Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie potrzebne 15 sztuk dziennie ! Tyle wydoli wędzarka Okarynka !

Pozostaje nam jeszcze "nocne czuwanie" :bzik: , więc razem 30 szt./dobę . :hehe::ok::hehe:

Rysiaczku . W sprawie pieczątki daj mi troszkę czasu . Dam Ci odpowiedź za jakiś moment (dziś niedziela) . OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozostaje jeszcze sprawa projektu oraz zamówienia naklejek zlotowych i pieczątki !

 

i o tym już wstępnie rozmawiałem z nasza PlastElinką i jak będzie miała chwilę czasu pomyśli nad projektem :hehe:

 

Uhm z tego co wiem, to w pobliżu nie ma stawów hodowlanych, jest za to gospodarstwo rybackie i tam pewnie rybka jest do kupienia, ale czy pstrąg nie wiem - rozeznam temat i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek ! Zorientuj sie czy w poblizu sa jakies stawy z hodowlą pstrąga ! Będzie potrzebne 15 sztuk dziennie ! Tyle wydoli wędzarka Okarynka ! :-]:jesc:

 

Wędzona ryba jest super każdego gatunku najepszy (drapieżnik) pstrąg,sandacz,okoń :ok::hehe: Fingierku czuwanie bardzo wskazane. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze sprawa projektu oraz zamówienia naklejek zlotowych i pieczątki !

Chciałem wszystkim zainteresowanym zakomunikować , że pieczątka jest już zamówiona . Jutro ją odbieram . Będzie leżeć i czekać do zlotu w centralnym miejscu na półeczce "zlotowej" jak relikwia .

Oczywiście zamieszczę fotkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę w hotelu i rozmyślam ! Może faktycznie te nasze pasowania ZMODERNIZOWAĆ !!! Pasować ,,pierwszaków ,, , po trzech , pieciu i dopiero po 10 zlotach . Nie byłoby masówki a cały ceremoniał odbywałby się z więkrzym namaszczeniem . Oczywiście że zasłużony po ,,10,, byłby traktowany w inny specyficzny sposób a zasiadający pierwszy raz w inny . Jak to mówi Edzik ,, dawać następnego ,, Moja propozycja :

za pierwszy Zlot - Zlotowiec

za uczestnictwo w trzech - Starszy Zlotowiec

za trzy Zloty - ..................????

za pięć .............................????

za dziesięć Komandor lub Weteran .

Podajcie propozycje ! I czy pomysł Wam sie podoba ?

Myślę także , że jeżeli grupa z Naszego Forum organizuje Zlot Regionalny to powinien być akceptowany za uczestnictwo . Nie moze być to spotkanie bez powiadomienia na Forum a i ilość załóg tez jest ważna ! Nie wiem ile ? Sami powiedzcie ? Jak juz pisałem , do tej pory mozna doliczyc sobie : Nasze Zloty , Majówki w Sławie i Zloty Niewiadek .

 

Wszystko to co napisałem powyżej ! Nie ma nic wspólnego z regulaminem Forum

/ wspominał juz o tym Tomii / jest to tylko forma zabawy dla chcących w tym uczestniczyc ! :piwko::piwko:

 

PS. Nie mylić tego wszystkiego ze ZRYTYMI BERETAMI ! To całkiem inna bardzo zorganizowana forma rozrywki ! Zaczynamy w Sławie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylić tego wszystkiego ze ZRYTYMI BERETAMI ! To całkiem inna bardzo zorganizowana forma rozrywki ! Zaczynamy w Sławie !!!!

Rysiaczku,przecież Zryte Berety zaczeły już funkcjonować w październiku w Ustrzykach :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku,przecież Zryte Berety zaczeły już funkcjonować w październiku w Ustrzykach
No właśnie. ZRYTE BERETY to jest już w tej chwili poważna organizacja, a nie jakieś tam zaczynamy w Sławie. W Sławie to Berety dopiero pokażą co potrafią :piwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ! Wiem ! Adasiu i Rysiu ! Ale trzeba to ukonstytuować ! Musimy nadać poważną formę poważnemu przedsięwzięciu :piwko::ok: /jakie to proste a jak trudne do napisania / :piwko:

Nie wysypiam się w Krakowie i to chyba to tak na mnie działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Może faktycznie te nasze pasowania ZMODERNIZOWAĆ ...

 

jak dla mnie to pasowanie powinno odbywać się tylko i wyłącznie na zlotach forumowych tzn wiosennym i jesiennym :piwko: Moim zdaniem te dwa rocznie starczą bo w roku można by tak skoczyć w hierarchii że nam stopni zabraknie :piwko: których i tak jest za mało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zostawił tak jak było. Nie ma co psuć jak jest dobrze. W końcu to tylko zabawa, no chyba, że ktoś ma ambicje zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia, to możemy mu awansem nadać tytuł/stopień generała i niech się cieszy, a ja chcę popróbować pyszności które są serwowane w czasie pasowań :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.