Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nagród dla dzieci to przychylam się do poprzedników aby wszystkie dzieci albo dostały jednakową, albo wcale. Tak wiec propozycja pluszak dla każdego dziecka jest ok, coby innym nie było przykro.

Pozdrawiam

Artly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki Tomii za właściwą decyzję :banned:

jednocześnie proszę uczestników zlotu o zachowywanie zasad bezpieczeństwa podczas zlotu, zarówno względem przechowywania broni jak i używania ognia, gazu, itp.

 

w ewentualną organizację mogę się włączyć, ale jak będę wiedział kto będzie na I części zlotu :banned: zresztą dopiero wtedy można planować, bo inaczej to sobie a muzom :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affa, jestem z Toba :banned:

Czy Ty Marcin aby nie obrazasz co niektorych?

Niechaj mnie admin zbanuje na wiecznosc jezeli tak bylo, prosze :banned:

I nie zapomnij zapalic swiatel oraz powiesic zoltego z tylu.

I oto mamy inteligentna odpowiedz czlowieka, ktory ma 44 lata....smiechu warte i zalosne.

 

Zawodow strzeleckich na terenie osrodka nie bedzie :biwak: .

O i to mi sie podoba, odrazu widac kto jest organizatorem :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę medali omawiałem już z Baja02 więc podejme sie wykonania. Tylko odpowiednio wcześniej dajcie znać ile ich trzeba. Pewnie po wykonaniu planu zlotu będzie wiadomo. Więc czekam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnij zapalić świateł oraz powiesić żółtego z tyłu.

I oto mamy inteligentną odpowiedź człowieka, który ma 44 lata....śmiechu warte i żałosne.

Drogi i bardzo poważny Marcinie T,

 

jeśli Cię uraziłem moim niewinnym zdankiem o zapaleniu świateł i powieszeniu żółtego z tyłu to BARDZO PRZEPRASZAM.

 

Ponieważ, zacząłem rozważać przyjazd na Wasz zlot i czytałem posty go dotyczące, to nawet ucieszyłem się, że w planach mogą być zawody w strzelaniu z wiatrówki, oczywiście, decyzja organizatora jest ostateczna i o tym koniec.

 

Co do mojego wieku, no cóż, nie ukrywam, że jesień życia przede mną. Ale moherowego beretu jeszcze nie noszę, stoję raczej tam "gdzie kiedyś stało zomo", jak to niedawno powiedział pewien polityk.

 

Tym niemniej, zrozumiałem Twój przekaz i już nigdy nie ośmielę się na jakiekolwiek żarty na tym forum, w szczególności dotyczące Twojej Osoby. Rozumiem też, że Ty jako obywatel naszego Państwa stosujesz się do wszystkich przepisów jakie zostały wymyślone i oczywiście jest to jak najbardziej godne szacunku i naśladownictwa.

 

Przepraszam, też, jeśli moje wypowiedzi Kogoś z Was uraziły, nigdy nie miałem też zamiaru namawiać kogokolwiek do łamania prawa.

 

Składam to na karb mojej już niestety coraz bardziej będącej w zaniku inteligancji, która podsuwa mi te żałosne i rzeczywiście śmiechu warte, skandaliczne wypowiedzi, no cóż wiek robi swoje.

 

Pozdrawiam Cię Marcinie T. i jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM za moją niestosowną wypowiedż.

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przepraszam...wszystko przez to, ze w 1991 roku na wedrowce obozowej mielismy tragiczny wypadek, w wieku 18 lat zginal nasz kolega Seweryn (zostal postrzelony)

Od tej pory jestem cholernie przewrazliwiony, byc moze za bardzo ale...wybaczcie. :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sympatyków karawaningu! Prześledziłem Waszą dyskusję i moja propozycja brzmi następująco: dobrze byłoby zrzucić sie po 30 zł i to jak najszybciej, gdyż jak zauważyłem bedzie bardzo dużo milusińskich i o nich musimy zadbać.Składki jako Tubylec mógłby zbierać Tomii lub kogoś wyznaczyć z uwagi na to, że znajduje się na miejscu. Wydaje mi się, że bez kasy będzie nam trudno cokolwiek zorganizować. Ww. kwotę wziąłem z przewijających się postów.Pozdrawiam Wiesław. :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nieeeeeeezle!!!!! :ok::hehe::hehe: musze jeszcze :banned: przekonac swoja polowice i doloczam do zlotu.... poslodze troszke... wydaje mi sie ze taka impka nie moze sie nie udac! howgh! przekonani jestesmy tak na 89% wiec dodam cos od nas... popieramy nagrody dla wszystkich dzieci... identyfikatory proponuje aby kazdy wykonal sobe kazdy sam .. warto byloby tylko wzor zadac na forum.... jak dzieci nie beda sie nudzic to starsi tym bardziej nie!!! jak by byl sprzet do naglosnienia konkurs piosenki mozna zorganizoac :hehe: dla dzieci i doroslych :biwak:

pozrowionka 4all

 

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 21:22 ]

no no nieeeeeeezle!!!!! :hehe::hehe::hehe: musze jeszcze :banned: przekonac swoja polowice i doloczam do zlotu.... poslodze troszke... wydaje mi sie ze taka impka nie moze sie nie udac! howgh! przekonani jestesmy tak na 89% wiec dodam cos od nas... popieramy nagrody dla wszystkich dzieci... identyfikatory proponuje aby kazdy wykonal sobe kazdy sam .. warto byloby tylko wzor zadac na forum.... jak dzieci nie beda sie nudzic to starsi tym bardziej nie!!! jak by byl sprzet do naglosnienia konkurs piosenki mozna zorganizoac :hehe: dla dzieci i doroslych :piwko:

pozrowionka 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.