Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bogusiu , Jasieńka lubi aby parasolek miał więcej Campari a mniej dżinu i co by było bardziej wstrząśnięte. odpowiadam Rysiowi;

 

 

toć ja zawsze Jasieńkę wstrząsam przed użyciem a swoją drogę to Ty jesteś pamiętliwy, wiesz ile, komu i z czym i czy parasolka z campari czy tylko pod parasolką. :biwak:

 

 

 

:jump::jump::jump::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nózki mam zgrabne

 

Potwierdzam , są przecudowne i nie tylko one , ciii już milczę , nie bedę zdradazał wszystkich szczegółów ( aha te nasze kąpielki bieszczadzkie )

 

Nikomu o tym nie mów !

 

Już milczę jak grób , tylko mnie z tym interesem na długo nie zostawiaj bo nie wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę te pstrągi uzgodnić z Okarynkiem ! Wiem że moze Radwanek już coś gotowych dowiezie . Jest jeszcze deko czasu . Wrócimy do tematu. Ja tam żadnym chrzestnym być nie chcę . Wiem jak to jest ! JAK NAPITKÓW BRAKNIE TO WSZYSCY DO CRZESTNEGO !!!! A ja skąd mam brać ! :jump:

Rysiaczku moim zdaniem ok 20 sztuk powinno być ok :jump::ok: pomyślimy na miejscu :hehe::jump::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaryn, nie na miejscu muszę szybciej da znać, by samemu nie jechać te 20 km - dowiozą nam.

Wirku może tak, wstępnie 30 szt ,napewno nasz Przyjaciel Fingerek zechce zaserwować pstrąga z grila,moja działka wędzone. :jump::biwak::jump: ciepły pstrąg zimny browar :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz Przyjaciel Fingerek zechce zaserwować pstrąga z grila

Okarynku , dzięki za zaufanie . Moja specjalizacja to "blondynki" ale z rybką też możemy spróbować pod Twoim i Rysiaczka nadzorem .

Fingerku Przyjacielu ja z blądynek to najbardziej (kaszanka) w kiszce naturalnej,(jelito grube)z pieca dawnych czasów.opalanych drzewem :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście wiedzieli co ja teraz robię .

Bawię się w wyparzanie brytfanki i za chwilę robię zalewę . Mięcho już pokrojone .

W niedzielę ogień :jump: .

To wszystko na próbę przed generalką . :biwak:

Jak wszystko wypali to zdam relację a jak nie to okopię się w śniegu i poczekam na wiosnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślę o rozmiarach tej imprezy . :biwak: Nie wiem jak to wszystko ogarniemy kulinarnie. Wychodzi na to , że jak odpalę grilla w pierwszy dzień to wygaszać go będę 3 godziny przed wyjazdem .

A gdzie rowerki , parowozy , ognisko ???

Nie to , żebym się wykręcał ale liczę na jakieś wsparcie ze strony przyjezdnych . Potrzeba będzie przecież więcej tego sprzętu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.