Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie- ostro dajecie ale moj rocznik nie ze wszystki na tym blogu daje sobie radę a ja po prostu chciałem się zapytac? No ale czytając dowiedziałem się więcej na temat zlotu i jak mnie nie zniechęcicie to proszę zapisac MAREK+ TOMEK+MARIOLA. Pqzdrawiamy organizatorów-czołem!! :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- ostro dajecie ale moj rocznik nie ze wszystki na tym blogu daje sobie radę a ja po prostu chciałem się zapytac? No ale czytając dowiedziałem się więcej na temat zlotu i jak mnie nie zniechęcicie to proszę zapisac MAREK+ TOMEK+MARIOLA. Pqzdrawiamy organizatorów-czołem!! :jump:

Przyjacielu zapis nie jest obowiązkowy 1.Twoja decyzja 2.dyszel na hak 3.załoga zabrać i dużo optymizmu , zlot zaliczony :jump: .

Pozdrawiamy i czekamy :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proszę zapisac MAREK+ TOMEK+MARIOLA. Pqzdrawiamy organizatorów-czołem!! :biwak:

 

Dopisz się do listy w tym temacie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5663&postdays=0&postorder=asc&start=180

 

wiem, iż tematów na temat zlotu jest sporo i można się w tym pogubić.

W tym temacie w pierwszym poście i późniejszych dowiesz się coś więcej o zlocie miejscu, terminie, imprezach itp.

Zniechęcać na pewnie nie będziemy w wręcz przeciwnie - zachęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornak, Witaj ! Widzę zmiany w Twoim profilu . Jesteś już mniej anonimowy . To dobrze bo z tym jest trochę problemów . No ale nie ma teraz tego co roztrząsać . Wszystkiego się pomalutku dowiesz .

Tymczasem zapisuj się . Żałować nie będziesz .

Pozdrawiam i do napisania . :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni dni jest mniej mnie o 3 kg :serce: czyli schudłem z czego się ciesze :pub: o by tak dalej , ale muszę uważać by coś zostało ze mnie na Sławę i ten pas kowbojski nie przelatywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ty schudłeś ? Zobaczył byś Rysiaczka , ten to schudł .Wygląda teraz jak wychudła szkapa , żeberka można policzyć , słania się biedaczysko na swoich zgrabnych nóżkach , żal patrzeć .

 

no to widać jak go karmicie na tych Waszych spotkaniach, biedaczysko. :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.