Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Połozyliście mnie zupełnie na łopatki ! :ok: A ja mam tylko czerwony zryty beret i to nawet nie ja , bo go ma Nasza Czacha . Wiewióry mi doniosły że mamy już także full parę czerwonoskórych Apaczów . Winetou i Noszoszi ze szczepu Maskalero . :ok:

Muszę tez coś mieć z epoki . Narazie nie wiem z której !

 

Wirek ! Masz u mnie Łyskacza ! Przecie to , westman nie bedzie pijał zwykłej berbeluchy . Tylko mi indjan nie rozpijaj , słabe głowy mają . Chociaż ten o którym piszę to łeb ma twardy i wychlać może !

 

Mam informację że właśnie dotarła do domu przesyłka z Hiszpanii . Piękna flasza z zieloniutkim trunkiem . Niektórzy wiedzą co to za wynalazek ! :piwko: Oczywiście zachowam ją do Zlotu ! :ok::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bizonem to bym uważał . Widziałeś na fotkach ile szeryf Wirek ma patronów w pasie , a o colcie nie wspomnę . Jest takie powiedzonko ,,Szeryf lubi świeże mięso ,,

O jasną skroń Swojej damy sie nie martw . Farb do ciała zakupiłem Ci ja w Poznaniu dostatek . A buraczki tez dobrze kolorek nadaja . Halinka bedzie rumiana jak górolka po nocy poślubnej !

 

Ludzie ! Co ja robie ! Dwie ekspertyzy dzsiaj wyskrobać musze a zajmuje sie Zlotem ! To przez Wirka ! :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czas zlotu zakopiesz topór wojenny

już starożytni Grecy przestrzegali zasady "w takcie igrzysk żadnych wojen "

i cały świat tą regułę przestrzega .Obecnie jest ziemia zmarznięta i topór wojenny nie może być wykopany do połowy maja ,a w maju zobaczymy :piwko::piwko::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja robie ! Dwie ekspertyzy dzsiaj wyskrobać musze a zajmuje sie Zlotem !
Po prostu wiesz co jest ważniejsze, w myśl przysłowia "najpierw obowiązek, a później przyjemność" :piwko::piwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Co ja robie ! Dwie ekspertyzy dzsiaj wyskrobać musze a zajmuje sie Zlotem ! To przez Wirka ! :piwko:

 

 

Nic się nie stało tu już jest to odpowiednia nazwa "zakręcony beret" :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, koniecznie z taką peruką i wąsamiiiii :piwko: :piwko: :ok: :ok: :ok:

 

peruka będzie zbędna bo zaczynam zapuszczać włosy żeby właśnie taki efekt uzyskać :ok: i od początku marca wąsa golił nie będę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.