Okarynka ! :hehe::bzik:

 

Pozostaje jeszcze sprawa projektu oraz zamówienia naklejek zlotowych i pieczątki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.